Pametan ili glup muškarac?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50
  1. #1

    Pametan ili glup muškarac?

    Šta mislite kakvog je muškarca bolje imati pored sebe,pametnog ili glupog?

    Ja se neću izjašnjavati na samom početku teme ali ću svakako dati svoje mišljenje.

    A možda ste najpre za solo varijantu?

    Bilo kako bilo, hajde da zajedno razmišljamo na ovu temu. Iskreno,nekad ni ja ne znam šta je bolje.Ponekad postavim ovo pitanje sebi i po nekoliko puta u toku dana.Da li se to nekad i vama dešava?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #2

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Pametan,misli da je uvek u pravu i voli da pametuje..
    Glup,ne razume šta mu govorite ni šta hoćete...
    Tako da..ako može nešto između,bilo bi idealno i poželjno.
    Recimo da bude dovoljno pametan da se ponekad pravi glup..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #3

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite kakvog je muškarca bolje imati pored sebe,pametnog ili glupog?
    Ne znam, ali da te pitam nešto drugo...
    Je l' bolje imati pun ili prazan novčanik novca?


  4. #4

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Srđan kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite kakvog je muškarca bolje imati pored sebe,pametnog ili glupog?
    Ne znam, ali da te pitam nešto drugo...
    Je l' bolje imati pun ili prazan novčanik novca?

    Hajde da ti odgovorim na pitanje jer mislim da ima na neki način veze sa temom,samo si napravio pogrešno poredjenje.

    Mislim da je bolje imati pun novčanik novca,naravno.Ali...uvek postoji jedno ali koje devojci sreću kvari...nekad je veoma korisno imati i prazan novčanik.A zašto? Zato što je svrha praznog novčanika da me nauči da vrednujem pun. Zadovoljan odgovorom?

    Elem,ja lično mislim da je za ženu korisnije da ima pored sebe glupog muskarca.A zašto? Zato što je glupim muškarcem mnogo lakše vladati u prostoru i vremenu,ne gospodariti nego vladati.Glup muškarac se ne udubljuje ni najmanje u budžet,u slobodno vreme svoje žene,u izbor garderobe.Njemu je dovoljno da ima šta da ručka,da televizor radi,da može da legne da odrema posle posla.Znači ne zahteva trud,rad ,posvećenost i sve ostalo.Mada...glupom muškarcu se ne mogu objasniti one fine note koje ženu čine ženom.On je jednom rečju debelokožac.

    Pametan muškarac uglavnom imponuje ženama.Sa njim uvek postoje teme,dogovori,razumevanje.Sa druge strane ,pametan muškarac ima upliv u sve pore ženinog života,pa tako i u one koje ona možda manje želi da budu.

    Sve zavisi od naših mentalnih sklopova i afiniteta.Šta je kojoj važno i šta koja želi pored sebe i koliko je spremna da uloži u odnos sa nekim.

    Kako god,ne kaže se džabe SVAKA KRPA TRAŽI ZAKRPU.Svaka žena sebi bira ono što joj odgovara,što važi i u obrnutom smeru.

    Mada nekad nije loše ni biti sama
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #5

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    glupog muskarca ne mogu da postujem dovoljno
    glup muskarac nema smisao za humor koji volim
    nije sposoban za ironiju,sarkazam,cinizam
    glup nije lucidan
    glup nije radoznao
    glup je pun predrasuda
    glup dize ruke u kafani i vodi kolo
    glup trazi objasnjenje za ocigledne stvari
    glup muskarac glupo gleda pa mi se ne dize na njega
    s glupim je mozda pametnoj zeni lakse ali ja trazim nekog pored koga mogu da rastem i napredujem
    s glupim je seks trpaj-vadi
    glup bi me obrukao u drustvu
    na glupog bi moje drugarice prevrtale oci
    na glupog bi i moj sin prevrtao oci
    .....

    dovoljno?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #6

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Glup muškarac se ne udubljuje ni najmanje u budžet,u slobodno vreme svoje žene,u izbor garderobe.Njemu je dovoljno da ima šta da ručka,da televizor radi,da može da legne da odrema posle posla.Znači ne zahteva trud,rad ,posvećenost i sve ostalo.
    Drugim recima, da ima spremacicu i kuvaricu, da ima ko da mu doda cips i pivo kad je fudbal na tv-u

    Ne treba mi muskarac koji se ne udubljuje ni u sta, jer to znaci da nemam zivotnog saputnika, vec amebu. Ne treba mi ni neko ko ne zahteva trud, rad i posvecenost, jer to znaci da pomenuto ni ne uzvraca, sto je idealan preduslov da nam se veza/brak pretvori u camotinju, dosadu i naviku.


    I na kraju krajeva, ne znam cime bi glup muskarac uopste i mogao da me zaintrigira.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    glede "Glup muškarac se ne udubljuje ni najmanje u budžet,u slobodno vreme svoje žene,u izbor garderobe.Njemu je dovoljno da ima šta da ručka,da televizor radi,da može da legne da odrema posle posla.Znači ne zahteva trud,rad ,posvećenost i sve ostalo".....ne slazem se
    Pa tek takav se u sve petlja!
    da je iole pametan znao bi svoje granice....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Elem,ja lično mislim da je za ženu korisnije da ima pored sebe glupog muskarca.A zašto? Zato što je glupim muškarcem mnogo lakše vladati u prostoru i vremenu,ne gospodariti nego vladati.Glup muškarac se ne udubljuje ni najmanje u budžet,u slobodno vreme svoje žene,u izbor garderobe.
    Možda nekom i imponuje da vlada. Meni ne.
    I ne mislim da se glup muškarac ne udubljuje u buždet, slobodno vreme ili izbor garderobe. Udubljuje se, samo što i to kad radi radi glupo, pa možda bolje da i ne radi.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    s glupim je mozda pametnoj zeni lakse ali ja trazim nekog pored koga mogu da rastem i napredujem
    Čak nisam sigurna ni da je lakše. Pored glupog mogu samo da zaglupim i ja.

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    I na kraju krajeva, ne znam cime bi glup muskarac uopste i mogao da me zaintrigira.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9
    Potpuno se slažem sa vama drage žene.Imate najveći lajk od mene za stav o glupom muškarcu

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    glede "Glup muškarac se ne udubljuje ni najmanje u budžet,u slobodno vreme svoje žene,u izbor garderobe.Njemu je dovoljno da ima šta da ručka,da televizor radi,da može da legne da odrema posle posla.Znači ne zahteva trud,rad ,posvećenost i sve ostalo".....ne slazem se
    Pa tek takav se u sve petlja!
    da je iole pametan znao bi svoje granice....
    Ja mislim da se baš ne petlja i upravo zbog svoje ograničenosti nema sposobnost da se udubljuje.
    Poruku je izmenio Mish, 20.05.2012 u 21:09 Razlog: uzastopne
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #10

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    elem,potresena sam izborom onog idiota za predsednika pa oprostite ako brljam dok pisem....

    vidjala sam muzeve idiote,polusvet
    on sedi s komsinicama i bistri politiku
    on zna njenu snajderku
    on zna traceve o njenim prijateljima
    on kupuje najbolji sir
    on proverava da li pere po jeftinoj struji
    kad se dete prehladi,oni svi idu kod pedijatra,u coporu
    on odredjuje sta se kupuje
    on odredjuje i boju zidova
    ......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #11

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Kako god...meni je Biliverkino ( i Mišonjino) gledište približnije istini .
    Naime, često sam bio svedok scena gde je muž "čobanin", ali glumi velikog diktatora i "u sve se razume" i "za sve se samo ON pita" . Baš stoga što je glup, njemu je mnogo teže pokušati objasniti bilo šta jer, karakteristika zadrtih i tupih, je najčešće ta da sem sebe ne slušaju bilo koga. Drugo, stvarno ne znam kako pametna žena može pored "tupče" da provede život (u smislu deljenja misli, gledišta, razgovora, donošenja najboljih odluka, savetovanja...etc).
    E sad..ukoliko je jedino što ona želi to da je toliko tup da "ne vidi ništa" , ne poveže 2 i 2..to je već drugi padež.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #12

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Kako god...meni je Biliverkino ( i Mišonjino) gledište približnije istini .
    Naime, često sam bio svedok scena gde je muž "čobanin", ali glumi velikog diktatora i "u sve se razume" i "za sve se samo ON pita" . Baš stoga što je glup, njemu je mnogo teže pokušati objasniti bilo šta jer, karakteristika zadrtih i tupih, je najčešće ta da sem sebe ne slušaju bilo koga. Drugo, stvarno ne znam kako pametna žena može pored "tupče" da provede život (u smislu deljenja misli, gledišta, razgovora, donošenja najboljih odluka, savetovanja...etc).
    E sad..ukoliko je jedino što ona želi to da je toliko tup da "ne vidi ništa" , ne poveže 2 i 2..to je već drugi padež.
    Eto..sad moram da dam prilog ovom .

    Šta me je zapravo navelo da otvorim ovu temu?

    Naime,imam prijateljicu ,za koju mogu da kažem da je pametna žena.Živi žena sa glupakom koji ne vidi dalje od svog nosa.Radi žena šta hoće,ide gde hoće.Njemu je dobro samo da ima šta da pojede kad dodje kući i mirna Bačka,majke mi,da ima kinte za kladionicu i pivo sa drugarima u kafančetu kod Djoke,da mu se omogući ugaona garnitura kad je liga šampiona i to je to.A ona šorom šajke .Uvek sredjena ,ne zamara se i ne kida .Uvek je raspoložena za zezanje.

    Ja lično ne bih mogla takvog čoveka da svarim, zato sam se i zapitala ovo, ali mi je vala više dosta i onih pametnih muškaraca čija pamet mi se obila o glavu.Iskreno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  13. #13

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    znaci,cista zavist
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #14

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    znaci,cista zavist
    Nije zavist,nisi dobro skontala.Rekla sam da nikad ne bih poželela takvog muškarca.Samo sam se zapitala kakav je muškarac bolji za ženu, generalno,glup ili pametan.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  15. #15

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Ima žena koje vole da dominiraju intelektualno,fizički ili kako god već u svakom njihovom pogledu.
    Ali to već spada u kopleksnu patologiju.
    Takvim ženama "pametnim" upravo i odgovoraju takvi nekakvi glupi muškarci,koji su ispod njihovog proseka
    kojima mogu da upravljaju,kinje,podništavaju..i sl.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada je muškarac najranjiviji?
    Autor biterlemon u forumu Muška kafana
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:27
  2. Muškarac
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 01:36
  3. Naj muškarac
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 13:11
  4. Da li je vaš muškarac samo vaš
    Autor alokin74 u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 08:53
  5. Muškarac kao ljubavnik
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.03.2007, 19:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •