Borbe pasa (i stereotipi o psima za borbe) - Strana 8
Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 188
  1. #106

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat acastojicic kaže: Pogledaj poruku
    Necemo mi doziveti taj trenutak da drzava zabrani cuvanje pitova

    Ipak mislim da za potpunu eliminaciju borbe pasa nema resenja , osim ako se ne ukljuci drzavna bezbednos pa vrse pretrese i lov na pitove.(koje bi na kraju ubijali i tako istrebili ovu rasu) ali i tad bi se javio drugi prob. ljudi bi pustali druge rase , kladili se itd
    Dogod bude dozvoljeno objektivno sagledavanje stvari nećemo(a nadam se da se nikad i neće dogoditi),ali ako budemo pitali ove tolerantne udavićemo se u čivavama i mačkama,a sve ostale ćemo pobiti očigledno

    Ma eto ti čist primer:
    Meni ekstra izgleda mešanac pita i staforda,a i ponaša se super(ne patim od kompleksa zvanog moradaimapapireneznamkakve i da je čista rasa da bi bio pas koji mi se sviđa...),ali opet,nekima su ekstra čist staford ili čist pit,kao što je nekima super čivava(mada mi nikad u glavu neće ući šta je lepo kod tog kučeta)

    Što se državne bezbednosti tiče,malo ga pretera,aj uključimo i SAJ,PA ČOVEČE POLA NJIH SE I LOŽI UOSTALOM NA TO,i nema tu pretresa i lova na pitove,možda bi pokupili od običnih ljudi,ali nikako od nekog jačeg uzgaivača...e,aj dignemo i helikoptere i iznajmimo satelit da bi istrebili pitove iz Srbije,taj problem se drugačije rešava,a činjenica je da niko ko zna nešto ozbiljnije o tome neće doći ovde na forum da nam to ispriča,niti će prijaviti negde,a ovo je čisto mlaćenje prazne slame što se ovde radi i širenje predrasuda o toj istoj rasi
    ljudi pogledaju ove dole slike i kažu:jadne životinje,ali isto tako ima grupa ljudi koja će ih pogledati i reći-KOJI MONSTRUMI,TREBA IH ZABRANITI I POBITI jer on ne vidi kuče koje je osakaćeno,već vidi monstruma koji je mogao tako da osakati drugog kera i plaše se naravno,jer ne poznaju tu rasu dovoljno

    Ovom raspravom se ne doprinosi ničemu,već se čak šta više i šteti tim kerovima,jer svi znamo da ćemo onog koji kaže borbe kerova su OK,ovde pojesti u 3 posta JER SVI ZNAMO DA TO NIJE OK,ali ne razmišljamo o širem utisku nekih slika i napisanih stvari na ljude koji ovo čitaju a ne učestvuju u diskusiji i nisu upoznati sa tematikom...uostalom lom njih će samo pogledati te slike,naježiti se i neće ni čitati dalje,jer će misliti da su izvukli pouku iz tih slika(iako je pogrešna,oni su je izvukli ).
    Poruku je izmenio Uprolazu, 05.02.2009 u 16:47

  2. #107

    Odgovor: Borbe pasa

    Pa koje bi resenje bilo uspesno??? Mislim da nema resenja da se ukinu borbe pasa, one ce uvek da se odrzavaju, da li u malim ili velikim merama ali bice ih, bez pitova ili sa njima bice ih.

  3. #108

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat acastojicic kaže: Pogledaj poruku
    Pa koje bi resenje bilo uspesno??? Mislim da nema resenja da se ukinu borbe pasa, one ce uvek da se odrzavaju, da li u malim ili velikim merama ali bice ih, bez pitova ili sa njima bice ih.
    Cilj bi trebao da bude da se suzbiju u male mere ako ništa drugo,i umesto što ćemo da ubijamo i tamanimo pita,bilo bi bolje da se ponude nagrade za dojave o održavanju borbi pasa,da se pit prikaže u dobrom svetlu u nekim edukativnim emisijama,da ljudi vide i kolika maza je on u stvari,da se nauče da ne treba da se plaše,da se pokaže njegova privrženost gazdi,da se pojasni ponašanje sa životinjama malo...uopšteno-edukacija i nagrade za prijavu borbi pasa(naravno i da policija po prijavi odma' pravi raciju i interveniše )

  4. #109

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat acastojicic kaže: Pogledaj poruku
    Pa koje bi resenje bilo uspesno??? Mislim da nema resenja da se ukinu borbe pasa, one ce uvek da se odrzavaju, da li u malim ili velikim merama ali bice ih, bez pitova ili sa njima bice ih.
    Nema resenja sve dok ima takvih kao sto si ti, svati
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #110

    Odgovor: Borbe pasa

    baba ne pali se po pnogo, ako tako mislis bas mi je drago sto nece nikada da se prekinu borbe zbog mene, pileci mozgu

    Novcana nagrada je ok , nego sad mi je pala na pamet duga ideja, znas da se svaki mec snimanaravno tu se vide i organizatori i sudija i deo publike to je ujedno i dokaz i na osnovu toga moze lako da se svi kazne A ja bih najvise voleo da vidim promovisenje svih vrsta terijera! kao psi koji su naprivrzeniji gazdi, mislim da stvarno to i jesu.

  6. #111

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat acastojicic kaže: Pogledaj poruku
    baba ne pali se po pnogo, ako tako mislis bas mi je drago sto nece nikada da se prekinu borbe zbog mene, pileci mozgu

    Novcana nagrada je ok , nego sad mi je pala na pamet duga ideja, znas da se svaki mec snimanaravno tu se vide i organizatori i sudija i deo publike to je ujedno i dokaz i na osnovu toga moze lako da se svi kazne A ja bih najvise voleo da vidim promovisenje svih vrsta terijera! kao psi koji su naprivrzeniji gazdi, mislim da stvarno to i jesu.
    Pa imaš i snimke policijske brutalnosti kad smo kod toga već,imaš snimke tuča i raznoraznih budalaština,to nigde neće odvesti,jer u ovoj državi je najbitnije da'l ga je policajka u Valjevu pop***** pred kamerama,dal' su se deca potukla u školskom dvorištu,jesu se neke guske snimale gole(OMG)...uostalom postoji na hiljade snimaka hiljada krivičnih dela oko kojih niko neće ništa preduzeti...osim ako taj snimak neće moći da se iskoristi da probudi svest raznoraznih malograđana(koji će odma' da se bace na zgražavanje) i time skrene pažnju sa bitnih stvari...

    DEBELA NOVČANA NAGRADA jer moraš priznati da to u Srbiji ima najbolju prođu trenutno,pošto ima pun k**** jajara koje će kevu da prodaju za dobar iznos

  7. #112

    Odgovor: Borbe pasa

    Uzivas u borbama pasa, krvoprolicu, kidanju mesa...ne postujes starije, cak stavise vredjas nekog ko moze baba da ti bude... ali ovom matorom sismisu sa pilecim mozgom je ipak mnogo drago sto si naleteo na prave ljude ovde, koji su pozitivno uticali na tebe i doprineli da pocnes da menjas misljenje.

    Od podrzavanja borbi do ovog:

    nego sad mi je pala na pamet duga ideja, znas da se svaki mec snimanaravno tu se vide i organizatori i sudija i deo publike to je ujedno i dokaz i na osnovu toga moze lako da se svi kazne
    Tako je aco!
    Ko zna...mozda jednog dana postanes borac za pseca prava...baba navija za tebe svim srcem!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #113

    Odgovor: Borbe pasa

    DEBELA NOVČANA NAGRADA jer moraš priznati da to u Srbiji ima najbolju prođu trenutno,pošto ima pun k**** jajara koje će kevu da prodaju za dobar iznos
    He he to si upravu ali ipak i sam znaskoliko je sada trenutno lako doci do meca i saznanja o tome ali mi u srbiji imamo mnogo ozbiljnije probleme, tako da razumem zasto nema tolike zainteresovanosti naseg vrha za resavanje tog problema.

  9. #114

    Odgovor: Borbe pasa

    Braćo na poćetku je red da se izvinem oma ako negde da bi napisala ispravno gramatićki pucajte mi u kolena braćo!!!!!

    Ja poštujem pita brate meni je on kao brat brate ne znam ko ovde mrsi đoku brate o ukidanju rase razumeš znaći ja ću da se distanciram razumeš od te priće to smara brate razumeš poenta je u borbama pasa bilo koje rase razumeš poenta je u pićketinama razumeš koje se načitaju pitbull arene i misle da znaju šta je ded gejm razumeš tetovaže ovo ono a nikad nisu ukrali ćokoladu a kamoli videorekorder razumeš???? Nikad se nisu potukli na tekmi razumeš nikad nisu doživeli taj utisak brate? Ovde će meni neko da prića da su jajare i poremečeni oni koji mogu da uživaju u tuđoj patnji brate tuga brate tuga!!!! Jajare su oni što prijavljuju brate razumeš? Svati brate oni što naprave od psa pićketinu razumeš to su ti u 10 posto penzioneri ih mi zovemo naprave psa razumeš neće na ljude neće u gejm brate šta da ti kažem? To su teške jajare brate vole ćivave brate to ker to ker??? To je mali bambi brate!!!!! znači pit bi ga iscepo ko ništa svati! Kako te to ispoštuje uopšte kako da mu kažeš miran brate znači dođi? Njima razumeš treba da organizujemo neko romatićno veće u šahtu brate sa pitom haha. A ovi što stavljaju slike brate ha ha to kao ono brate na pljuge kad stave slike obolelih brate ti odma stekneš utisak brate pogrešan razumeš? A pita moraš da ispoštuješ brate on će da da krv za krv kao brat razumeš kao ja na neki naćin svataš!!!! Moj pit i ja smo kao jedno samo što sam ja zajebanija svataš al ja sam pametna brate neču da se krljam da prljam ruke sa cigančićima sa pičketinama brate razumeš a on ako neće on je jajara brate i bam u ćelo zvekete brate!! Znaći pit znaći trening znaći krv znaći respekt brate
    Jednom smo ja gangula rčma tićmi slina i pacov vodili pitiće na fajt kod pajsera u ring brate pokazali su svesnos i srcanos brate to ne može drugi ker brate i slinin pit krene na šabana onog gangulinog pita sin od onog macole i bembare znaš one brate mislimmmm šaban brateeee a bembara je cepo ziketa što mu je tićmijev pit odgrizo uši razumeš ludilo kad se okupimo ne zna se ko koga kolje brate a padne i kinta brate
    Ja sam ćula da ove jajare prićaju brate da nismo mi da pišemo na kinologiji brate za nas su psiholozi i sociolozi brate ja sam ćula brate da kažu da ne volimo kerove brate ja ne volim kerove???? Ja svakog svog kera saranim brate posle meća a ne bacam u kantu razumeš ili u wc šolju brate ko ove pićketine penzioneri što gaje čivave brate ili mačke eeeeeee mačke? Pa to nije ker brate!!!! Jajare drže ribice kornjače hahaha leptirove brate vataju na livadi haha vrh skupljaju puževe znaš ono brate priroda i društvo zemljače pusti me tih veverica ćvrsti momci vole adrenalin brate kad idu ulicom penzioneri i jajare ne smeju da ih pogledaju brate i misle da znaju čemu služe bubrezi zato što ih imaju brate!
    Saće oni meni prijavljuju brate kad lešim ženu i dete na gomili ili bacim džubre ispred vrata helikopteri murija oće u evropu brate civilizaciju oće razumeš nek idu brate ko ih jebe svima pasoše pa neka idu od komšije više ovde ne možeš ni da se izuješ ispred vrata ulaznih brate ono cipele ko ćovek da ostaviš ispred svojih vrata svati!!!! zvoni mi pićketina na vrata kaže nešto ste zaboravili na otiraću jebem mu mamicu sutra ću da pustim kera da mu pocepa kese iz samiške brate
    danas jajare u srbiji brate oće šatro u evropu koja nam ništa neće doneti oće da hapse heroje razumeš decu sa bakljama u zatvor brate a slobodno da se šetaju balije po zemlji brate cigani i panduri i sad neko oće da nam zabrani borbe brate što je mnogo je brate mnogo je brate
    tuga i pozdrav braćo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #115

    Odgovor: Borbe pasa

    Sad komotno možete da zatvorite temu.



    Ovacije i aplauzi za genijalKu.

  11. #116

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    danas jajare u srbiji brate oće šatro u evropu koja nam ništa neće doneti oće da hapse heroje razumeš decu sa bakljama u zatvor brate a slobodno da se šetaju balije po zemlji brate cigani i panduri što je mnogo je brate mnogo je brate
    tuga i pozdrav braćo
    Што је пуно пуно је!

    И мислим да се пси држе у нељудским условима!
    Poruku je izmenio yossarian, 05.02.2009 u 20:33
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #117

    Odgovor: Borbe pasa

    Po mom lačkom mišljenju odnos čoveka prema životinjama, pa i prema psima, je rezultat, iako ponešto iskrivljen i zamagljen, njegovog suštinskog odnosa prema ljudima...

    Borbe pasa, bile dozvoljene ili ne, smatram izrazito nehumanim i bio bih srećan kada bi one bile zabranjene. Međutim, time se ne bi otklonio njihov stvarni uzrok, a to je potreba određenih ljudi za zabavom ili doživljajem takvog tipa...

    Šta li je samo u glavama i dušama tih ljudi koji vole da tako muče životinje, ptam se...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #118

    Odgovor: Borbe pasa

    A sta je sa borbama gusaka, petlova,.... bikova i ostalih zivotinja?? Sto malo o tome ne pricamo....

  14. #119

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    A sta je sa borbama gusaka, petlova,.... bikova i ostalih zivotinja?? Sto malo o tome ne pricamo....
    Otvori temu pa cemo pricati ovo je tema o borbi pasa
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #120

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    A sta je sa borbama gusaka, petlova,.... bikova i ostalih zivotinja?? Sto malo o tome ne pricamo....
    Pa nije jos otvorena ta tema... Kada ovu bude neko zaduzen zatvorio, onda cemo da se izjasnjavamo o tim drugim borbama.
    Meni licno, pocinje da biva malo muka od ove teme, ali cu eto, reda radi da izrazim svoje zgrazavanje od pojedinih postova u kojima se spominje rec ljubav prema psu koji se bori, konkretno pittu. Ljubav prema kome???? Ili cemu???
    Imam psa koga volim - nije pit bul, a i da jeste isto bih ga tako volela. Pitbulu je priroda dala snagu i izuzetno jaku celjust (zbog toga se ova rasa najcesce i gura u ring), znaci sve ostalo je pitanje odgajanja i treniranja.

    Znaci postoje ovakvi pitbulovi (odgoj vlasnika istog): mnogo ljubavi, strpljenja, neznosti, paznje i pozitivnog treninga.







    A postoje i ovakvi pitbulovi (odgoj vlasnika istog): Slika sama govori za sebe






    Primer o tretiranju jednog pitbula: Ova zenka pitbula je izgubila borbu da bi je razocarani vlasnik vezanu ostativio da ugine od posledica povreda zadobijenih u borbi, ili od zedji i gladi.


    Zahvaljujuci Udruzenju za zastitu zivotinja, ova zenka je spasena, oporavljena. Dobila je ime i novi dom i sada izgleda ovako:



    Na kraju cu zavrsiti sa:


Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izložbe pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 19:59
  2. Svetski dan borbe protiv side
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.12.2008, 18:20
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.06.2008, 04:16
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 01:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •