Razlog odlaska sa foruma - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 98
  1. #61

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    .....nije naveden do sada, pa bih i želela da obrazložim svoj razlog.....

    Nedostatak samokontrole radi završavanja neobavljenog životnog cilja.
    Zabranjujem sebi bilo kakav vid socijalizacije od ovog momenta, jer nisam dovoljno samodisciplinovana.

    Social - off;
    Emotions - off;
    Dependent - off;
    Logic - on;
    Creativity - on;
    Thinking - on.


    Kada budem završila započeto, vratiću se.....do sledećeg viđenja....

  2. #62

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    posto ja ovde vec izneh svoje misljenje.. morala bih i da ga promenim malo.. cisto onako.. mislim da se i ja ovde menjam..
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku


    7. Primećujete kako vas drugi članovi sve češće uzrujavaju svojim postovima.

    8. Kada provjeravate poruke ponekad osećate napetost i nije vam lako ih otvoriti jer ne znate što vas očekuje i kako će uticati na vas.
    nazalost ovde sam vec dugo, dugo sam clan iako sam od marta prosle godine, od kako sam i registrovana, ovde provela svega ukupno.. .. 9 meseci od vecine vremena sto nisam bila ovde, razlog je bio nedostatak interneta a i velikih obaveza, nekih bitnijih tranzicija u zivotu i koliko god mi ovo mesto padalo na pamet, nisam mogla da dolazim.. od marta ove godine sam clan koji obozava ovo mesto i jedan je od najredovnijih clanova
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    7.
    Primecujem. i nervira me sve to uzasno nervira me kad neko na mene upire prstom i nervira me iskljucivost, neverovatno i onda se pitam.. Zasto bih trosila svoje zivce i svoje vijuge naspram nekih koje sa mojima ne mogu da se mere? E pa.. samo zato sto ovde ima previse osoba koje volim i koje smatram "svojim" znam da bih nedostajala ovde isto kao sto bi i meni ovo sve nedostajalo i to je, verujem, to nedostajanje, jedan ogroman razlog sto sam i dalje ovde, jer ne bih ove osobe nasla vise nigde ovde se osecam najbolje, iako u poslednje vreme dolazim sa velikom zadrskom..
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    12. Prijatelji i porodica se žale kako previše emotivno shvatate komentare ili ste postali opsednuti nekim članom .
    veoma.. mozda zato sto ne znam kako da se ponasam kad neko bez razloga udara po meni, jer mi zao da vratim, jer ako vratim na nacin koji zelim bicu banovana
    mnogo sam opustena ovde.. i mnogo informacija iz reala prenosim ovde.. plasim se da je od strane nekih clanova to iskorisceno.. jbg, naivna budala
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?
    i da zavrsim.. u poslednje vreme, sve cesce i to je normalno.. isto kao sto je normalno da ne mogu sa svakim da se slozim i da se svako slozi sa mnom.. ali namerno provociranje, previse je, a ja tako nesto necu da trpim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #63

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    E žabac...dodeš možeš samo ako se žešće smoriš pa nemaš volju ni da virneš. Ostalo su samo prolazne faze
    Proći će i to

  4. #64

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    ...što više primećujem neke stvari, sve više imam želju da sam ovde i da me ogovaraju što više... ...hvala vam što me inspirišete....

  5. #65

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    NevRrrro evrro

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #66

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    E, chupe...samo rokaj na paparazzu...ono je brate gospodjo psihoterapija. Tek nedavno sam shvatila zasto je Hlebmaster tako opusten...

    Ja probala da odem i to ne jednom nego 2 puta. Kao obrisala avatar da se ne bih pomamila da se ulogujem ponovo. Znas ono, baba jaje si ako pogazis karakter i te fore. I koliko sam izdrzala? 5 dana?
    Obraz k'o djon, shtikle k'o u Snezane Babic Sneki i takooo...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #67

    02 Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    1. Više vam ne treba taj tip podrške kakav nudi određena grupa na forumu.

    -to je ako dolazis po savet te si neodlucan a trazis ohrabrenje od nepoznatih,.pa kad steknes malo samopouzdanja i odes jer te je samo to interesovalo u tom trenutku.


    2. Više ne verujete osobama s kojima komunicirate i sumnjate u tačnost onoga što vam govore.

    -a to se ponekad i prepozna posle malo duzeg vremena provedenog na temama i postovima


    3. Jedna osoba dominira grupom i potpuno kontroliše smer razgovora. Ako postavite teme o kojima želite razgovarati ili potpuno uništi razgovor ili skrene temu na neki drugi problem.

    -sve se moze simulirati i zadrzati pozornost sto bi rekli publike samo radi malo popularnosti


    4. Većina članova je frustrirano i umesto podrške oni vas osuđuju.

    -i to moze biti ako se udje u dublji dijalog ali ko zna da manipulise moze i to izbeci


    5. Teme su vam postale nezanimljive.

    -prezasicenost a bez mogucnosti dijaloga


    6. Došlo je do razilaženja mišljenja i članovi su prisiljeni pristati uz nečiju stranu.

    - to je dobro da se razvije borba razlicitih misljenja,..ali zavisi sta je cilj iste


    7. Primećujete kako vas drugi članovi sve češće uzrujavaju svojim postovima.

    - to je vec extremno i treba izbegavati


    8. Kada provjeravate poruke ponekad osećate napetost i nije vam lako ih otvoriti jer ne znate što vas očekuje i kako će uticati na vas.

    -zavisi sta se ceka od odgovora i od koga


    9. Neki članovi koriste forum za promovisanje vlastitih ideja.

    - zasto da ne


    10. Bojite se kako ste otkrili previše ličnih informacija i kao rezultat toga osećate ranjivost.

    - ili pokazi se kakav bi hteo da budes pa ispadas mozda opet onaj pravi



    11. Na forumima se ponašate kako se nikad ne biste ponašali u stvarnom životu i ne bi vam bilo prijatno da se sazna da ste vi osoba koja stoji iza vaših postova na forumu. Često puta poželite postove promieniti ili jednostavno otići i nikad se više ne vratiti na taj forum.

    -ustati, poravnati stolicu i iskluciti se. Suvise lako


    12. Prijatelji i porodica se žale kako previše emotivno shvatate komentare ili ste postali opsednuti nekim članom.

    - ko i u stvarnom zivotu ponekad nepravda a ponekad necija glupost ali svejedno previse vremena za gubljenje


    Ako se tri ili četiri od navedenih izjava odnose na vas možda biste trebali razmisliti o svojoj aktivnosti na forumu, jer na vas ima suprotan učinak, umesto da vam bude zabavan i grupa za podršku postao je destruktivan deo vašeg života.

    -i prelazak preko ulice bas i preko pesackog prelaza nije uvek samo to nego i mala umetnost




    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?


    ovaj jos ne


    za deset godina po forumima steknes neki imunitet a opet i prelezis kao sve decije boljke.

    Razlog moze biti i subjektivan ali u tom trenutku kao jedino resenje.
    Poruku je izmenio euridika, 02.11.2008 u 13:05 Razlog: boldovan post i ispravka citata

  8. #68

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    PrimiJo sam se na facebook
    A i nema se vremena bRe.. Kuća, pos'o, nekad negde odlutam... a sa posla ne smem više da se javljam.
    ( nisam smela ni pre, ali pssstt.. )
    Kad god imam vremena, ja ću da svrnem, da vidim El ste mi dobro.. a nekad ću i da vas posmatram iz žbunja.

  9. #69

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    1. Više vam ne treba taj tip podrške kakav nudi određena grupa na forumu.
    1.Određene tipove podrške određenih grupa na forumu sam prerasla i našla neke nove koje mi u potpunosti odgovaraju tako da se ne osvrćem unazad

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    2. Više ne verujete osobama s kojima komunicirate i sumnjate u tačnost onoga što vam govore.
    2.Nikada i nisam verovala 100 % u virtelnom prostoru

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    3. Jedna osoba dominira grupom i potpuno kontroliše smer razgovora. Ako postavite teme o kojima želite razgovarati ili potpuno uništi razgovor ili skrene temu na neki drugi problem.
    3.Takvih je uvek bilo i biće ali se ja i ne uzbuđujem puno oko toga

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    4. Većina članova je frustrirano i umesto podrške oni vas osuđuju.
    4.Ni to me ne uzbuđuje previše

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    5. Teme su vam postale nezanimljive.
    5.Neke jesu ali zato uvek postoji mogućnost otvaranja novih,ne?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    6. Došlo je do razilaženja mišljenja i članovi su prisiljeni pristati uz nečiju stranu.
    6.Toga ima svuda,pa i ovde,i ako uradim nešto što smatram da je ispravno zašto bih se osećala prisiljeno...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    7. Primećujete kako vas drugi članovi sve češće uzrujavaju svojim postovima.
    7.Ko kaže da ne mogu i ja njih...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    8. Kada provjeravate poruke ponekad osećate napetost i nije vam lako ih otvoriti jer ne znate što vas očekuje i kako će uticati na vas.
    8.Toga je bilo u početku,mada i sad ponekad uhvatim sebe kako sam napeta jer više ni u koga i ni u šta nisam sigurna

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    9. Neki članovi koriste forum za promovisanje vlastitih ideja.
    9.Bogu hvala pa postoji ignore opcija

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    10. Bojite se kako ste otkrili previše ličnih informacija i kao rezultat toga osećate ranjivost.
    10.Otkrila sam šta,koliko i kome sam htela i ne kajem se zbog toga

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    11. Na forumima se ponašate kako se nikad ne biste ponašali u stvarnom životu i ne bi vam bilo prijatno da se sazna da ste vi osoba koja stoji iza vaših postova na forumu. Često puta poželite postove promieniti ili jednostavno otići i nikad se više ne vratiti na taj forum.
    11.Moj potpis govori za sebe...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    12. Prijatelji i porodica se žale kako previše emotivno shvatate komentare ili ste postali opsednuti nekim članom .
    12. i ja prva ne bih dozvolila sebi da zapostavim porodicu zbog neta



    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?

    Više puta iz raznoraznih razloga,što sitnih što krupnih.I svaki put sam se vratila Dešavalo se da se danima samo ulogujem,procunjam po forumu par minuta i zbrišem dešavalo se i da danima ne napišem apsolutno ništa jer nisam osećala potrebu za tim Na pitanje zašto se još uvek vraćam odgovora ima puno... za sam forum me veže pregršt lepih uspomena svedok sam rasta i razvoja ovog foruma i svojim skromnim doprinosom mislim da imam pravo da budem ponosna na njega,i samim tim mislim da bi bilo glupo odustati od svega ovoga neke ljude smatram prijateljima,koliko to uopšte možemo biti u ovom virtuelnom svetu, i prosto ne mogu da ih ne vidim i ne čujem ... i da ne nabrajam do preksutra
    Za sada sam ovde a da li ću se i kada povući u ilegalu i bataliti sve ovo ne znam ni ja sama
    Poruku je izmenio makilli, 17.03.2009 u 12:38
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #70

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Paaa recimo da bih otisla kada bi se forumu desio sindrom smrt u diskoteci.
    Dok sam svojevremeno posecivala diskatje i dzuskala do zore bilo mi super dok nisu poceli da izlaze osnovci.
    Da. Kada bi se to desilo i ovde, tada bih definitivno batalila forum za ostalo ne znam i necu da pricam. Ko zna.

    Ja sam bre ovde bre k'o zeleznicka stanica bre.
    Samo docekujem i ispracam clanove.
    -Baba cime se bavis pod stare dane?
    -Eto sinko, masem putnicima na stanici.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #71

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Da, danas sam pomislila da napustim ovaj forum. Možda i uradim to jer ne volim da izigravam nečiji plebs. Nekom nedodirljivom, superiornom patricianu.



  12. #72

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    a najbolje bi bilo da bilo koji forum napuštim zbog NEKOGA ..mislim, da mu priuštim to zadovoljstvo i dam na važnosti...obavezno..
    mene samo ograničenost članova - postovi, dosada i monotonost mogu da oćeraju..niko i ništa više...'klanove' ne bendam 2 %, provokacije takođe..ovđe sam zbog sebe, a ne vas...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #73

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Ako se pojavi treci Invisible ja odo...stvar principa



    ...odnosno ako se utvrdi da je "treća" u pitanju

  14. #74

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Da, danas sam pomislila da napustim ovaj forum. Možda i uradim to jer ne volim da izigravam nečiji plebs. Nekom nedodirljivom, superiornom patricianu.
    posalji ga u 3:00 PM.
    i ostani!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #75

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Verujem da nam svi ti prošli, sadašnji i budući odlasci sa foruma počivaju na sopstvenoj neprilagođenosti, ili zasićenosti, a ponekad i pomanjkanju vremena...

    Ostali razlozi koji se navode jako me podsećaju na racionalizaciju...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 23:33
  3. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 11:12
  4. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 00:59
  5. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 10:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •