Forumi su dobrovoljna pojava... Ja sam potpuno nesklona svemu što se mora, što je jako obavezujuće. I baš jako volEm ono što se ne sme. Šta ću, kad sam takva - da nije Najgore, to bih bila ja, verujem ...
Ne vidim razlog za odlazak sa ovog Foruma, vrlo mi je interesantno, teme su sasvim u redu, ljudi su opušteni i, uopšte, atmosfera je pozitivna.
Sa nekih drugih foruma sam odlazila kada mi je postajalo monotono, kada su me moderatori iritirali svojim čestim pp upozorenjima, kada sam se osećala nepoželjnom, kada se ljudi zatvore u neke svoje priče i krugove u koje ne puštaju druge - nove... i uvek sam se pitala: što ne zatvore forum, pa se lepo ne druže k'o svet, sami, da ih niko ne ometa...
Možda i ovde ima toga, malo, u naznakama - ali, shvatam da su neki ljudi koji su ovde od početka, koji su učestvovali u postavljanju temelja ovom Forumu - ipak stekli odredjenu medjusobnu bliskost i imaju svoju ličnu priču... No, to mi ne smeta, jer je u tolerantnim granicama.
To što neki ljudi odlaze ili im se sugeriše da odu - pojava je imanentna ovakvim mestima. Vlasnici odredjuju pravila kojih se ljudi moraju pridržavati i - tu nema pogadjanja.