Šta je perverzno? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 104
  1. #16

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Nisam perverzan i mrzim perverziju!

    Prezirem perverzne ljude...

    A perverzno je sve ono sto drugi rada, a ja nikada ne bi uradio...

    Ali jesam kreativan, posto imam bujnu mastu....

    ...a gde je granica izmedju perverzije i maste?
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #17

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Ništa što ja želim nije perverzno ......za mene....a za druge ...... stvar ukusa i potreba

  3. #18

    Odgovor: Šta je perverzno?

    perverzija....m...da vidimo....
    to je kad u blago letnje predvecerje sedim na terasi djede Jovana konobe,na stolu je tanjir sa njeguskim prsutom i sirom u ulju i usoljenim sardelama,a belo vino u bokalu je ladno i bistro....i vazduh je pun soli,i mirno je predvecerje...
    ali...to je tek pola perverzije....
    potpuna perverzija je kad je za stolom i neko moj, a pred nama se prostro mali zaliv Bigova.....

    recimo.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #19

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Auuuux. Believer...morala sam da obrišem balicu sa usana
    _________Una16

  5. #20

    Odgovor: Šta je perverzno?

    ...balice sa usana...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #21

  7. #22

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno tacno. Nista nije perverzno ako dvoje ljudi uzivaju u tome. Tacka.
    pa ... ne bas

    ne moze se bas sve bez obzira koliko je to lepo njima
    Poruku je izmenio novi, 10.02.2008 u 12:16
    trt mrt zivot ili smrti

  8. #23

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Kažu ribe koje su probale da je sa kerovima najlepše,valjda zbog koske...

    Da li da to proglasimo za normalno pošto joj je lepo da ne napišem već lepo im je

    A 'kaka' usta? Može da joj bude lepo koliko god hoće,ali ne znam kako bi me poteralo baš tad kad se njoj jedu govna?


    Kad je meni prof. knjizevnosti od 38 leta rekla da ne znam ništa pošto nisam probao žensku pišu..... e njoj mi žao što ne urinirah u usta da nema dalje,ali to je nesrećnica od koje sam pobegao,ali ne zbog perverzije već što je nedojebana i kada sam ušao u stan nije mi dala da pustim moj mp3 iz auta 'ebem je usta nenormalna...

  9. #24

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku

    Da li da to proglasimo za normalno pošto joj je lepo da ne napišem već lepo im je
    E vidiš to sam se i ja pitala čitajući odgovore ovde jbga ispadne sad da sve voliš i možeš da podneseš u krevetu nije perverzija
    Zašto se onda perverzno spominje u pozitivnom kontekstu?

  10. #25

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    E vidiš to sam se i ja pitala čitajući odgovore ovde jbga ispadne sad da sve voliš i možeš da podneseš u krevetu nije perverzija
    Zašto se onda perverzno spominje u pozitivnom kontekstu?

    I perverzija je individualna i relativna... Nekom je perverzno svršiti u usta,a meni baš hrani dušu

    p.s. pio sam svoju iz kondoma da ne bude da nudim nesto sto smrdi,kisi i sl.,jeste toplo samo...

    p.s. ne pij c vitamin;ne koristi amino kiseline i anabolike ukoliko hoćeš da imaš ukusno spermu

  11. #26

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Pa ja bash ne znam...



    ...ali mislim da turiti u drobilicu za meso je prilicno perverzno!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #27

    10 Odgovor: Šta je perverzno?

    Evo sta....sto se ja uzasno osecam sam ovde.....i to mi po malo pervez a i frick......kao puno nas a u stvari.....

  13. #28

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    I perverzija je individualna i relativna... Nekom je perverzno svršiti u usta,a meni baš hrani dušu
    Da li da to proglasimo za normalno pošto joj je lepo da ne napišem već lepo im je
    Ajd onda da te pitam ovako...ako nekoj ribi kažeš da deluje perverzno to znači da izgleda kao da se faka sa kerovima ili bi joj svršio u usta?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pa ja bash ne znam...



    ...ali mislim da turiti u drobilicu za meso je prilicno perverzno!

    Kako se drobi meso?
    Neko to radi?

  14. #29

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ajd onda da te pitam ovako...ako nekoj ribi kažeš da deluje perverzno to znači da izgleda kao da se faka sa kerovima ili bi joj svršio u usta?
    Nikada to ne kažem,mada neke deluju provokativno,tj. kada ih vidim na Veliki petak računam da sam se omrsio iako postim...

    A svršim svakoj... pa kada je mogu da joj se nagutam sokova i pojedem pi... može i ona toliko da učini za mene... e što volim da sednem na grudi,sad me podseti...

  15. #30

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nikada to ne kažem,mada neke deluju provokativno,tj. kada ih vidim na Veliki petak računam da sam se omrsio iako postim...
    Dobro zamisli da kažeš ili kad neko drugi kaže...

    Voliš perverzne ribe?

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •