Koliko smo jaki ili slabi?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    09 Koliko smo jaki ili slabi?

    Ponedeljak popodne,prijatelj i ja u kaficu(ustaljena navika) ispijamo pice kada u jednom treenutku on kaze:"znam da me vara"-odnosi se na njegovu suprugu
    ali ja nju volim i imamo vec veliko dete pravicu se da je sve u redu".
    Mozete samo da zamislite kako sam se osecao totalno sam zanemeo verujte da nista nisam rekao a nisam ni znao sta.Danas razmisljam da li je on jak ili slab,ali ja definitivno ne bih postupio kao on,sta vi mislite?

  2. #2

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Да ниси можда хтео да питаш колико су нам јаке или слабе рожнате израслине на глави? Или колико снаге имамо да их носимо?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #3

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    reko bih joj da ode ...
    pa bi posle doveo drugu
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Nikad ne bih postupila kao on...
    Prevara je,kad saznas za nju, kao rak rana...Moras priznati sebi da se tako nesto desilo...i trajace i trunuces u sebi dok to ne resis...
    Treba sesti i popricati sa suprugom o problemu koji ocito imaju...da pokusaju nesto da promene...Da osveze malo njihov brak...Odu negde na odmor...Ma bilo sta...
    Najgore je drzati sve u sebi... ta sumnja ubija... i postaje sve gora...Svaki njen postupak ce pogresno tumaciti, poverenje ce nestati skroz, a onda se gubi i svaki dalji smisao...
    Slazem se sa njim po pitanju toga da treba da predje preko te jedne prevare(iskreno se nadam da je jedna),jer je on ocito voli, a i ipak su porodica, imaju malo dete...

  5. #5

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    da slazem se ali teorija i praksa su dve razlicite stvari i sam sam pobornik da je povremeni flert jako zdrav i da utice na samopouzdanje ali prevara kao bukvalni cin je nista drugo nego po meni nedostatak postovanja pa ljudski je reci ja te nevolim ili necu vise da budem sa tobom nego prevarom resavati stvari.Razgovor izmedju voljenih osoba je kljucna stvar veze ma u kom pravcu ona isla zar ne?
    Poruku je izmenio Goga, 18.09.2008 u 02:56 Razlog: citat

  6. #6

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    ...ljudski je grešiti...a još ljudskije praštati....ali samo u slučaju da druga strana shvati i prizna grešku... ...svako zaslužuje drugu šansu i ne treba posle prvog kiksa baciti sve u vodu što je do tada bilo lepo.... (ili ružno)....

  7. #7

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Ljudski je gresiti... Ljudski je prastati... Mene yebe to sto prastam ali ne zaboravljam (mada cesto i ne prastam )... Svaka cast njemu sto je uspeo da izbaci crva iz glave... Pomisao na to da je neko imao voljenu osobu u bilo kom pogledu... Pa recimo da mnogo boli... Ne znam sta bih radio, zavisi od okolnosti...
    "Ride. Because children need heroes."

  8. #8

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam sta bih radio, zavisi od okolnosti...
    A sta bih rekao prijatelju u momentu kada ti to saopstava.. ja sam ostao nem, a mozda sam mu nesto trebao reci
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  9. #9

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Imao sam slicnu situaciju. Drugar je bio sa devojkom godinu ipo dana. I istu stvar mi je saopstio preko telefona kao i tvoj drug tebi u kaficu... Ja sam se tresao 3 dana, mogu da zamislim kako je bilo njemu... Sta da mu kazem... Nisam mu nista rekao, bio sam tu da mu se nadjem kad je olaksavao dusu...
    "Ride. Because children need heroes."

  10. #10

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Nisam ja tu načisto sa tim jaki i slabi Možda zato što polazim od sebe. Ne bih oprostila prevaru nikada Muškarcu sa kojim sam moram biti centar sveta. Kada osetim da to više nisam, i da on to više nije meni - Glupo mi je i da pričam da bih ostala sa nekim i sekundu a da je na trenutak zaboravio malo da sam mu centar sveta, pa ne znam šta da nas vezuje. Ako i zamislim situaciju da sam preko toga prešla, opet bih se povremeno osećala loše... Nešto te uvek u životu podseti na to što želiš da zaboraviš, i kao zaboravio si... nisi, samo lažeš sebe. Ili, još gore, onda i ja sebi dopustim da mi se desi nešto slično, jer, onda i ja imam pravo na to. I kao posle nam je super, volimo se i zaboravili smo A sevne ponekad u glavi kako su jedno drugom radili one stvari koje su svete samo za nas dvoje, svašta sevne. Važi. Ja bih se iskreno osećala kao majmun Tako da, thanx but no thanx.

    Dakle, ne mislim da su ljudi koji ostaju u vezi nakon prevare nešto jaki. Najčešće zato što su lažno jaki, ili tako vole sebi da izgledaju, kao neke žrtve. Ali, to je samo moje mišljenje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih oprostila prevaru nikada. Ako i zamislim situaciju da sam preko toga prešla, opet bih se povremeno osećala loše... Nešto te uvek u životu podseti na to što želiš da zaboraviš, i kao zaboravio si... nisi, samo lažeš sebe. Ili, još gore, onda i ja sebi dopustim da mi se desi nešto slično, jer, onda i ja imam pravo na to. I kao posle nam je super, volimo se i zaboravili smo A sevne ponekad u glavi kako su jedno drugom radili one stvari koje su svete samo za nas dvoje.
    Dakle, ne mislim da su ljudi koji ostaju u vezi nakon prevare nešto jaki. Najčešće zato što su lažno jaki.
    U potpunosti se slazem.
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  12. #12

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Prevara...Prilično diskutabilno ko koga u takvoj situaciji vara ali je gotovo sigurno da kada prodje jedanput, biće i drugi i treći i ko zna još koji put...Teško da bi neko ko voli tek tako prešao preko preljube...Mišljenja sam da kad do toga već dodje, da je vreme za promenu...Partnera, naravno...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #13

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Prevara...Prilično diskutabilno ko koga u takvoj situaciji vara ali je gotovo sigurno da kada prodje jedanput, biće i drugi i treći i ko zna još koji put...Teško da bi neko ko voli tek tako prešao preko preljube...Mišljenja sam da kad do toga već dodje, da je vreme za promenu...Partnera, naravno...
    da,da slazem se najgore je varati i lagati samog sebe.Idemo dalje najbolji je moto
    Poruku je izmenio Najgora, 11.02.2008 u 08:22 Razlog: velika slova
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  14. #14

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    E još kad bi znali šta nosi dan,a šta noć...šta nam život nosi..ne znamo..dok nas ne strefi..kad nas strefi,tada i saznamo...al sam ovo rekla..

    Primer koji postavljač teme navodi,nije neuobičajena pojava.Neko prećuti,neko glumi ludilo,neko vrati istom merom,a da i ne trepne...Da li je to rešenje problema?
    Ne mislim da jeste.Jer problem će i dalje biti tu...Nije meni toliko u prvom planu,dal' smo jaki ili slabi..svi imamo te momente...

    Ja bi oprostila..možda..al ono što je sigurno,ne bi zaboravila,nikada,vremenom bi izgubilo smisao...i šta onda?Jaki će biti još jači..a slabiji..će da tone..sve više..

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ljudski je grešiti...a još ljudskije praštati....ali samo u slučaju da druga strana shvati i prizna grešku... ...svako zaslužuje drugu šansu i ne treba posle prvog kiksa baciti sve u vodu što je do tada bilo lepo.... (ili ružno)....
    ..jeste,samo obično se takve druge šanse,pretvore u treću,četvrtu...itd..nije pravilo,al'..nisam baš sigurna...

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    da slazem se ali teorija i praksa su dve razlicite stvari i sam sam pobornik da je povremeni flert jako zdrav i da utice na samopouzdanje
    ..Vuco ja baš nisam taj pobornik,jer taj "povremeni flert" ..obično vodi u prevaru,mada ajd' nije ni to pravilo,šta se podrazumeva pod "zdravim povremenim flertom"?...neko i običan osmeh smatra flertom,a ne ljubaznošću..,pa se pogrešno protumači.

    pa ljudski je reci ja te nevolim ili necu vise da budem sa tobom nego prevarom resavati stvari.
    ..e vidiš,mnogi nemaju petlju to da kažu..tako da su,oni ipak,oni slabi...

  15. #15

    Odgovor: Koliko smo jaki ili slabi?

    druze moj,ti imas neku swoju skolu po pitanju toga ja imam swoju swi smo mi razliciti...
    to sto kazes da smo swi skloni prewari,to olako globalizujes,ne zelim reci sa owim da sam ja sawrsen ili drugo,nego goworim...jer si istrcao...widis ja,'sjutra' da me zena prewari,ne bi joj oprostio,koliko god je wolio......jer to je prewara,znaci ucinjen je genocid nadamnom,i to mijenja stwar,a ja nisam budalina,pa da kazem posle toga recimo,ok nema weze 'kako ti je biilo' jel bilo dobro',jel bilo super,jel bilo bozanswteno,ili neku slicnu ironiju
    blago twojoj zeni sjutra,swe ce joj bit oprosteno,jer je wolis
    znaci,koliko god je wolio,ne bi joj oprostio,jer wise onda nije ljubaw nego,sranje.. a prewara i laz su dwa idiota

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste tolerantni?
    Autor Sonja u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 10:29
  2. Koliko ste intuitivni?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 18:50
  3. Koliko smo se promjenili???
    Autor swba u forumu Dijaspora
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 15.12.2011, 21:57
  4. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •