Pihtije i ostale zafrkancije - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 44
  1. #16

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    mmmm bubrezi na rostilju!!!

    a posle toga

  2. #17

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Neka, hvala drugi put
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #18

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Ma volem i pihtije i sve ostale zafrkancije ,pa mi posle bude kriv djavo kad se ugojim...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Papci, butkica malo zeleni,soli i vode - odlicne pitije. Volem ih i pravim par puta zimi naravno.Volim da se umastim .

    Volim i dzigernjacu, al samo ovu sto mi napravimo (bez hrskavica ). Kupovnu ne nije mi lepa.

    A o vrucim cvarcima da i nepricam ,uz kiseli kupus ... mljac, mljac

  5. #20

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Ja, bre, ni pečenje ne jedem, kamoli te perverzije
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  6. #21

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    .....crevca, glave u skembetu, skembici, nogice, repovi, jezici, maramice (valjda plucne????)........
    Kakav je vas odnos prema takvoj hrani?
    Od svega navedeno jedino što volim su crevca i isključivo kad moja mama pravi što je jedino za slavu...Ostale zafrkancije ne...Par puta su me nagovarali da probam pihtije i nikad mi se nisu svidele...

  7. #22

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Ja to više ne smem da okusim, holesterol oko12, trigliceridi oko5,5., jedan infarkt.
    Ali svinjske nogice u saftu, dali ste probali?, lepota. Ako niste probali, spremao sam mnogo puta, nikad nije preteklo. Javiću vam recept ako hoćete.

  8. #23

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    .....crevca, glave u skembetu, skembici, nogice, repovi, jezici, maramice (valjda plucne????)........

    Iako se ovo negde vodi kao goormanlook, ja licno, nista od ovoga nisam probala, niti nameravam.

    Kakav je vas odnos prema takvoj hrani?
    Идентичан као твој. Још носим трауме из детињства од спремања цревца, или како би се то у мом селу рекло, "дроба". Још се то чувало у фрижидеру заједно са храном све док нисам одрастао довољно велик да то забраним... има и неко гадно јело за Божић са кокошком и пшеницом... па онда мозгови, глава ака главуша... то све мој ћале обожава... још кад се сетим бакиних прича како је једва чекала да закољу свињу ака крме, да мазне нешто и живо поједе... просто се постидим колико сам размажен. Замислимо да смо живели пре 1000 година... јели бисмо овце с вуном да преживимо...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #24

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Ništa ja to od toga ne jedem i ja ću reći bljak

    To meni za horor film, u to za prvu scenu likovi žderu škembiće i pihtije.
    Ćuti i prenesi dalje....

  10. #25

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    ...naravno da obožavam svu nabrojanu hranu... u kafanama jedem samo takve gurmanluke... krtina i pečenje su najdosadnije meso... volim pikanterije i začinjenu hranu... u "Nišlijskoj Mehani" redovno tamanim teleću glavu u saftu, ili mućkalicu, ili ljute kobasice, škembiće ili pihtije... nigde pihtije nisu kao mamine, ali... u kafani "Kazandžijsko sokače" su najpribližnije... extra, sa dosta suvog mesa i belog luka... u "Staroj Drini" je najbolja čorba od škembića... i taaaaako... ogladneh...


    long live holesterol!!!
    ======================
    plava, nena, neizbena...

  11. #26

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Bas gurmanka...
    Posle kazu kada nekom kazes 'cuti i gutaj krtinu' da je uvredljivo...

    Volim riblju corbu i glave od sarana,narocito oci,a priznajem volim i skembice,prosuseno i dimljeno meso,gljive na sve nacine i pohovano meso....ostalo jedem sto moram,meni je to gubljenje vremena i neka vrsta samoubistva dugorocno gledano...

  12. #27

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Још се то чувало у фрижидеру заједно са храном све док нисам одрастао довољно велик да то забраним...
    Ih da je samo frižider ne možeš ni na terasu da izađeš da grudvaš komšije kao čovek, nego sve minirano sa tim talasavim stvarima i poređano i prekriveno dok se ne stegne
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #28

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Sve jedem razbijam! Te pihtije - to su sampite od svinje. A sto su dobri skembici i glava u Avalici tamo sam redovan
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  14. #29

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    Citat Pera Mitic kaže: Pogledaj poruku
    Te pihtije - to su sampite od svinje.


    Ja ne volim ni te sampite od svinje ni krvavice, dzigernjacu, svarglu, skembice i ostalo, iako se sve to u mojoj kuci krkalo od kad znam za sebe.
    Nagovarali me par puta da probam kad sam bila mala, kao, ma samo probaj, to ti je kao puding, samo nije slatko nego slano. Ma kakav puding bwe kad me iz onog drmusavog "gleda" uvo ili nogica od svinje. Bljaks.
    I posle svih ovih godina maltretiranja mog cula vida i mirisa tim njihovim poslasticama, nisam mogla da se naviknem.
    Jednostavno ustanem od stola kad moji jedu pihtije i ostale zafrkancije.

    просто се постидим колико сам размажен. Замислимо да смо живели пре 1000 година... јели бисмо овце с вуном да преживимо...
    Ja se ne stidim. I nema sanse da bih jela ovce s vunom da bih prezivela. Jela bih travu i lisce i uzivala u tome kao da je najbolji specijalitet koji postoji, a ovo pomenuto nema sanse ni da bih probala.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #30

    Odgovor: Pihtije i ostale zafrkancije

    u sirotinjsku klopu ubrajam pice..svih vrsta..
    neko tanusno testo i nabacano malko sunke i par pecurki s naribanim kackavaljem..
    da nije origana i kecapa, ne bi uopste bilo zanimljivo jesti ih...

    popara, sa dosta sira i kajmaka je malko bolja varijanta..kao i kacamak..

    pihtije..pune mesa..i sa dosta belog luka..ne bi mi smetale za meze..

    posle moze teleca glava u saftu..i jagnjece sarmice u maramici..

    a onda se ne bih bunila ako se na sto iznese neka lepa prasetina, jagnjetina ili jaretina..

    nego..ima neko jelo koje sam probala davno u krusevackom kraju na slavama..pravi se od pileceg belog mesa, iscepkanog na koncice i verovatno ide neka bela zaprska s mlekom i dosta belog luka....
    ako neko zna kako se zove nek prijavi..
    iz supljeg u prazno .. ..

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šaljivi tekstovi preuzeti sa neta i ostale zezalice...
    Autor swba u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 272
    Poslednja poruka: 29.03.2017, 21:38
  2. Popovi, oci (očevi) i ostale hodže...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Religija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 05.06.2013, 11:08
  3. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •