Svi ljubimci koje ste imali.... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 46
  1. #16

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Hmmm...
    Ribice, kuče, dva mačka, dve zebe, i sada dve nimfe i dve tigrice...

  2. #17

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Dva hrcka koja su mi izgrizla plasticni kavez i onda bezali sa terase (3.sprata) u slobodu Dva zeca, prvo Grudvicu, pa Njushkala. O njihovoj sudbini ne znam mnogo, bila sam mala. Znam samo da kada su dovoljno narasli, poklonili smo ih prijateljima koji imaju veliko dvoriste. (Jos uvek se nadam da ih nisu pojeli ). Zatim... Tri macke, prvo Mashu, pa Marka, pa Maju... Jednog papagaja, pun akvarijum ribica (gupika, ksifa), jednog vrapca, a na Divcibarama sam imala rakove koji su pojeli ribice i kravu Belku mislim... nije mi bas bila ljubimac... al' ono... pasla je travu pored moje kuce... tako da smo se cesto susretale pa smo i u prolazu razmenile koju rec... ona meni "muuuu" ja njoj "nemoj da poludis"... i veverice... njima sam redovno ostavljala lesnike na stolu (((:
    Poruku je izmenio prewrnuta_torta, 11.01.2009 u 01:03 Razlog: zaboravih veverice (x
    Citius, Altius, Fortius.

  3. #18

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Kad sam bila bebica,roditelji su kupili slavuja,tako da je to bio moj prvi ljubimac-iako ga tad nisam ni bila svesna.
    Posle toga sam imala kornjaču Sonju....pa još jednu Sonju....
    Na red je došao beli zec Buba
    2 bele grlice Ivica i Marica...
    pekinezer Buca....i još jedan Buca...
    nimfa papagaj Pubica,pa Tikica...
    jato kojekakvih ribica...
    mnogo vrapčića i golupčića koji su ispali iz gnezda...
    i konačno ruska plava mačka Mija


    imam osećaj da sam nekog izostavila...
    Treba li da napomenem da živim u stanu?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #19

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    kao malecka(5-6 godine) imala sam zutog kanarinca, ondak nasla jednu malu lastavicu ispalu iz gnezda i cuvala je dok nije umrla...
    zatim macu sarenu Kiti, sarplaninca Archi, pa jedan dzukac kog sam nasla dok je bio malecno kucence i zbog toga sam ga prikupila (a ispade opasni cuvar kuce) i njega nazvala Archi 2 , pa dosla je na redu neka mesanac pudla Gorka.
    Papagaja tigricu Charli, pa nimfu sivo zelenu (zaboravih joj ime), pa onda belu nimfu papagaja, pa opet papagaja tigricu Charli 2 (koji umro prosle godine)
    Zatim macka rodila macice, i cuvala sam kod muza macora Tofe (najbolji macor na svetu, kako me je samo pratio do autobuske i cekao kad se vracam s posla )
    kad mi uginu, uzela sam jos dve mace, jedna nestala, druga poginula nesrecno ispred nase kuce na ulici....
    i jos hrcka Rodi, kojeg je sinu kupila tetka, al ga baka najela kore od lubenice, jadno ono prejelo se i nesretno zavrsilo...
    a mali jos uvek ceka da se Rodi vrati sa pijaca....


  5. #20

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Prvog psa kojeg se secam je ogroman nemacki ovcar Jin, koji je umro od starosti.Posle njega sam imala neko kucence Ciru, kojeg su moji roditelji pokupili,
    na Vencu,veoma pametan pas, ali je nekako jednog dana izgubio putokaz do kuce Potom je brat dobio na poklon nimfu Teu, koja nam je cvrkutala dok je brat nije ponudio gumenim mentol bombonama, pa je i ona neslavno zavrsila.
    Zatim je stigao Apis stafordski terijer, strah i trepet za sve kuce i mace u okolini,
    veciti prgavac, koji nije dozvolio da ni jedno kuce zaviri na njegovu teritoriju, tako da su komsije naprasno ostajale bez kucnih ljubimaca i druzili bi se mi mnogo duze da ga komsija nije posteno nahranio
    Posle njega stigla je rotvajler Lea, koja je uginula prosle godine.
    Sad imam dve pufnice sivu i crnu mrvicu, koje jos nemaju imena

  6. #21

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Ajoj svašta sam imala,možda ću nešto i zaboraviti.Tokom mojih 30 godina bilo je i avlijanera(koji su najbolji kućni čuvari),pikinezera,čivava, 1 ovčarski pas(šta ću poludela za filmom lesi se vraća kući,pa moji morali i njega da mi kupe)običnih mačaka,persijskih mačaka(svaka je imala svoj boks LUDILO)1 sijamska maca ali dugodlaka(najluđa i najgluplja mačka koju sam obožavala)veverice,pa kad su one uginule na njino mesto su stigli papagaji(koji su samo kreštali)bilo je i zeba,kanarinaca,neki prelepi beli golubovi(neznam koja vrsta)koji su bili lično moji,dok nisam zeznula stvarnisam dobro zatvorila kavezi mačka ih je sve podavila(zamalo da je ubijem)ribice,morsko prase.Sad trenutno imam 1 akvarijumsku kornjaču,2 mačke i 2 kuce,do nedavno sam imala i zeba ,ali sam ih sa rešila(dala sam ih tetki)Ništa od toga nebih imala da moj otac nije toliko voleo životinje.Sad mi je želja da imam buldoga(ali neznam tačno koja je to vrsta,znam samo da ostanu mali,budu niski i nabijeni)ali to dolazi u obzir samo kad mi deca malo odrastu

  7. #22

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    moram da se ovde upisem ponovo
    od danas imamo novog ljubimca - morsko prasence, koje je malisa nazvao Mici (zensko je)
    otisli sa tatom da se setaju i dosli mi kuci troje
    siroto ono dusu hoce da mu izvadi...
    a meni eto novih obaveza...


  8. #23

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Au ovo je bas tesko pa ovako prvi ljubimac mi je bio mali pufko koji je misteriozno nestao iz sobe(mama tata ) pa posle njega bezbroj kanarinaca(zebe,ninfe,tigrice..), na red je dosla konjaca kojoj je moja majka dala duplu dozi penicilina i kornjacica je ..... sto sam saznao tek pre dve godine a to je bilo tre 6god. Onda sam kupio hrcke, morske prasice, naravno ribice koje jos uvek imam, da imao sam i zeca, gugutku koju sam odgaijo i otisla je kad je stasala(nezahvalno stvorenje, par malih svrakica koje sam takodje odgaijo al sam ih ja pustio u sumu i par lastavica... to su mi ljubimci koje sam gaijo u kuci a sad krecem sa seoskim ljubimcima. Ne mogu poredu da ih se setim al ovako imao sam Curana kog sam voleo i stalno ga mazio al on je zavrsio u zamrzivacu( od tad ne jedem curetinu) imao sam dosta pasa jedan od omiljenh mi je bila dalmatinka Mica, dzukelica pilicarka,terijer Crni....mnogo jos prelepih pasa al tad sam bio isuvise mali da bi ih ja gaio tako da ih se deda resavao(vecinom poklanjao) A sad imam 3 pita, 4 Nlt, 1 gordon setera kojeg sam spasio da ga ne uspavaju al on im 14 god, 1 sarplaninca I zenku si su-a i 4steneta. To su bili moji ljubimci a neki su jos uvek

  9. #24

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    pozdrav! ja sam nova na ovom sajtu,ali me je tvoja poruka odusevila! imam patuljastog zeca,dva morska praseta, par prelepih fiera,od juce par kozica,i naravno twitija razmazenu miljenicu nimfu! vidim ima jos takvih kao ja i to me odusevljava! moram da napomenem da sam majka dvoje dece i maceha jos dvoje dece! puno pzdrava!

  10. #25

    13 Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Prvi ljubimac je bio pas vucijak s njim sam bukvalno odrastao i bio mi je jako drag ali nazalost uginuo je od starosti i onda par godina nisam imao ljubimca jer sam bio jako potresen i posle sam uzeo morsko prasence zvao se mica,dostigao je ja mislim maksimalnu velicinu a i sto se godina takodje tice mislim da je ispunio bonus pa je uginuo i onda posle dugog prepucavanja sa roditeljima kupio sam ARU,zvao se arihimed i bio je legenda,bog da mu dusu prosti...... I moj poslednji ljubimac kojeg su mi nedavno otrovali (neznam ko al kad saznam bice) bio je staford zvao se cezar....

  11. #26

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    ja sam imala dosta ljubimca...imala sam wise macaka i swe su pobegle..imala sam jednog psa mesanac zvao se Bleki,doneo mi ga ujak kad je bilo jos malo,bio je debelo,crno bele boje,imao je dugacak rep..swuda je isao zamnom...i na nema ga wec par meseci,mozda je uginulo a mozda i su ga i uzeli sintari...bas mi sad zao sto ga nema wise...trazim nowog psa...wolela bih da imam koker spanijela ali jbg nemam pare za njega,pa gledam da mi neko pokloni...

  12. #27

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Gradsko sam dete, pa ljubimaca bash i nisam imao...
    Imao sam nekoliko puta zeceva, od dva do 22 komada...
    Jednom sam imao morske prasice u shupi, dok se ovde i nije znalo sta je to. Nismo ni mi znali, jedino smo znali da treba im na gomilu sipati seno pa ce oni uci u to i izgraditi stan. E sad ovaj prasac je bio Kralj pa nije gradio stan vec dvorac. Usli su pod seno njih dvoje i izaslo njih 133 za godinu dana. Pa smo ih prodali, eto od tada ima morskih prasica po Vojvodini.
    Imao sam jedno jagnje, crno a jednom i orla pravog, na jedan dan...

    Psa i macku nisam imao, njih sad imam po 4, 4...
    Inace ne volim zivotinje, vise volim biljke. Kaktusi su mi omiljena bica za paznju i milovanje...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #28

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Kada sam zivela na selu naravno sam imala kucne ljubimce ,pas moj naj bolji drug itd ali mogu vam reci da i u gradu ima kucnih ljubimaca.........

  14. #29

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Imala sam papagaja.....tigricu....plavo sive boje.....
    Imali smo ribice...uginule nam..pa smo bili mnogo
    Za vrijeme rata,moj brat je nasao malo vece mace na ulici,donio ga kuci i mace je poraslo u macku koja je je bila toliko luda,da smo je svi obozavali....zvala se Micika....bila je sa nama pet godina......
    Sad imamo psa....
    Samo je vetar sretan..vrti se ko baletan.....

  15. #30

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Macak Miki,Pas Dzeki,Pas Lajka,Pas Bobi,Macka brena,Kornjaca Marta,Pas Mrvica,Pas Grom,Macak Lucifer,Pas Liza(sadasnji ljubimac) i Tarantula Nacroma(sadasnji ljubimac)..eto

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kad ljubimci zavire u vaš tanjir
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.09.2015, 12:57
  2. Da li ste već imali sexualno iskustvo?
    Autor Lady S u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 23.10.2009, 14:48
  3. Transport, odmori i kućni ljubimci
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 20:59
  4. Egzotični kućni ljubimci
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 00:59
  5. Deca i kućni ljubimci
    Autor Lady S u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.04.2009, 22:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •