Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Vec neko vreme imam jaku zelju da upoznam jednu osobu muskog pola To vreme je jedno 2 godine. Elem, kao sto pretpostavljate, nisam imala hrabrosti da to uradim. Radi se o mom, sada vec bivsem komsiji. Sretali smo se stalno u zgradi, ali nije bilo nista vise od "cao-cao".
    U medjuvremenu sam se ja i odselila odatle, ali misli o komsiji ne nestaju.
    E sad, resila sam da pokusam da ga upoznam. A posto sam takva kakva sam-stidljiva, to bi islo nekim malo komplikovanijim putem, pa sam htela da vas pitam sta mislite o tome. Da li ima smisla, ili je previse glupo, providno, bezveze, detinjasto...
    On studira vec par godina fax koji ja razmisljam da upisem. Cinjenica je da je meni stvarno potrebno dosta informacija o tom faxu, pre svega da cujem necije licno iskustvo, jer imam puno nedoumica. Kao sto polako shvatate, on je za to idealna "zrtva
    Mislila sam da mu napisem pisamce I ubacim u sanduce. A u pisamcetu bi pisalo kako sam ja danas(taj dan kad bih to uradila) svratila u stari kraj, a jos ranije sam cula od komsija da neko studira taj i taj fax, pa sam se malo raspitala i saznala da je to on. Zvonila sam mu na vrata al ga nije bilo(jbg blam me da zvonim ). I kao htela bih sa njim da popricam o tom faxu jer i sama planiram da ga upisem(i tu uostalom ide cela prica koju sam vama napisala) Onda mu ostavim broj mobilnog i e-mail i zamolim ga da mi se javi jer bi mi znacilo da cujem necije iskustvo, pa ako mu to ne bi oduzelo puno vremena bla bla bla... I onda ako me eventualno pozove, ja ga pitam da li bi hteo da mi isprica to sto me zanima preko telefona(maila) ili negde na kafici
    Eto to je taj scenario, ali sam nekako previse u oblacima da bih mogla da procenim kolko je dobar. Zato molim vas, iskusne forumase hladne glave, da mi kazete sta mislite.
    Hvala unapred

  2. #2

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Napravi mu sačekušu na njegovom faksu.
    Kao lutaš, tražiš informacije, kad eto njega. Nadam se da te on pamti kao komšinicu!
    I odmah umiljato zamoliš da pokuša da prenese utiske o faksu i uputi te u tajne studiranja.
    Kako god znaš i umeš vataj ga pod ruku u formi opuštenije i slobodnije komunikacije.
    Ako bude brbljiv i odmah ti sve ispriča. Zamoli ga da se nađete i još jedared prođete priču jer nisi bila u stanju sve da povataš, a pojavila su se i nova pitanja.

    A tu stidljivost ćeš morati pre ili kasnije da eliminišeš. Kao kad neplivača bace u vodu da propliva. Pa bolje pre, dok ne napuniš trideset godina, posle ume da bude kasno.

  3. #3

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Pogledas raspored polaganja ispita, nadjes ga na spisku i tako ces znati kad ce sigurno biti na faxu... Posto on verovatno nece biti raspolozen za pricu pred ispit, lepo mu ostavis broj da se cujete kasnije, i onda ga vataj...
    "Ride. Because children need heroes."

  4. #4

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Pogledas raspored polaganja ispita, nadjes ga na spisku i tako ces znati kad ce sigurno biti na faxu... Posto on verovatno nece biti raspolozen za pricu pred ispit, lepo mu ostavis broj da se cujete kasnije, i onda ga vataj...
    Odlicna ideja, samo jos se obuci onako kako vi samo to znate, da nama pamet stane....

    P.S. Nego vidim da samo mi odgovaramo na ovo. Gde li se denuo zenski svet? Ispada da mi ispaljujemo jednog od "nasih". Cccccc Sramota. Da nije ovo jos jedna provokacija zenskog dela populacije.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  5. #5

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Pa nacin nije lose,ma svaki nacin je dobar za upoznavanje,ali ako sam dobro shvatila,za ovih dve godine osim "cao-cao"nije bilo nista vise,tesko da je momak zainteresovan za tebe,jer da je tako vec odavno taj "cao-cao"preslo bi u nesto drugo,ali ajd pokusaj,i srecno
    No me toques

  6. #6

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Budi direktnija, i pridji slobodno, sa strategijom ili bez nje-boli te uvo, nebrini se sve ce to da se odvija kako treba-samo od sebe, a unapred i to dve godine smisljati kako prici, to ne nikako. Znaci prilazi, nasmesi mu se lepo, umiljato ga pitaj to sto te interesuje u vezi faksa,porazgovaraj malo i o temama iz obicne svakodnevnice , a ne samo o fakultetu, daj mu do znanja da bi volela da se cujete jos koji put, pitas ga za broj telefona, das mu svoj broj, i jedino ako je debil, ili ako mu se ne svidjas nece biti sa tobom, a u protivnom 101% uspevas.
    ...................

  7. #7

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Citat mariposa kaže: Pogledaj poruku
    Pa nacin nije lose,ma svaki nacin je dobar za upoznavanje,ali ako sam dobro shvatila,za ovih dve godine osim "cao-cao"nije bilo nista vise,tesko da je momak zainteresovan za tebe,jer da je tako vec odavno taj "cao-cao"preslo bi u nesto drugo,ali ajd pokusaj,i srecno
    Potpuno se slazem sa Mariposom ali u svakom slucaju pokusaj nista te nekosta i nemas sta izgubiti.
    u svakom zlu ima nesto dobra

  8. #8

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Citat bibidiBOO kaže: Pogledaj poruku
    Vec neko vreme imam jaku zelju da upoznam jednu osobu muskog pola To vreme je jedno 2 godine. Elem, kao sto pretpostavljate, nisam imala hrabrosti da to uradim. Radi se o mom, sada vec bivsem komsiji. Sretali smo se stalno u zgradi, ali nije bilo nista vise od "cao-cao".
    U medjuvremenu sam se ja i odselila odatle, ali misli o komsiji ne nestaju.
    E sad, resila sam da pokusam da ga upoznam. A posto sam takva kakva sam-stidljiva, to bi islo nekim malo komplikovanijim putem, pa sam htela da vas pitam sta mislite o tome. Da li ima smisla, ili je previse glupo, providno, bezveze, detinjasto...
    On studira vec par godina fax koji ja razmisljam da upisem. Cinjenica je da je meni stvarno potrebno dosta informacija o tom faxu, pre svega da cujem necije licno iskustvo, jer imam puno nedoumica. Kao sto polako shvatate, on je za to idealna "zrtva
    Mislila sam da mu napisem pisamce I ubacim u sanduce. A u pisamcetu bi pisalo kako sam ja danas(taj dan kad bih to uradila) svratila u stari kraj, a jos ranije sam cula od komsija da neko studira taj i taj fax, pa sam se malo raspitala i saznala da je to on. Zvonila sam mu na vrata al ga nije bilo(jbg blam me da zvonim ). I kao htela bih sa njim da popricam o tom faxu jer i sama planiram da ga upisem(i tu uostalom ide cela prica koju sam vama napisala) Onda mu ostavim broj mobilnog i e-mail i zamolim ga da mi se javi jer bi mi znacilo da cujem necije iskustvo, pa ako mu to ne bi oduzelo puno vremena bla bla bla... I onda ako me eventualno pozove, ja ga pitam da li bi hteo da mi isprica to sto me zanima preko telefona(maila) ili negde na kafici
    Eto to je taj scenario, ali sam nekako previse u oblacima da bih mogla da procenim kolko je dobar. Zato molim vas, iskusne forumase hladne glave, da mi kazete sta mislite.
    Hvala unapred
    Pa neznam bas s obzirom da ste te dvije godine bili samo na cao ali pokusaj jer nemas sta izgubiti mozes samo uspjeti
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  9. #9

    Odgovor: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Budi direktnija, i pridji slobodno, sa strategijom ili bez nje-boli te uvo, nebrini se sve ce to da se odvija kako treba-samo od sebe, a unapred i to dve godine smisljati kako prici, to ne nikako. Znaci prilazi, nasmesi mu se lepo, umiljato ga pitaj to sto te interesuje u vezi faksa,porazgovaraj malo i o temama iz obicne svakodnevnice , a ne samo o fakultetu, daj mu do znanja da bi volela da se cujete jos koji put, pitas ga za broj telefona, das mu svoj broj, i jedino ako je debil, ili ako mu se ne svidjas nece biti sa tobom, a u protivnom 101% uspevas.
    Ja imam isto misljenje kao Aca...
    Mislim da ne treba toliko da kalkulises i planiras jer takvi planovi uvek propadnu. Treba da mu pridjes opusteno i da budes ono sto jesi. meni je sasvim OK da devojka pridje, naravno ne napadno i sa mislima da odmah skocis na njega vec da ga prijateljski upoznas i zamolis da ti pomogne oko informacija za fax.
    Sto mu jednostavno ne pridjes kad ga budes srela i kazes: Ej cula sam da ti studiras bla bla bla...mene zanima taj fax da li bi mogao da mi pomognes da cujem tvoje iskustvo...
    Onda se dogovorite za kafu i...videces kako ce se stvari odvijati i da li ce ti se uopste toliko dopadati kad ga budes upoznala jer cesto se desi da nas osoba privlaci a onda kad je upoznamo-razocaramo se...
    Imaj to na umu...
    Drzim ti palceve i srecno

Slične teme

  1. Odgovora: 304
    Poslednja poruka: 21.02.2013, 20:38
  2. Zapažanje prilikom upoznavanja
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 07.02.2012, 19:31
  3. Dobar Film na TV veceras !
    Autor Charlie Harper u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 30.10.2011, 20:39
  4. Da li ste dobar muz?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 22:00
  5. Dobar, loš, zao
    Autor Buba Erdeljan u forumu Filozofija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 21.11.2008, 17:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •