Pomoć u vezi sa putovanjima - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Pomoć u vezi sa putovanjima

    Puno Hvala ; ovo je odlicna informacija

  3. #18

    Odgovor: Pomoć u vezi sa putovanjima

    Zadovoljstvo je moje!

  4. #19

    Odgovor: Romantični vikend

    Odlična destinacija je Resava. Na nekih 220 km od Novog Sada auto putem. Posetite manastir Manasiju, Resavsku pećinu i vodopad Veliki Buk uz prijatan ručak u nekom od restorana. Pravi "stresobrejker" vikend, za povraćaj energije koju Vam pruža prelepa priroda!!!
    za bliže informacije posetite www.resava-tourism.com
    ZADOVOLJSTVA ČINE MALE STVARI!

  5. #20

    Odgovor: Romantični vikend



    бела црква, у банату...
    са свим својим бисерним језерима...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #21

    03 Pomoć u vezi sa putovanjima

    Htela bih iduće godine da u periodu jul-avgust posetim Poljsku (Krakov, Varšavu, Gdanjsk). Da li neko može da mi kaže kako najpovoljnije u ekonomskom smislu stići do Poljske? Da li neko od vas ima neki savet o tome kako se tamo ponašati, šta videti, a šta izbeći? Gde odsesti? Unapred vam se zahvaljujem!! kohili.

  7. #22

    Odgovor: Romantični vikend

    Pa,dobro,da li neko nešto zna o boravku u Poljskoj(Krakow)cenama smeštaja,ishrane,o tome šta treba videti itd?Hvala!

  8. #23

    Odgovor: Pomoć u vezi sa putovanjima

    Evo našla sam jedan lep putopis, pa pročitaj, možda pomogne ja u Poljskoj nisam bila

    http://www.serbiatravelers.org/html/...oljska/a00.htm
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    nova godina za tri para

    interesuju me vasi predlozi ze docek nove godine za tri para, sa spavanjem, bez preterane guzve sa spavanjem...poz

  10. #25

    Kako do Temisvara?

    Pozdrav svima!
    Molim vas za informacije kako najlakse doci do Temisvara,inace krecem iz Banja Luke!?Prepostavljam da je najblize preko Kikinde ili Vrsca,da li neko ima info.o tome ili link sa redom voznji iz tih gradova za Temisvar(bus,voz...)(i eventualno da li znate za cijenu karata)!?
    Hvala!
    Pozdrav!

  11. #26

    04 Kolima u Crnu Goru

    Za otprilike dve nedelje treba porodicno da putujemo kolima u Crnu goru na more.
    Svaki savet dobro je dosao.Interesuje me kakvo je stanje na granicnom prelazu,sta traze pajkani,kakvi su putevi,.....sve cega se setite i mislite da ce mi pomoci na ovom putu.
    Unapred hvala!

  12. #27

    Odgovor: Pomoć u vezi sa putovanjima

    Vratila sam se sa letovanja.

    Ako idete u Crnu Goru,nosite sve od hrane što želite jer ništa ne proveravaju. Cene nisu tako visoke,ali ako imate malu decu nosite sve što možete od kuće tj.kupujte u našim prodavnicama jer je ipak dosta jeftinije tako.

    Išla sam kolima,i nisu me zadržavali na granici.Putovala sam noću,nije uopšte bilo gužve i brzo smo stigli.To bi bilo to!Želim svima sretan put.

  13. #28

    Odgovor: Cene putovanja po svetu..

    Da li je iko isao za Egipat preko "travel house" ?
    I da,koji je najpovoljniji hotel i gde ,a da je onako pristojan---januara bih trebala kod svog verenika,a nikako drugacije nego samo rezervacijom hotela mogu stici do tamo i da nema direktnog leta.
    Pa me,eto,zanimaju neka vasa iskustva,i ukoliko ste imali neke "povoljne varijante"
    Hvala

    P.s. nikako da skontam gde da postavim pitanje--da li sam na dobroj adresi?!
    Poruku je izmenio euridika, 02.11.2008 u 21:08 Razlog: velika slova
    Muzika koja je " precica do Boga" ima tu retku sposobnost da trenutno podigne slusaoca do izmenjenog stanja svesti.

  14. #29

    Toscana

    Ovog maja planiram putovanje u Italiju. Idemo kolima, već po običaju nosimo bajkove i obićićemo najlepše toskanske predele. Ovih dana bih već trebala da bukiram smeštaj.

    Jedna od mogućnosti su lepo uređeni moderni bungalovi udaljeni nekih 3 km od centra Firence. Cena je povoljna, a opremljeni su najosnovnijom opremom za noćenje. Međutim ima i druga varijanta koja je meni mnogo privlačnija; to je smeštaj u blizini nekog od manjih gradova u toj regiji kod neke porodice. Ti posedi na slikama izgledaju raskošno. I cena je prihvatljiva. Jedini problem je u tome što su udaljeni i po deset kilometara od centra grada. Ne bih vozila svaki dan ako ne moram, ali bih rado išla biciklom samo ne znam kakvi su putevi (i usponi). Svako vaše iskustvo, predlozi ili sugestije biće dragoceni
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  15. #30

    Odgovor: Toscana

    Toscana ti je najlepsi deo Italije....
    Najbolja kombinacija za putovanje ti je voz...
    sto se tice smestaja....u zavisnostiod termina...na moru (ako je van sezone) mozete vrlo povoljno iznajmiti apartmane...
    Ne znam koliko vremenski ostajete ali izgubices par dana samo da Firenzu obidjes kako treba....
    sta ti preporuciti..obavezno Siena, Lucca, Pisa (mada je tamo samo zanimljiv trg oko krivog tornja....).ima mnogo malih gradica koje treba videti....
    ne znam da li cinque terre pripada toskani ili liguriji ali znam da to ne treba propustiti...
    do tih mesta stize se iskljucivo vozom....nema saobracaja...a spaja ih pesacki put koji ide uz obalu....

    sto se tice klope izbegavajte mesta gde ima puno turista, uvek birajte mesta gde izlaze mestani, klopa je mnogo bolja a i cene su normalnije...
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoć u vezi sa forumom
    Autor nikola_b u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 917
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:14
  2. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  3. Koliko ste skloni putovanjima
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 23:34
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •