Ponovljena ljubav - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 77 od ukupno 77
  1. #76

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    posle mnogo godina srela je svoju staru ljubav i ostavila sve......


    pa ja razumem...tu staru ljubav je podgrejalo i nezadovoljstvo u braku verovatno...
    tu staru ljubav je podgrejalo secanje na ono sto smo nekad bili i sto vise nismo u sopstvenim ocima
    taj ponovni susret je dao novu nadu za jos jedan pocetak za koji se nadamo da ce nam promeniti zivot

    otici i ostaviti sve....mnogo postenije nego odrzavanje loseg braka i instant avanture ili,jos gore,veza paralelna s brakom gde su svi primorani da lazu i budu lagani.....
    ...jbm mu mater...ja kao da pricam esperanto...ovde nije rec o losem braku,o ostavljanju svega,itd...radi se o tome da je to predstavljeno kao sudbinska,vecna i prava ljubav...koju su usrali u startu i koju podgrevaju posle dugo vremena i kao,hocemo da budemo srecni,ostavljaju sve ne razmisljajuci o posledicama...izvinite gospode,ali ovo je tesko sranje!...po mom poimanju zivota,odnosa medju ljudima,znacenju ljubavi...genralno me boli qrac ko sta radi u zivotu i nikada nikome ne sudim,ali ako vec raspravljamo o svemu...mislim da su glavni junaci ove price kurtoni....hvala,toliko od mene......
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #77

    Odgovor: Ponovljena ljubav

    Iz ličnog iskustva sam shvatio da je "ljubav" u tom slučaju, jednostrana. Razlog za neki raskid je uvek prisutan i tu nema popravke. Nije u pitanju ljubav, nego veza.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  4. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •