Citat believer kaže: Pogledaj poruku
posle mnogo godina srela je svoju staru ljubav i ostavila sve......

pa ja razumem...tu staru ljubav je podgrejalo i nezadovoljstvo u braku verovatno...
tu staru ljubav je podgrejalo secanje na ono sto smo nekad bili i sto vise nismo u sopstvenim ocima
taj ponovni susret je dao novu nadu za jos jedan pocetak za koji se nadamo da ce nam promeniti zivot

otici i ostaviti sve....mnogo postenije nego odrzavanje loseg braka i instant avanture ili,jos gore,veza paralelna s brakom gde su svi primorani da lazu i budu lagani.....
...jbm mu mater...ja kao da pricam esperanto...ovde nije rec o losem braku,o ostavljanju svega,itd...radi se o tome da je to predstavljeno kao sudbinska,vecna i prava ljubav...koju su usrali u startu i koju podgrevaju posle dugo vremena i kao,hocemo da budemo srecni,ostavljaju sve ne razmisljajuci o posledicama...izvinite gospode,ali ovo je tesko sranje!...po mom poimanju zivota,odnosa medju ljudima,znacenju ljubavi...genralno me boli qrac ko sta radi u zivotu i nikada nikome ne sudim,ali ako vec raspravljamo o svemu...mislim da su glavni junaci ove price kurtoni....hvala,toliko od mene......