ATP turniri - sezona 2007 - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 68
  1. #16

    Odgovor: TENIS: ATP turnir u Umagu

    Viktor u polufinalu!


    Viktor Troicki je u četvrtfinalnom meču u dva seta savladao Argentinca Karlosa Berloka 7:5, 6:2. U meču koji je trajao sat i 36 minuta, Troicki je bio nadmoćan u svim segmentima igre, uz zabeležena dva asa i 68% ubačenog prvog servisa. Ovom pobjedom Viktor je obezbijedio 141. mjesto na ATP listi.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: TENIS: ATP turnir u Umagu

    Troicki zaustavljen

    Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u finale ATP turnira u Umagu, koji se igra za nagradni fond od preko 350 hiljada evra, kako ga je u polufinalu zaustavio Rumun Andrej Pavel.

    Mladi Beograđanin je u svom sedmom singl meču u hrvatskom gradu, poklekao pred više od deset godina starijim Pavelom, posle tačno sat ipo vremena igre, rezultatom 3-6 3-6.

    U prvom setu rumunski veteran je rano napravio brejk, koji je iskoristio za dobijanje prvog seta rezultatom 6-3. U drugom setu odmorniji Pavel, odlično je iskoristio umor našeg tenisera, te istovetnim rezultatom kao i u prvom setu, dolazi i do drugog, a samim tim i do velike pobede.


    U borbi za titulu, nekada član prvih 20, a danas tek 101. teniser planete, igraće protiv apsolutnog kralja Umaga, Španca Karlosa Moje, koji je do petog finala ovog turnira, u kojem će se boriti za četvrtu titulu, stigao pobedom od 6-3 6-2 nad Giljermom Kanjasom (ARG).

    Obzirom da su i Pavel i Moja zagazili u četvru deceniju života, slobodno možemo reći da su mladi talenti na ovom turniru podbacili, te da su ih stari vukovi podsetili na najbolje dane. Inače njima će biti ovo četvrti međusobni duel, a na sva tri dosadašnja duela na šljaci Moja je trijumfovao.


    Što se tiče našeg tenisera, njega od ponedeljka očekuje skok od preko trideset pozicija na ATP listi najboljih tenisera sveta. Zahvaljujući prolasku kvalifikacija i plasmanu u polufinale glavnog žreba, Viktor će po prvi put u karijeri ući u 150 najboljih, tačnije biće 141. teniser planete.

    Od sledećeg ponedeljka Troickog očekuje i ATP turnir u Sopotu. Po prvi put u svojoj karijeri 21-godišnji Beograđanin igraće direktno u glavnom žrebu, kako je dobio "specijalni izuzetak" ulaznicu, zbog plasmana u polufinale Umaga, što ga je sprečilo da igra u kvalifikacijama u poljskom gradu.

    (tenissrbija)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: TENIS: ATP turnir u Umagu

    Karlos Moja peti put pobednik Umaga

    Karlos Moja ponovo je pobednik velikog teniskog turnira u Umagu, u Hrvatskoj. Španski teniser je u nedelju u finalu pobedio Rumuna Andreja Pavela sa 2:0 u setovima (6:4, 6:2).

    Moja je tako peti, rekordni put postao pobednik Umaga, a ujedno je proslavio i jubilarni 20. naslov u karijeri. Bilo je to, do sada, "najstarije" finale Umaga u kojem je 31-godišnji Moja u svom šestom umaškom duelu za trofej nadigrao dve godine starijeg Pavela, Rumuna koji je u prvom kolu izbacio najboljeg hrvatskog tenisera Ivana Ljubičića.

    Moja je odigrao odličan meč. Pavel je izgubio svoj servis kod 4:4, a Moja je servirajući za set u najboljem gemu celog turnira uspeo da spase četiri lopte za ribrejk, da bi, posle svojih šest propuštenih set-lopti, realizovao sedmu.

    U drugom setu ključan je bio bejk za 3:2, a Pavel je potom potpuno pao u igri.

    "Izuzetno sam srećan što sam svoju jubilarnu 20. titulu proslavio u Umagu, meni najdražem mestu na svetu, gde se osećam kao kod kuće. Nisam imao velika očekivanja dolazeći u Umag, a ispalo je da sam odigrao možda i najbolje u ovih 13 godina. Pavel nije bio lak suparnik i imao sam dosta sreće u završnici prvog seta", rekao je Moja, kome je pobedu na terenu čestitao i hrvatski predsednik Stjepan Mesić.

    Moja je za pobedu dobio 175 bodova i ček na 55.820 evra.

    "Nisam igrao finale već godinu dana i gotovo sam zaboravio osećaj kako je to boriti se za titulu. Publika je u Umagu bila fantastična, a Moja je bio bolji. Ipak, za moje 33 godine morate priznati da nisam igrao loše", izjavio je Pavel.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    31.7.07
    Pašanski u drugom kolu Sopota!


    Boris Pašanski (120. ATP) nastavlja sa pobedama na ATP turniru u poljskom Sopotu, kako je nakon uspešno odrađenih kvalifikacija, uspeo da se plasira u drugo kolo glavnog žreba.

    Svojevremeno prvi teniser Srbije je vodio sa 6-7(4) 6-2 3-1 protiv osmog nosioca Potita Staraćea, kada se 32. teniser sveta iz Italije predao zbog, za sada, nepoznate povrede.


    Pašanski je odlično otvorio meč protiv sve boljeg Staraćea, koji je prošle nedelje igrao finale turnira u Kicbilu. Poveo je Beograđanin sa 3-0, ali se onda rezultatski uključio i Italijan, koji izjednačuje na 3-3. Imao je naš teniser priliku da napravi brejk pri rezultatu 4-3, ali je prvi set ipak otišao u taj-brejk. Nažalost, u odlučujućoj igri Italijan pravi mini-brejk pri rezultatu 2-1, što mu na kraju donosi prvi set rezultatom 7-6 (7-4).

    Drugi set je počeo inicijativom Staraćea, koji je imao brejk šansu pri rezultatu 0-1. Boris je uspeo da se izvuče iz neprijatne situacije, a kasnije i uspeva da napravi brejk za vođstvo od 4-2, a potom i još jedan za osvajanje drugog seta rezultatom 6-2!

    U odlučujućem setu Pašanski je gubio sa 0-1, kada pravi seriju od 3-0 u gemovima, za vođstvo od 3-1. Gem bez izgubljenog poena, te dva asa u istom, bilo je poslednje što smo videli u ovom meču kako Staraće diže belu zastavu.


    Iako se radi o predaji, moramo konstatovati da je ovo bila najveća pobeda Borisa Pašanskog u njegovoj karijeri! Ove sezone Pašanski je već upisao nekoliko pobeda nad bolje plasiranim teniserima, a i nekoliko puta je savlađivao članove 100 najboljih, što je najbolja preporuka za povratak u to isto društvo.

    Naš jedini preostali predstavnik u Sopotu, posle poraza Troickog, odnosno odustajanja Tipsarevića, u drugom kolu će imati šansu da osveti baš Viktora Troickog, inače klupskog kolegu. Naime, Borisa u borbi za prvo ATP četvrtfinale sezone očekuje duel protiv Francuza Žila Simona, trenutno 49. tenisera planete.

    Dvadesetčetvorogodišnji Pašanski nikada do sada nije igrao protiv dve godine mlađeg Francuza, koji je ove sezone već tri puta pobeđivao članove deset najboljih. Podsetimo, Simon je u prvom kolu sa 6-0 7-6(8 ) pobedio Viktora Troickog.


    Popularni Paša je plasmanom u drugo kolo obezbedio novih 15 poena za ATP listu, koje će mu biti dovoljni za skok od minimalno tri pozicije. Pobeda u drugom kolu Borisu bi osigurala novih 40 poena, što bi značilo povratak u 110 najboljih na svetu!

    (tenissrbija)
    Poruku je izmenio irnik, 01.08.2007 u 16:49
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Montreal: Đoković u trećem kolu

    Prvi reket Srbije Novak Đoković uspešno je započeo turneju po severnoameričkom kontinentu pošto je u drugom kolu Mastersa u Montrealu bio bolji od Nemca Nikolasa Kifera sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3, u meču koji je trajao jedan sat i 23 minuta. Protivnik Đokovića u trećoj rundi biće bolji iz duela dva Davida Španca Ferera i Argentinca Nalbandijana.

    Đoković je protiv Kifera bio fenomenalan na svom servisu, pošto je izgubio 10 poena nakon prvog servisa (41-31), i samo četiri nakon drugog (13-9), a uz to je Nemcu dozvolio samo tri brejk lopte celom meču.

    Kifer je meč počeo dosta agresivno pa je u trećem gemu pri rezultatu 1:1 imao dve brejk lopte koje ipak nije iskoristio. Prvih pet gemova na meču išlo je uz servis, a nakon toga je Novak napravio prvi brejk na meču i poveo sa 4:2. Do kraja prvog seta Đoković je podsetio na izdanja iz Indijan Velsa i Majamija sa početka sezone, i uz, na momente, egzibicionu igru lako je zadržao svoje servise za 6:3 nakon 37 minuta igre.

    Beograđanin je i drugi set počeo sa dosta samopouzdanja, pa je već u trećem gemu napravio novi brejk za vođstvo od 2:1. Četvrti teniser sveta je i do kraja meča bio vrlo siguran pri svojim servisima, pa se uz manje napora nego što se očekivalo plasirao u treće kolo.

    Turnir u Montrealu igra se za nagradni fond od 2 miliona i 450 hiljada dolara, a titulu brani najbolji teniser sveta Švajcarac Rodžer Federer.

    (B92)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Đoković u finalu Montreala!

    Najbolji teniser Srbije Novak Đoković plasirao se u finale turnira Masters serije u Montrealu. Đoković je u polufinalu, nakon još jednog fenomenalnog izdanja, bio bolji od drugog igrača sveta Rafaela Nadala sa 2:0 7:5, 6:3, i u finalu će igrati sa najboljim igračem današnjice Švajcarcem Rodžerom Federerom koji je u drugom polufinalu bio bolji od Radeka Stepaneka sa 7:6 (6), 6:2.

    Đoković će tako igrati treće uzastopno finale Mastersa na severnoameričkom kontinentu, nakon finala u Indijan Velsu (izgubio od Nadala) i titule u Majamiju.

    Naš teniser je još jednom pokazao da ima ubitačan servis, pošto je dobio 80 procenata poena na svoj prvi servis.

    Prvi set rešen je tek u finišu. Prvo je Nadal pri rezultatu 5:5 na Novakov servis propustio nekoliko brejk prilika, a to mu se već u sledećem gemu osvetilo. Srpski teniser je u narednom gemu uspeo da nakon vođstva Nadala od 30-0 dobije četiri uzastopna poena, i reši prvi set u svoju korist.

    Nadal se naravno nije predavao (dobio osminu i četvrtfinale nakon izgubljenog prvog seta), pa je u 5. gemu drugog seta pri rezultatu 2:2 imao tri vezane brejk lopte. Đoković je tada još jednom pokazao da ima čelične živce, spasao je sve tri brejk prilike, a nešto kasnije i četvrtu, i dobio taj gem. U celom meču, Nadal je imao 8 brejk lopti ali nije iskoristio nijednu, pre svega zbog sjajnih servisa Srbina u tim trenucima.

    Đoković je u nastavku igrao sve sigurnije, pa je u 8. gemu pri vođstvu od 4:3 uspeo da napravi ključni brejk Nadalovog servisa i povede sa 5:3, a u sledećem gemu je rutinski odservirao za drugu ovosezonsku pobedu nad Špancem (četvrtfinale Majamija).

    Nagradni fond turnira u Montrealu je 2.450.000 američkih dolara, a titulu brani Rodžer Federer.

    Kada igrate sa drugim igračem sveta morate očekivati težak meč. Igrao sam sa njim nekoliko puta, dobio sam ga samo jednom, upravo na ovoj podlozi i ušao sam u ovaj meč sa pozitivnim razmišljanjem. Uspeo sam da uđem agresivno u meč, i znao sam da moram da kontrolišem situaciju ukoliko želim da pobedim, rekao je srpski teniser nakon meča sa Nadalom.

    Đoković se osvrnuo i na duel sa Federerom u finalu.

    Igraću protiv svetskog broja jedan. Igrao sam sa njim nekoliko puta, i svaki put sam bio poražen tako da nemam šta da izgubim u tom meču. Bicu silno motivisan, iako je sigurno da je on favorit. Ove nedelje sam odigrao nekoliko odličnih mečeva, osećam se samouvereno, i sigurno ću imati šansu u finalu, rekao je Đoković.

    (B92)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #22

  8. #23

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Nole pobjednik Montreala!

    Kakav tenis su nam prikazala ova dva velemajtora! Mnostvo lijepih poteza i raznovrsnosti. Ne moze se rijecima opisati. Prosto prelijep mec za gladanje ali i za nerviranje. Federer je konacno naisao na svog pandana. Nole je pokazao nevjerovatnu mentalnu taktiku, a tek osvojeni meč poen sa drop-šotom, pa iz voleja lob na bejz liniju. Waw!

    Nole je prvo pobijedio #3, pa # 2 i na kraju kralja. Nevjerovatno!

    Rafa - king of clay
    FedEx - king of grass
    No Joke - Hard Rocker

    Bravo Nole!!!!!! I sad pravac Cincinnati
    Poruku je izmenio irnik, 13.08.2007 u 18:21
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Na zalost, nisam imala prilike da gledam turnir u Montrealu (nisu prenosili ovde), ali sam se trudila da budem obavestena sta se desava sa nasim teniserima!

    Djokovicu svaka cast, sto puta ne jednom!!!

    Opet jutros gledam vesti, kad Francuzi u prvim jutarnjim vestima najavljuju: "Neverovatni dogadjaji na turniru u M. Mladi srpski teniser Djokovic pobedio u dva dana dva prva reketa sveta! Zaista neverovatno!"
    A meni kez "od uva do uva"!!!

    Stvarno je lik!!!
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Kod mene se jos nisu stisale strasti posle jucerasnje pobjede.
    Posle Noletove pobjede nad Rafom, nekako sam bila sigurna da ce Nole pobijediti FedEx-a li nisam htjela glasno da razmisljam (isplivalo moje sujevjerje)

    Citajuci Federove izjave tokom turnira stekla sam utisak da je jako nesiguran u sebe jer je mnogo hvalio svoju igru kao neki pocetnik, kao da se plasi poraza, kao da nije bio onaj stari FedEx. Posle finala, posle procitanog intervjua, kada nijednom nije pohvalio igru Novaka Đokovića i kada ga je svrstao u prosjecne igrace, shvatila sam da se se on ustvari boji Djokovica i da mozda upravo zbog njega nikad nece uspjeti da dostigne Pita Samprasa po broju osvojenih Grad Slam turnira.

    Iako sam uvijek priznavala da je Fedja mozda najveci teniser ikada, nikada mi nije bilo potpuno jasno zasto ga ne volim i zasto uvijek navijam protiv njega. Mozda zbog njegove arogancije, glume ili ko zna cega. Prvi odgovor sam dobila nakon Davis Cup meca izmedju Srbije i Svajcarske kada je optuzio Novaka da se ovaj folira i da stvarno nije povrijedjen. Ali, reko' mozda se iznervirao. Sada, slika mi je potpuno jasna zasto mi Fedja nije simpatican. Pored svih njegovih lijepih manira, kod njega preovladava ogromna sujeta i strah da nece biti najbolji ikada. Dovoljno je pročitati njegov intervju posle meca i shvatiti to.

    Podsetiću da je veliki Pit Sampras nakon izgubljenog meča protiv Federera u Vimbldonu priznao da dolazi novi veliki igrač. Tada je to bio prelomni trenutak u karijeri obojice... Federer nije u stanju da to ucini. Federer je odlican tesiser, ali mali čovjek.


    Nadal je pored Djokovica najveca nada svetskog tenisa. I sto je najvaznije, oba ova mlada igraca imaju cisto srce. Obojica znaju da pohvale protivnika i da priznaju ako nisu igrali dobar tenis. Ko zna mozda se sve to promijeni u bliskoj buducnosti. Ali, nesto u to ne vjerujem... Radujem se njihovom buducem rivalitetu!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene se jos nisu stisale strasti posle jucerasnje pobjede.
    Posle Noletove pobjede nad Rafom, nekako sam bila sigurna da ce Nole pobijediti FedEx-a li nisam htjela glasno da razmisljam (isplivalo moje sujevjerje)

    Citajuci Federove izjave tokom turnira stekla sam utisak da je jako nesiguran u sebe jer je mnogo hvalio svoju igru kao neki pocetnik, kao da se plasi poraza, kao da nije bio onaj stari FedEx. Posle finala, posle procitanog intervjua, kada nijednom nije pohvalio igru Novaka Đokovića i kada ga je svrstao u prosjecne igrace, shvatila sam da se se on ustvari boji Djokovica i da mozda upravo zbog njega nikad nece uspjeti da dostigne Pita Samprasa po broju osvojenih Grad Slam turnira.

    Iako sam uvijek priznavala da je Fedja mozda najveci teniser ikada, nikada mi nije bilo potpuno jasno zasto ga ne volim i zasto uvijek navijam protiv njega. Mozda zbog njegove arogancije, glume ili ko zna cega. Prvi odgovor sam dobila nakon Davis Cup meca izmedju Srbije i Svajcarske kada je optuzio Novaka da se ovaj folira i da stvarno nije povrijedjen. Ali, reko' mozda se iznervirao. Sada, slika mi je potpuno jasna zasto mi Fedja nije simpatican. Pored svih njegovih lijepih manira, kod njega preovladava ogromna sujeta i strah da nece biti najbolji ikada. Dovoljno je pročitati njegov intervju posle meca i shvatiti to.

    Podsetiću da je veliki Pit Sampras nakon izgubljenog meča protiv Federera u Vimbldonu priznao da dolazi novi veliki igrač. Tada je to bio prelomni trenutak u karijeri obojice... Federer nije u stanju da to ucini. Federer je odlican tesiser, ali mali čovjek.


    Nadal je pored Djokovica najveca nada svetskog tenisa. I sto je najvaznije, oba ova mlada igraca imaju cisto srce. Obojica znaju da pohvale protivnika i da priznaju ako nisu igrali dobar tenis. Ko zna mozda se sve to promijeni u bliskoj buducnosti. Ali, nesto u to ne vjerujem... Radujem se njihovom buducem rivalitetu!
    Ni meni jos uvijek nije jasno koliki je Federer smrad i slabic ispao... Ma ko ga j..., samo sam se razocarao, godinama sam mislio da je gotivan lik.
    Zato Nole ima srce lavovsko i jos je rekao da je ovaj smrad najbolji igrac svih vremena...pa jos onako mlako odreagovao poslije one ciste provokacije. Svaka mu cast! Samo, sta mu bi da kaze "...it's a same thing."
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Samo, sta mu bi da kaze "...it's a same thing."
    Meni je bas super sto je to rekao. Pokazao je da je veliki patriota i da nema veze sto su to rekli. Nije nikog uvijedio. Mislim da je u sebi rekao "Anyway, for you, it's a same thing." To ce ti sve objsniti. Ovo mu je bas bio onako super diplomatski odgovor. Evo mozete se uvjeriti i sami:


    Ispostavilo se da je u upravi turnira neki Cvitkovic, i da je mozda greska "slucajno namjerna".
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Montreal: Izvinjenje Đokoviću

    Zvanični spiker na dodeli nagrada na teniskom turniru u Montrealu Vinston Makvejd i organizatori turnira u Montrealu izvinili su se najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću zbog toga što ga je pogrešno predstavio prilikom uručivanja pobedničkog odličja.

    Makvejd je u nedelju, na ceremoniji dodele pehara Đokoviću, koji je u finalu savladao Rodžera Federera, greškom predstavio pobednika kao tenisera iz Hrvatske.

    "Želem da uputim svoje izvinjenje kao zvanični spiker 'kuće' teniskog turnira u Montrealu zbog toga što sam juče na završnoj ceremoniji rekao da je Novak Đoković iz Hrvatske. Priznajem grešku i biće mi drago da se ispravim kada Novak osvoji svoj drugi trofej u Montrealu 2008. godine", saopštio je Makvejd.

    Izvinjenje je, kako se navodi, upućeno ne samo Đokoviću, već i srpskoj zajednici u Montrealu i Kanadi.

    Đoković je u finalu Montreala pobedio Federera sa 2:1 (7:6, 2:6, 7:6) u meču koji je, po brojnim ocenama, bio jedan od najboljih u dosadašnjoj karijeri srpskog tenisera.

    (B92)


    Evo link: Statement
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    ko gubi ima pravo da se ljuti
    oduvjek mi je Federer bio nekako antipatican... pitam se sto li

    no zaboravimo Fedju i njegove izlive slabosti.... Noletu svaka cast.... nestrpljivo ga cekamo u nasem gradu sutra (nadam se da ce mi dati slobodan dan na poslu ) i naravno bicemo tu uz njega
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2007

    Na jednom teniskom forumu sam naisla na vijest da je Roger povezao Rafu svojim privatnim jet-om u Cincinnati. E onda su pocela "nagadjanja" zasto je to ucinio. Mnogi kazu da je pozvao Rafu da zajednu kuju plan protiv Djoke-a ...

    Ali jedan posto mi je bio najzabavniji. Smijala sam se 3 sata
    Post o izmisljenom razgovu izmedju njih dvojice; post je na engleskom... prevodjem bi se izgubio smisao:

    Nadal: Thanks, this very nice of you, no?

    Fed: Uh, yes--no, well, yes I think.

    Nadal: No?

    Fed: ?

    Nadal: no?

    Fed: So, Rafael, I really respect your game.

    Nadal: no?

    Fed:...Yes, well, I respect how well you play--on all surfaces--but especially the clay.

    Nadal: Yes, I run, and I hit the ball, and then the other one try to hit, but then I run, and he hit again, and then I hit, and I win, no?

    Fed: ...

    Nadal: no?

    Fed: ... I have a proposition for you. Well, you see, Rafa, it seems my career is winding down now. I suspect I can comfortably meet you in one more French final, but I doubt that I can beat you there--

    Nadal: For me, you're favorite, no? You number 1 in the world, greatest player ever to play game. So, for me, you're favorite, no?

    Fed: No! No, of course I'm not the favorite! Tony, Mirka, my mom, dad, all their friends, my grandparents, anyone who can read or reasonably understand anything at all agree that you are the favorite. You do understand the streak that you set on clay? You do realize you've never lost at the French. You do realize you beat me every single time we played on clay last year when I barely lost a game to anyone anywhere else...I mean, I can even see that you're the favorite. And you know me--when it comes recognizing someone is superior I'm like Serena williams at a press conference after a loss.

    Nadal: Yes, for me you're favorite, no?

    Fed: Let me beat you at the French! Please, I'll give you every cent I win for the rest of my life.

    Nadal: No.

    Fed: ? Don't you mean "No?"

    Nadal: No.

    Fed: ...

    Nadal: No?

    Fed: So what about this joker that beat us in Montreal?

    Nadal: He hit the ball hard, no?

    Fed: Yes...To pilot "Um, how much longer?"

    Pilot: We've only been on the plane for 2 minutes Mr. Federer. We've got quite a long ride ahead of us.

    Fed:...

    Nadal: We can be best friends, no?

    Fed: Did you bring anything to read?

    Nadal: No, no read. I bring video of matches. We watch, no?

    Fed: What matches?

    Nadal: French Open 2005, 2006, and 2007, no?

    Fed:...

    Fed: To pilot How much longer?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. ATP turniri, sezona 2011.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 24.09.2011, 18:48
  2. WTA turniri, sezona 2011.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 26.08.2011, 10:07
  3. ATP turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 17.11.2009, 15:04
  4. WTA turniri sezona 2008
    Autor Arthur Dent u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 21:12
  5. WTA turniri sezona 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 05:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •