Razlog odlaska sa foruma - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 98
  1. #16

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Forumi su dobrovoljna pojava... Ja sam potpuno nesklona svemu što se mora, što je jako obavezujuće. I baš jako volEm ono što se ne sme. Šta ću, kad sam takva - da nije Najgore, to bih bila ja, verujem ...
    Ne vidim razlog za odlazak sa ovog Foruma, vrlo mi je interesantno, teme su sasvim u redu, ljudi su opušteni i, uopšte, atmosfera je pozitivna.
    Sa nekih drugih foruma sam odlazila kada mi je postajalo monotono, kada su me moderatori iritirali svojim čestim pp upozorenjima, kada sam se osećala nepoželjnom, kada se ljudi zatvore u neke svoje priče i krugove u koje ne puštaju druge - nove... i uvek sam se pitala: što ne zatvore forum, pa se lepo ne druže k'o svet, sami, da ih niko ne ometa...
    Možda i ovde ima toga, malo, u naznakama - ali, shvatam da su neki ljudi koji su ovde od početka, koji su učestvovali u postavljanju temelja ovom Forumu - ipak stekli odredjenu medjusobnu bliskost i imaju svoju ličnu priču... No, to mi ne smeta, jer je u tolerantnim granicama.
    To što neki ljudi odlaze ili im se sugeriše da odu - pojava je imanentna ovakvim mestima. Vlasnici odredjuju pravila kojih se ljudi moraju pridržavati i - tu nema pogadjanja.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  2. #17

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    имао сам пре в. кафеа један други форум за кога сам исто тако мислио да га никад нећу напустити...
    временом сам изгубио интересовање за исти због... немам појма...било је исувише клинаца, примитивизма, понављања...
    можда ми снегови једног дана завеју и трагове у овој кафани...
    ту сам, за сада
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #18

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    S razvojem interneta došlo je do promene u načinu na koji tražimo rešenja za svoje lične probleme. Dok smo ranije o svojim ....

    11. Na forumima se ponašate kako se nikad ne biste ponašali u stvarnom životu i ne bi vam bilo prijatno da se sazna da ste vi osoba koja stoji iza vaših postova na forumu. Često puta poželite postove promieniti ili jednostavno otići i nikad se više ne vratiti na taj forum.................
    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?
    Pa Najgora svaka cast bas si me nasla ti znas sta sam ja svasta izkuckala na igrama bez granica ....

    Salu na stranu Tema je ozbiljna al ja sam plavusa
    Pa u pravu si sigurno ima onih koji ovo i shvataju na taj nacin a i imaju problema.

    Forum je slobodan za svakog a i po izboru.
    Za mene sala i razbibriga ali i komunikacija kao i razmena misljenja sa velikom grupom ljudi sto je veoma interesantno. Obicno roditelji ne razumeju decu ili deca roditelje ili prijatelji medjusobno ili snaja i svekrva ili zet i tasta i td. Nekada covek i neda sansu sagovorniku da objasni sta misli ali ovde svi kuckamo a i citamo/bar ja sta ljudi misle i odgovaraju ne vezano za to dali su to tinejdzeri, juniori ili srednjih kao i starijih godina.
    Mislim da ovakvakvi forumi obogacuju nasa saznanja o drugim ljudima pa mozda cine i da smo vise tolerantni a i da se zamislimo nad nekim stvarima i komunikacijama u privatnom zivotu.

    Ima normalno i negativnosti ali na vagu pa kom se kako dopada.
    Ja licno ne volim drskost ali to nije moj problem ako je neko drzak to je njegov licni problem. Ima ljudi koji se ponasaju kao da su najpametniji i najvazniji ali to je opet njihov problem/ koji su zaboravili da postoje i reci kao sto su (hvala, oprosti, izvini, molim lepo itd). Ima i onih kada im das vlast u ruke tek onda se vidi ko su
    ali sve u svemu ima divnih druzeljubivih ljudi i zato sam tu a i bogatstvo tema.

    Ja u zivotu nisam ovoliko pisala na nasem divnom serbiskom jeziku pa nadam se da mi ne zamerate ako i pogresim u sastavu recenica al ja pricam i lalinski da bi unela malo humora i vedrog duha u tekstu pa se nadam da vam je i tesko zameriti mi ja sam ipak plavusa i to sa severa.
    Poruku je izmenio sussi, 14.08.2007 u 00:51
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  4. #19

    13 Razlog odlaska sa foruma

    ..ja cu otici sa ovog foruma samo ako me banuju ali bi i tada nasla nacin da se na njega vratim ..


    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?
    ..za sada ..
    ..stvarno sam mislila da cu naci bar jedan razlog za odlazak ali ga nema..
    ..dok bude forum jedinstven kao sto jeste ja stvarno nemam razloga da odem sa njega..
    ..volim sve aktivne forumase i nadam se da ce tako ostati i ubuduce..
    ..ima par koji me nerviraju ali ja to lepo iskuliram i nastavim dalje..
    ..ali to je prica za neku drugu temu..
    ..valjda ..
    ..vojvodinacafe i njihovi clanovi su zakon..
    ....

  5. #20

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    5. Teme su vam postale nezanimljive.

    8. Kada provjeravate poruke ponekad osećate napetost i nije vam lako ih otvoriti jer ne znate što vas očekuje i kako će uticati na vas.

    10. Bojite se kako ste otkrili previše ličnih informacija i kao rezultat toga osećate ranjivost.

    12. Prijatelji i porodica se žale kako previše emotivno shvatate komentare ili ste postali opsednuti nekim članom .
    ne uvek ali nekad...recimo sad...

    11. Na forumima se ponašate kako se nikad ne biste ponašali u stvarnom životu i ne bi vam bilo prijatno da se sazna da ste vi osoba koja stoji iza vaših postova na forumu. Često puta poželite postove promieniti ili jednostavno otići i nikad se više ne vratiti na taj forum.
    ovo mi se desilo par puta, da su mi osobe koje su me upoznale rekle da to nisam ja, iako ja ne krijem ni jednu svoju osobinu samo je mozda manje dovodim do izrazaja...
    I da ponekad sam i stidljiva, i zbunjena, i nesigurna, i ranjiva, i emotivna, i uprkos svom trudu da to ne pokazem ipak ne uspevam...
    i sve sam to ja... i vishe nego sto to zaista jesam...

    Ako se tri ili četiri od navedenih izjava odnose na vas možda biste trebali razmisliti o svojoj aktivnosti na forumu, jer na vas ima suprotan učinak, umesto da vam bude zabavan i grupa za podršku postao je destruktivan deo vašeg života.
    Znam, razmishljam o tome...

    Da li ste ikada pomislili da napustite ovaj forum?
    Jesam, hirovito... jer je postao nesto vishe od obichnog pisanja, jer pocinjem da ga shvatam previshe ozbiljno i da se uzrujavam zbog njega...
    ali onda ipak shvatim da postoje ljudi na njemu koji mi previshe znace da bih tek tako nestala iz njihovih zivota...

    I da li zaista niko od vas nikada nije osetio nista slicno?

    Ubica mekog srca.

  6. #21

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Jos nemam razloga da odem sa foruma meni ovde niko nesmeta mozda je nekima smetam jedino mogu da me izbace odavde jedino tako mogu da odem
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  7. #22

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Uglavnom je u pitanju neozbiljnost članova kod svake teme.

    Davno sam odustao od "Krstarice/Novi Sad"
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #23

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    zbog mog posla ,nekih gluposti koje ne mogu da svarim i bestidnih ljudi onih koji nisu chisti od glave do.........

  9. #24

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Dokle god je Forum ovakav kakav je - pre svega kvalitetan, dokle god ga doživljavam kao svoju oazu, dokle god bilo zaista dobrih i korektnih ljudi, a i žena ( morala sam ovako da napišem zbog NEDOBROG ) - zaista ne vidim razlog zašto bih otišla.
    Ostajem ovde
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #25

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Otisao sam dosada samo sa 3 foruma:

    sa 2, jer se nisam osecao, kao kod kuce (rasipanje clanstva). Na jednom, gde je dosta vas i bilo ranije, potpuna nekompetentnost moderatora je onemogucio bilo kakvu kreativnost. Na drugi se ponekad jos vracam.

    A sa foruma svog zivota sam otisao, ne zbog katastrofalnoih uslova, vec zbog ``ljubavnih jadi``. Kada prestaje svaka zelja za pisanjem, najbolje je nestati zauvek...

    zauvek???
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    nema sanse da ja odem odavde
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #27

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Sa jednog foruma sam otisla jer su clanovi bili... pa, primitivni. Prozivkama i nadmudrivanju nije bilo kraja, moderatori kao da nisu ni postojali...

    Ovde toga nema i zato mi se dopada (iako je ponekad malcice dosadno ) i nemam zelju da odem
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  13. #28

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Sa jednog foruma sam otisla jer su clanovi bili... pa, primitivni. Prozivkama i nadmudrivanju nije bilo kraja, moderatori kao da nisu ni postojali...

    Ovde toga nema i zato mi se dopada (iako je ponekad malcice dosadno ) i nemam zelju da odem
    Jesam mozda i ja bio mod tamo?
    Ih, kada smo se jedva izborili makar za takve moderatore...
    ...a mod bez vlasti i tehnickih mogucnosti ne vredi bas mnogo...

    /i ja sam otisao pre neko vreme ali iz nekih licnih razloga.../
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #29

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Evo ja mogu spadati u kategoriju onih koji su "otišli" mada to nije potpuno tačno jer s vremena dolazim ovamo, samo ne često kao ranije. Razlog, bar moj: previše vremena trošim na internetu, mnogo se rasipam na raznim mestima pre svega blogovima/forumima. A drugo, ili prvo zavisi kako se gleda, došlo mi je malo do zasićenja, već sam ostavljao komentare na većini tema i jednostavno ne vuče me ništa u tolikoj meri da dolazim svakodnevno po par puta ovamo, kao što sam nekad radio.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  15. #30

    Odgovor: Razlog odlaska sa foruma

    Ovo je moj prvi "ozbiljniji" forum, u smislu da sam negde skoro svakodnevno i da se osećam dobro tamo i da poželim u toku dana da svratim i vidim šta se dešava. Ovde ne dolazim da bi se čulo za mene, ne dolazim da bih gradila klubove fanova ili onih koji me ne vole. Dolazila sam i dolazim jer još uvek imam šta da naučim i mogu da vodim konstruktivne razgovore sa mnogim ljudima.

    Poželela jesam da odem nekoliko puta, milsim da je svaki put razlog bio primitivizam, čist, od strane jedne ili nekoliko osoba što bih ja doživela prilično lično. Onda bih sela i razmislila i shvatila da takvi nisu vredni sekunda mog vremena i da ovde kao i u životu treba naučiti preskakati i ne videti i ne čuti sve, kolikogod grlati i glasni neki bili. Bojim se te svoje osetljivosti na glupost, na loše, na vređanje, na sve ono što nekima predstavlja svakodnevnu komunikaciju. Mislim da je to bio jedini razlog koji me je navodio na napustim forum. Nisam od onih koji odu pa se vrate, kada odlazim, onda je to krajnja odluka, kao i u životu.

    Još uvek sam tu zahvaljujući energiji, ljudima koje čitam, sa kojima se slažem ili ne ali sa kojima je veliko zadovoljstvo komunicirati.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 23:33
  3. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 11:12
  4. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 00:59
  5. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 10:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •