"Zastitni znak" Vojvodine

Prikaz rezultata glasanja: Anketa

Učesnika ankete do sada
46. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Zvonko Bogdan

    11 23.91%
  • Garavi Sokak

    1 2.17%
  • Djordje Balasevic

    23 50.00%
  • Miroslav Antić

    11 23.91%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    "Zastitni znak" Vojvodine

    Zvonko Bogdan, Miroslav Antić, Đorđe Balašević, Sava Stojkov, Garavi Sokak... nabrojte ih i vi... Pitanje je kome biste od poznatih ličnosti Vojvodine dali svoj glas i zašto? Ko je zaštitni znak Vojvodine od poznatih?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Uz svo dužno poštovanje prema postavljenima koji su i moj izbor veliku prednost dajem Miki Antiću.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Sava Stojkov
    Zdravko Mandić
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Sava Stojkov
    Zdravko Mandić
    Veliki sam poštovalac oba navedena slikara jer tako lepo dočaravaju bajkovitu dušu Vojvodine ali ime, lik i delo Milana Konjovića je izašlo daleko izvan ove naše ravnice.

    Konjović, autoportret iz 1923.
    Poruku je izmenio Najgora, 23.09.2007 u 20:25
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Đorđe Balašević
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    1. пекиншка патка

    2. балашевић

    3. мирослав антић

    4. (...)
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Neću puno da vam se mešam u vojvođanske teme, niti da pišem one već napisane među kojima ja imam svog favorita samo sam htela da napišem ovde i Rašu Popova on je meni mnogo šarmantan i simpatičan dedica
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #9

    12 Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Neću puno da vam se mešam u vojvođanske teme, niti da pišem one već napisane među kojima ja imam svog favorita samo sam htela da napišem ovde i Rašu Popova on je meni mnogo šarmantan i simpatičan dedica
    Raša kralj, pored Branka kockice, moj omiljeni lik iz ranog djetinjstva, od kojeg sam mnogo šta naučio, na veoma simpatičan način! Njega i Branka sam jedva čekao ispred televizora.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    ... da dodam i zvanični znak - sertifikat "The Best of Vojvodina"


    ... Najbolje iz Vojvodine


    U cilju promocije kvalitetnih proizvoda iz Vojvodine, pokrajinski sekretarijat za privredu Vojvodine i Savet za standardizaciju i zaštitu intelektualne svojine, pokrenuli su projekat Najbolje iz Vojvodine.

    Pravo na korišćenje znaka "Najbolje iz Vojvodine" može se ostvariti ako proizvod zadovolji obavezne i posebne kriterijume...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Ova tema se pokazuje kao sasvim adekvatno mesto da pomenemo neke od onih koji su zaslužni za ovakav izgled Vojvodine i ne samo za izgled ...

    Skoro da je sad manje važno ko će na kraju izaći kao pobednik u ovom nadmetanju ...

    Još jedna od ikona Vojvodine, žena sa velikim srcem.

    Branka Veselinović
    Citat ВИКИПЕДИЈА kaže:
    Branka Veselinović rođena 16. septembra 1918. u Bečeju, (Vojvodina) je pozorišna, filmska i televizijska glumica.

    Završila je Glumačku školu pri Narodnom pozorištu u Beogradu. Svoju glumačku karijeru započinje 1938. godine u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu igrajući u predstavi "Karlova tetka". Igrala je u prvoj predstavi Jugoslovenkog dramskog pozorišta 3. aprila 1948. u komadu "Kralj Betajnove", u Narodnom pozorištu Dunavske banovine, beogradskom Umetničkom pozorištu tokom Drugog svetskog rata, Ateljeu 212... U svojoj matičnoj kući, Jugoslovenkom dramskom pozorištu odigrala je preko četrdeset uloga. Za ulogu Gine u Nušićevoj "Ožalošćenoj porodici" dobija "Sterijinu nagradu" 1964.

    Udata je za glumca i prevodioca Mladena Veselinovića, s kojim je osnovala Fond Branke i Mlađe Veselinović za pomoć invalidnoj deci. Branka Veselinović je četiri godine bila ambasador UNICEF-a.

    Dobitnik je još mnogih plaketa, nagrada i priznanja za svoj glumački i humanitarani rad.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    A shto mora biti neka osoba??????
    kanal DTD, na primer ili
    jedna obicna tikva,
    cak i zec, prepelica ili fazan,
    glavna ulica koja deli selo na dva dela,
    ili mozda sharene fasade pored jarka.....
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Citat Nanchovski kaže: Pogledaj poruku
    A shto mora biti neka osoba??????
    kanal DTD, na primer ili
    jedna obicna tikva,
    cak i zec, prepelica ili fazan,
    glavna ulica koja deli selo na dva dela,
    ili mozda sharene fasade pored jarka.....
    Dopada mi se tvoja sugestija ali pokretač teme je u svojoj prvoj poruci precizno pitao:
    Ko je zaštitni znak Vojvodine od poznatih?
    pa je tako pokazao u kom smeru želi da se ova tema razvija.



    Ja lično bih sve ovo drugačije postavio, pružio bih priliku svima da iznesu neka svoja imena i predloge pa bih posle izvesnog vremena postavio top listu za glasanje. Pošto ova tema posustaje i nije pokazala da ima neki potencijal možda dogovorim sa pokretačem teme neke izmene ...
    iako i sada tehnički mogu da načinim izmene pomoću alata koji su mi dostupni kao moderatoru ovog dela foruma to ne želim da uradim bez dogovora sa pokretačem teme, ovde smo svi naši i kao što narod kaže: ''Dogovor kuću gradi.'' pa verujem da ćemo naći najbolje i najprihvatljivije rešenje, tako da svi budu zadovoljni.

    Nanchovski, uvek ostaje dovoljno prostora i za tvoju ideju, pokušaj da je osmisliš preciznije, možeš me kontaktirati i preko privatnih poruka ako mogu pomoći, pa da se postavi i takva tema kao što ti predlažeš.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Mika Antić i naravno Zvonko Bogdan
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: "Zastitni znak" Vojvodine

    Pored Djoleta naravno mogao bih da izdojim jos dosta njih ali Janika Balaz je kadgod sa Zvonkom bio lice Vojvodine.
    Poruku je izmenio zmax, 13.08.2008 u 03:58 Razlog: bold
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •