Tajne koje vam nikada neće reći
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37
  1. #1

    Tajne koje vam nikada neće reći



    Bez obzira na to koliko bili bliski, muškarci neke stvari neće izgovoriti glasno iz straha da vas to ne otera ili da ne sruše sliku koju imate o njima.
    Također, neke stvari će prećutati jer predviđaju vašu reakciju i odlučuju se za mir u kući, a neke će ostati neizrečene jer nisu verbalni tipovi.

    Želite li otvoriti Pandorinu kutiju muških tajni, budite spremni nositi se sa svime što iz nje izađe. Uspete li u tome, to će produbiti vaš odnos. Ali morate biti spremni i na stvari koje vam se možda neće svideti.

    Iz njihovih tajni možete više naučiti o sebi i o muško-ženskim odnosima.

    1. Postoje strahovi koje vam muškarci neće nikad poveriti. Njihova najveća bojazan je da neće doživeti odrastanje svoje djece. Odmah nakon toga je strah od javne blamaže pred zajedničkim prijateljima.

    2. Većinu stvari koje vaš partner voli i koje ga napaljuju podielio je s vama. Međutim, neke stvari s tog popisa ostaju tajna. Uprkos znatiželji, pustite da neke sitnice muškarac ipak zadrži samo za sebe.

    3. I muškarci vole biti zavedeni iako vam to nikad neće dati do znanja. Dopustite mu da bude lovac, ali ponekad ga pustite da se odmori i vi preuzmite inicijativu.

    4. Želi li jedanput nedeljno izaći s prijateljima, bez vas, to ne znači da vas ne voli. Dajte sebi međusobnu slobodu, gradite povjerenje i vaš će odnos biti bolji, baš kao i vaš seksualni život.

    5. Muškarci rietko pokazuju svoja osećanja rečima, što ne znači da vas ne vole. Ne prisiljavajte ga na to, nego mu dopustite da ljubav prema vama pokaže delima.

    6. Iako vam to neće reći, muškarci ne vole ženski način svađanja. Oni žele da kažete što imate i rešite problem zauviek. U svađi s vama osećaju se kao da će svaka izgovorena reč biti jednom iskorištena protiv njih.
    preuzeto sa neta

    Da li ste sigurne da vaš dragi nema tajni pred vama?

  2. #2

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Kumo,jest da si udesila za zenski kutak,ali samo mali dodatak...
    Tajna se uvek sazna!!Zato se i zove tajna!
    Ono sto se nikad nesazna,nemoze ni da dobije to ime,jer mozda nije ni postojalo,a to je nesto sakriveno!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  3. #3

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    nije dzabe ona poslovica
    "zaklela se zemlja raju da se sve tajne saznaju"

    mislim da kad tad se izlanu i otkriju i najdublje tajne
    samo trba naci lepu taktiku i sve se sazna sami kazu...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  4. #4

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    U svakom od nas postoje neke stvari koje nikada necemo reci,to je sasvim normalno...Za neke stvari nam treba vise vremena da ih otkrijemo a u tome i jete car,kako bi bilo kad bi sve o svima znali vec nakon prvog susreta,dosano
    S druge strane postoji mali milon stvari koje nesi partneri su spremni s nama podeliti samo onda kada osete da zaista mogu imati poverenja u nas...
    ''Naterati'' muskarca da vam kaze sto ga muci je bezuspesan pokusaj stalnim zapitkivanjima :''A sta ti je,a u cemu je problem,pa sta se desava td..'''Jedini nacin je biti strpljiv i pustiti ga da prvo resi problem sam sa sobom pa ga onda podeli sa vama...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #5

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Kako bese ona recenica u Titaniku o zenskoj dushi?

    Da, tajne postoje, kod nekog manje, kod nekog vise, a kod zena, puno (vise)!

    Muskarac nece podeliti tajne koje ga pokazuju slabim! To od njega nikada necete cuti (osim mozda u slcaju krajnjeg ocaja, koji ne bi trebao da ima vise od 3x u zivotu!).
    Tajne kojih se stidi, takodje se mogu svesti na tajne koje ga pokaziju slabim.

    Sto se nabrojanih tacaka cini, uglavnom je to, to, mada je prilicnom uprosteno. Muskarci su ipak malo komplikovaniji od toga!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #6

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Kako bese ona recenica u Titaniku o zenskoj dushi?

    Da, tajne postoje, kod nekog manje, kod nekog vise, a kod zena, puno (vise)!

    Muskarac nece podeliti tajne koje ga pokazuju slabim! To od njega nikada necete cuti (osim mozda u slcaju krajnjeg ocaja, koji ne bi trebao da ima vise od 3x u zivotu!).
    Tajne kojih se stidi, takodje se mogu svesti na tajne koje ga pokaziju slabim.

    Sto se nabrojanih tacaka cini, uglavnom je to, to, mada je prilicnom uprosteno. Muskarci su ipak malo komplikovaniji od toga!
    Nothing to add. Salute.

    Da li ste sigurne da vaš dragi nema tajni pred vama?
    Ja sam sigurna da nema nijednu tajnu koja bi uticala loše na naš brak, ali sam isto tako sigurna da ima briga i tajni koje nikada ne bi podelio sa mnom iz razloga citiranog iznad, kao što ih nikada neće podeliti sa našim detetom

    Jednom je hteo da sakrije da mi je celu platu zavalio na Valensiju, ali je valjda ukapirao da se vozimo kući kad je došao po mene pa mi rekao usput
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Sigurno uvek ostane nesto (ne)namerno zaboravljeno da se kaze.
    I sigurna sam da nikada ne treba insistirati na odgovorima.Pitanja na koja mi zelimo odgovore,koja su nam neobicno vazna su ili trivijalna do stida ili toliko intimna,da su nepristojna i kada je nas najvoljeniji u pitanju.
    Ally... ne bi zensko bilo zensko,da ne nadje put i do tih odgovora,ponekad na svoju sopstvenu zalost-samo se opteretimo necim cega ili vise nema ili je nebitno njemu,a nama postane bespotreban prtljag u daljem zivljenju sa njim.
    Zato je najpametnije ne insistirati i obuzdati radoznalost koja prelazi granicu koju osecamo,ako osecamo svog coveka.
    Najjaci muskarci su najslabiji(nije paradox a nisam ni ja starac FoCho,al' znam,trust me )kada je u pitanju njihova skrivena riznica tajni.I ne otkrivaju ih samo u krevetu-taj filmski shablon je predimenzioniran.Tako jaki,uspesni,ma skoro pa nedodirljivi za mLoge,svojoj dragoj ce,naravno,ako su vremenom shvatili da je vredna njihovog poverenja,reci najneocekivanije reci,recenice i duge price.U zajednickoj voznji do posla.Dok ona popravlja sminku.Po povratku sa dzoginga.Dok ona gleda film , a on (misli ona) pise apstrakt,pa da ne smeta.
    . . .
    I te mudrice koje su stekle poverenje ne prevrcu ocima i ne drame i ne ponasaju se kao da se desilo cudo.Pazljivo saslusaju i prateci puls reaguju.A njemu bude lako.Mnogo lakse.Potvrdjuje da u njoj ima i druga.

  8. #8

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Na otkrivanju tajni nikada nisam insistirala. Poverenje koje se sticalo - i stiče, put je otkrivanju najskrivenijih tajni.
    Neko je već rekao da od sluša(o)čevih reakcija zavisi mnogo toga... Tako, kada recimo, vaše voljeno biće kaže - u predorgazmičkom zanosu, egzaltaciji, ili čemu već ... "Oduvek želim da u naš krevet dovedem još jednu ribu..." Ne treba se strovaliti u depresiju i psihičke sunovrate tipa: "Pa, da... Ja ti nisam dovoljna. Ko zna šta radiš okolo, kad nisam tu. Neiživljeni skote. Seksualni manijače!"
    To odraditi drugačije... Na primer... Uz jutarnju kafu upitati umilnim glasom: "A koga bi doveo u naš krevet, ljubavi?" Neće se ni setiti šta je pričao...
    Uostalom, kupite same sebi lakovane čizme sa štiklom od 12 cm i zaprepastite ga nekim providnim ogrtačem.
    Tajne će biti otkrivene na licu mesta!
    Uostalom, to je još uvek bolja varijanta od rečenice koju bi izgovorio vaš dragi: "Moram da ti priznam nešto... Osećam da me privlači komšija sa trećeg sprata..."

    A ostale tajne... Sa kojim je sve ribama bio, šta je sve radio pre nego što ste se pojavili u njegovom životu - nisu od nekog krucijalnog značaja... Samo bi vas trovale i na njima ne treba ni insistirati.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #9

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Neke tajne ne moraju biti izgovorene, jednostavno se mogu pročitati izmedju redova. U tom slučaju ipak ostaju tajne...jer on ne zna da ja znam

  10. #10

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Neke tajne ne moraju biti izgovorene, jednostavno se mogu pročitati izmedju redova. U tom slučaju ipak ostaju tajne...jer on ne zna da ja znam
    Pa, kad si Najgora... od sve dece!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #11

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Neke tajne ne moraju biti izgovorene, jednostavno se mogu pročitati izmedju redova. U tom slučaju ipak ostaju tajne...jer on ne zna da ja znam
    Moje iskustvo je drugačije. Pročitaju se neke tajne "između redova", ali posle se foliramo: ja znam da on zna da ja znam, ali pravimo se da je sve to još uvke tajna.

    Ipak, pre ili kasnije, uglavnom sve te male i velike tajne budu izgovorene. I tek onda se shvati da i nije bilo potrebno tajiti ih.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    moj odgovor na ovu temu su Djoletove reci:
    "Tajne su tu, da ih neko drugi nasluti.
    Postoji rec koja vredi, tek kad' se odcuti"
    neunistiva zlojebaba!

  13. #13

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    ...al' ste vi žene neka pametna sorta... ...sve znate...

  14. #14

    Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Ja ipak mislim da nikad ne saznate sve naşe tajne ...
    kao ni mi vaşe
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    02 Odgovor: Tajne koje vam nikada neće reći

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...al' ste vi žene neka pametna sorta... ...sve znate...
    Sreća naša - pa vi ništa ne znate ...

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Ja ipak mislim da nikad ne saznate sve naşe tajne ...
    kao ni mi vaşe
    Uvek se sve sazna - hteli mi to ili ne... Samo što je ćutanje - zlato ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nikada više neću da...
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 12:56
  2. Vaše ime i reči koje vas opisuju
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 22:27
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Kulinarske tajne
    Autor Najgora u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 22.02.2015, 20:58
  5. Koje su vaše vrline?
    Autor Crazy Angel u forumu Pričaonica
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 16.05.2010, 22:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •