Ogledalce, ogledalce...
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Ogledalce, ogledalce...

    Svi smo se iznenadili kada smo prvi put culi svoj sopstveni glas ,ali reprodukovan sa nekog uredjaja.


    Svi smo doziveli iznenadjenje kada nam je neko ko nam zeli dobro rekao da nas spoljni izgled,kojim smo do tog casa bili sasvim zadovoljni,nije kako treba i da uradimo nesto po tom pitanju.


    Sta vas iznenadi kada vam takodje dobronamerni ljudi kazu kako vas dozivljavaju kao osobu?Koliko je razlicito ono sto vi zaista jeste od onoga kakvim vas vide? Koliko radite na tome da menjate ono sto posle uvida shvatite da je potrebno promeniti?


  2. #2

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Svi smo doziveli iznenadjenje kada nam je neko ko nam zeli dobro rekao da nas spoljni izgled,kojim smo do tog casa bili sasvim zadovoljni,nije kako treba i da uradimo nesto po tom pitanju.
    Jedan drugar mi pre nekog vremena reče da sam nikakva... Malo je reći da sam "doživela iznenađenje" u tom trenutku, pre bih rekla da mi je došlo da mu razbijem glavu

    Savršeno sam svesna svoje ličnosti, kao i svog fizičkog izgleda (koji je btw daleko od nikakvog ). Uvek sam spremna da promenim ono na šta mi skrenu pažnju, a što i sama procenim da nije ok. Nekada mi je potrebno više vremena da bih menjala stvari koje su teže za promeniti, ali uvek imam volje i trudim se.

    Koliko je razlicito ono sto vi zaista jeste od onoga kakvim vas vide?
    Zavisi od toga ko gleda i koliko mu je pruženo prilike da zaista vidi realno stanje. Dobri prijatelji me vide onakvu kakva zaista jesam.

  3. #3

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    ...pre bih rekla da mi je došlo da mu razbijem glavu
    Kao što se da primetiti na avataru, i na +30 nosim kacigu... Čak i kad ne vozim motor... Šta mislite žašto...
    "Ride. Because children need heroes."

  4. #4

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Svi smo se iznenadili kada smo prvi put culi svoj sopstveni glas ,ali reprodukovan sa nekog uredjaja.
    E istina. Ne da sam se iznenadila, čudo jedno. I dan danas se iznenađujem


    Svi smo doziveli iznenadjenje kada nam je neko ko nam zeli dobro rekao da nas spoljni izgled,kojim smo do tog casa bili sasvim zadovoljni,nije kako treba i da uradimo nesto po tom pitanju.
    E ovde nikada nisam doživela iznenađenje. Moj se spoljašnji izgled ionako nikada nije uklapao u miljea koja drugi vole da heklaju i nose, pa mi valjda ljudi i ne govore kako treba i da li treba. Stvarno ne, a i nisam baš otvorena za saradnju po tom pitanju. Šokiram mirne građane. Gle'aj svoja posla.

    Sta vas iznenadi kada vam takodje dobronamerni ljudi kazu kako vas dozivljavaju kao osobu?Koliko je razlicito ono sto vi zaista jeste od onoga kakvim vas vide? Koliko radite na tome da menjate ono sto posle uvida shvatite da je potrebno promeniti?
    Nije mnogo različito. Ne furam maske ni pred poznatima ni pred nepoznatima. Ni pred prijateljima ni pred neprijateljima. Takva sam kakva sam. Imam takav lik i držanje da ako se ne nasmejem ljudi koji me vide prvi put ponekad steknu utisak da sam jako uobražena, pa čak i to ne menjam. Isto bude i na papiru, samo zavisi da li staviš ili ne. Volim da se igram pa mogu čak i da se uživim u ulogu Obično sam ljudima čudna, nekome odgovaram nekom ne, dominantna sam uglavnom i volim da provociram i u suštini se teško menjam. Svesna sam svojih buba i tolerisaću tuđe jer svoje ne dam Valjda to sve emitujem na okolinu, pa mi prolaze neke stvari za koje bi ta ista okolina dobronamerno reagovala. Ustvari, ja sam u stanju da ispričam o sebi sve ono što bi neko rekao o meni, samokritična do bola, ali se teško menjam. Na sve to sam jako radoznala (nikako u smislu da zevam u tuđe šerpe), pozitivna i teram dalje kad svi stoje. Ustajem onda kada bi svi popadali. Ljudima koji me ne poznaju dovoljno ume da smeta to što imam nepredvidljive reakcije ili ponašanje, a prijatelji će se na to samo nasmešiti, jer to nije ništa novo

    p.s. Možda se zato na 80% slika smejem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Svi mi kazu da sam cudna i da ne pripadam mestu i vremenu u kojem zivim i u pravu su...Drugacija sam i sve dok sam pokusavala da se uklopim bila sam nesrecna...Sad sam jos cudnija(tako kazu) od kako bez ustezanja furam svoj fazon...
    Jbg kakv bi svet bio bez nas cudnih

    E da a glas,pa sa mikrofona zvuci haos dobro,da mi one krestaljke pozavide ali inace ume da bude detinjast i autoritativan i dubok i nezan,sve po potrebi
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Ja sam na mom ogledalu u kupatilu privrhu izlepio red dlaka
    ujutru kad se probudim ovako elav i pogledam se da vidim şişke
    a to şto mi drugi kazu - elavi - i sam znam ...
    jer se redovno sam brijem
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #7

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Na spoljnjem izgledu ne mogu da uradim nista,godine su ono sto radi na njemu...

    A unutrasnji svet je samo moj...dostupan retkima (i svima vama ovde),tesko promenljiv...

  8. #8

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    uvek sam mislila da sluha nemam, aman bas nista.. da nemam pojma sa pevanjem..
    dok me nisu pozvali u hor da budem solo glas
    toliko o tome da sam svesna svojih mogucnosti
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Svi smo se iznenadili kada smo prvi put culi svoj sopstveni glas ,ali reprodukovan sa nekog uredjaja.
    Uvek se iznenadim kad čujem svoj glas, otprilike zvuči kao neko detence ...

    Svi smo doziveli iznenadjenje kada nam je neko ko nam zeli dobro rekao da nas spoljni izgled,kojim smo do tog casa bili sasvim zadovoljni,nije kako treba i da uradimo nesto po tom pitanju.
    Hm, malo sam sujetna po tom pitanju, i kritike tok tipa slabo prihvatam, u stvari u opšte ih ne prihvatam ...Imala sam neki svoj stil, još uvek ga imam, nosim ono u čemu se osećam prijatno, ponašam se onako kako smatram da treba...


    Sta vas iznenadi kada vam takodje dobronamerni ljudi kazu kako vas dozivljavaju kao osobu?Koliko je razlicito ono sto vi zaista jeste od onoga kakvim vas vide?
    Kad me neko dozivi kao osobu koja je hladna, sebična...A totalno naprotiv, izuzetno sam kompromisna, skoro uvek nasmejana, možda ponekad previše osetljiva, i prilično društvena...
    A da uvek su mi govorili da ću biti stroga učiteljica , ne znam što


    Koliko radite na tome da menjate ono sto posle uvida shvatite da je potrebno promeniti?
    Pa zavisi koliko to menja mene kao osobu...

  10. #10

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    ~znaš.. prije poroda si izgledala mrak.. ne ide dole tih 10 kg?

    ~nemoj živčanit odmah, pa nisam tako mislio..

    To su najčešće kritike (i jedine) upućene meni. I njih prihvaćam jer sam ih svjesna (mana svojih)


    ~smršavila si malo..

    ~isijavaš nečime.. vrag viri iz tebe.

    ~luda si.. nisi normalna..

    To mi je svakodnevica. I njih prihvaćam jer sam isto svjesna svega


    ~p**** i pol..

    Kako bi moj nadzornik rekao


    Uglavnom, svjesna sam i mana i prednosti i na istinu se nikad ne frnjim. Istina ne boli, ona samo pomaže da ispravimo ako želimo.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #11

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    I ja se iznenadila ( i jos uvek se iznenajujem) kada cujem "sa strane" svoj glas ... jasno mi je zasto je gazdarica mog kolege s' faxa govorila da "ga je zvalo neko dete" a jos vise se inenadim kada mi neko, s' kim prvi put pricam kaze "Imas lep glas"...jer se meni (licno) uopste ne svidja

    Za izgled samo sam se jednom iznenadila kada mi jedan rekao..."Izgledas lepo, ali nadrkano" a uopste nisam takva...

    Inace sam se iznenadila kada je moj bivsi momak za mene (pre upoznavanja) mislio da sam malo fijufiju jer mu se (jednom) nisam javila kada mi on rekao "Cao"

    Sto se ljudi s' neta tice (znaci oni koji me nisu upoznali live) iznenadim se kada mi kazu da sam drvena, neljubazna, da treba da se lecim ili mi odokativno postave dijagnozu...nije da ne umem da budem arogantna, ali za to su oni sami "krivi" jer za par minuta (manje, vise) osetim ko sedi preko puta mene (iskustvo ili Bogom dat dar, ne znam) i onda se tako i ponasam...a kada su oni negativni, ja sam(zavisi od raspolozenja) duplo negativnija...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #12

    Odgovor: Ogledalce, ogledalce...

    Ijooj... kad sam prvi put čula svoj glas "s druge strane"... Neš' meketavo, užas... Fuj!

    Iznutra uopšte ne zvuči tako loše.

    Za ostalo...

    Kazali mi... različiti ljudi... da sam "k'o pala s Marsa".

    Gledala sam se i gledala i nisam videla ništa drugačije. Ista sam kao i drugi. Rešila sam da im ne verujem.
    ...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •