Posećujete li kozmetičara? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Citat princezica kaže: Pogledaj poruku
    Potpuno je nepotrebno ići non stop kod kozmetičara, pogotovo kad ti uvaljuju kreme iz njihove domaće kuhinje. Ja idem retko, ali zato koristim provereno 100% prirodne preparate i lice mi je baš sjajno. Mučila sam se dok nisam našla sjajne preparate jedne očigledno ozbiljne domaće firme i više ne menjam.
    Koja firma, ako tajna nije?
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  2. #17

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, da li odlazite kod kozmetičara ili se pak sami rešavate muka kako znate i umete? Koliko uopšte imate potrebe za kozmetičarskim uslugama?
    Nemam potrebe da idem jer nemam problematičnu kožu i osim pilinga i maske,nije mi ništa potrebno...čak ni puder ne koristim,ni tonirane kreme,da bi prikrivala nedostatke,imam i dobar ten...znam da mnoge žene muku muče s' tim..

  3. #18

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    jok
    ali tu i tamo odem kod kardiologa.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #19

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Odem ponekad na relaks masažu. Još kad nema nikog, pa pusti Enigmu, milina... Jednom sam zadremala, a ona me pokrila i ostavila da spavam...
    Odem ponekad na pedikir ili depilaciju. Od tretmana na licu ne radim ništa, samo neki za hidrataciju i to možda jednom godišnje.
    Vrag odneo šnalu...

  5. #20

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    nikad-jos uvek nemam potrebu
    Prevencija i nega su jako bitne svuda i u svemu, a na sopstvenom telu itekako, pa i spolja.
    Zadovoljni sobom i sa te strane bolje funkcionišemo, uglavnom. Ne znam čoveka koja ne voli da izgleda lepo.
    I nije neophodan kozmetičar za negu , tu sam saglasna sa svima koji čekaju da osete trenutak ili da vide veće promene na sebi pa da krenu u akciju "spasi šta se spasiti da".
    I dalje volim, kad god mogu, da se prepustim onima koji sve to bolje znaju od mene.

  6. #21

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    nikad-jos uvek nemam potrebu
    Moja kozmetičarka kaže da ako antirid počneš da koristiš tek onda kad vidiš da ti je potreban, tada on i nema efekta Preventiva je zakon, uvek i za sve.
    I ja imam ten kakvim bi se retko koja moja vršnjakinja mogla pohvaliti, zahvaljujući i genetici - a naročito tome što ne pušim, ne pijem i konzumiram H20 u količinama koje telo ište i mnoge moje drugarice izgledaju kao da su me rodile jer su ih cigarete napravile na suvo grožđe, pa opet idem kod kozmetičara samo zbog nege i preventive. I ne bih odande izlazila da je normalno da idem češće I kući stavim masku i sredim se, sve se to podrazumeva, ali samo kad sa pravog tretmana i masaža izađem ja se osećam bukvalno kao opranog i uglancanog lica iznutra nekako

    Razumem da ima žena koje ne vole da idu kod kozmetičara (a mogu to sebi da priušte). Ja volim i to nema nikakve veze sa problematičnom ili neproblematičnom kožom.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Meni je to super sport ako imate mogucnosti. Mislim na finansijske a i priliku da odete kod dobre kozmeticharke, koju danas nije lako naci.
    Ja ne idem, nisam nikad bila iako vodim racuna o svom izgledu. Nekako uvek nadjem neki drugi prioritet da se ispucam.
    Skwojka je u pravu za pushenje. Otkad sam se reshila odvratne navike(3 godine ne pushim ), bash obracam paznju na ten pushachica i ogrooomna je razlika izmedju zena/muskaraca koji puse i onih koji ne pushe..
    Elem, sama svoj majstor - maska jednom nedeljno, tonik, krema, antirid svaki dan i nema da omane
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #23

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Da se nadovezem na İsaharu ...
    ja slabije vodim rauna o mom pa to prepuştam iskusnim k...
    ozmetiarkama da ine ,mada povremeno preuzmem stvar u svoje ruke
    im primetim da mi je koza suva nastojim da je şto pre nauljim
    Zimi vişe posveujem paznju pa praktikujem i dodatne vitamine i mleka u masazama
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #24

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    ne, niti mi pada na pamet..
    ja mojoj faci ne mogu glave doc' otkako sam rodjena, a ne da legnem kakvoj kurserki te je prochitala 50 stranica nkakvog sumnjivog priruchnika i 'uchila' 2 mjeseca da bi se praksala na meni kao kunicu...

    a ovi doktori - dermatolozi samo neka su zdravo...kontrola im je bila jedna jedina rechenica..uzeli mi lice izmedju dva prsta i otkri mi Ameriku sa :
    - To nije dobro!
    50 eura mi uze...e , ne vala vishe kod takvih..pa makar mi faca bila ka' milka s ljeshnicima...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #25

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Posecujem jednom u dva meseca, iako mi ne bi bio problem ako bi trebalo cesce da bude. Kakav god da je tretman, mozda i ne najprijatniji, posle toga se super osecam. Valjda zato sto generalno volim da se bavim sobom, pa i negom, lepotom, kakogod to zvali. Imam pomalo osetljivu kozu lica i osecam se sigurnije kada strucno lice to pogleda bar na svaka dva meseca.
    Sensible & Sensitive

  11. #26

    Odgovor: Posećujete li kozmetičara?

    Samo kad moram, kad imam neki problem na licu, pa odem da mi to srede. U suštini, imam dobru genetiku što se kože tiče, pa nemam nekih većih problema. Ali, kako godine idu, možda će mi u jednom momentu trebati i nešto više. Kažu da je danas odlazak na botoks ili hijaluronske filere skoro pa stvar higijene.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:23
  2. Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?
    Autor duga12 u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 26.03.2017, 15:45
  3. Isključujete li računar?
    Autor Morpheus u forumu Hardver
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 08.06.2012, 18:26
  4. Koliko vremena posvećujete svojoj deci?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.12.2009, 12:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •