Opsednutost vlastitim kolima..
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Opsednutost vlastitim kolima..

    da ja vas pitam koliko ste ili niste opsjednuti svojim kolima? koliko ih cesto cistite, glancate, polirate, perete i slicno?

    evo setila sam se svog mladjeg burazera kad su kupili nova kola.. toliko ga je svakodnevno cistio da samo sto nismo morali oblaciti papuche pre nego bi ushli u ta kola.. ja sam ga pitala 'jel smijemo da dishemo dok se vozimo?' ne daj boze jesti nesto.. kukuuu, to je vec bila kriticna tacka za izbacivanje iz kola

    a nisu mi jasni ni oni koji svoja kola drze u garazi, ne voze ih, a stalno ih glancaju

    za mene su kola prevozno sredstvo.. mislim nije dubrishte unutra, operem ga recimo jednom mesecno iznutra.. kamo srece da pada kisha, pa ga cesce opere iz vana u svakom slucaju nisam neki sajko koji polira kola svaki dan

    jednom sam kod bake polirala svoja i burazerova kola, ruke mi otpale, rekla sam tad i not sou suun egen
    Poruku je izmenio yige_gui, 16.04.2006 u 01:43

  2. #2

    Odgovor: Opsjednutost vlastitim kolima..

    U pocetku sam bio zaludjen svojim kolima, nesto slicno tvom bratu. Samo kad se sjetim kad sam kupio prva kolica. Redovno svaki vikend sam ih prao, poliranje nije bilo tako cesto jer sma posavjetovan da navodno polir paste stete farbi. I polako vremenom postao sam sit i kola i pranja i posle dok se bas ne zaprljaju da vise ni kisa ne moze da ih sapere nisu isla na pranje.
    E onda kad sam tek stigao u USA i kupio kola opet sam krenuo za euforicnim odrzavanjima. Pusenje je samo misaona imenica za moje auto, a sreca pa nove Honde i nemaju nikakvih pepaljara unutra ap mi i ne dodje tesko da se izborim sa nestrpljivim pusacima.
    Generalno ne podnosim svinjac u kolima. Uvijek dozivim stotinu trauma kad se vozim sa nekim ko je preselio pola ormara u kola. Nikad nemas gde da sjedes i jos gore ako uspijes da sjedes redovno se zalijepis za neku cokoladu i sl. Kola su za prevoz ne za rucak, presvlacenje i druge gluposti
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Opsjednutost vlastitim kolima..

    Citat swba kaže:
    Uvijek dozivim stotinu trauma kad se vozim sa nekim ko je preselio pola ormara u kola.
    'el se ovo odnosi i na igrachke?? ono tipa.. tigrovi, lavovi, mishevi..

  4. #4

    Odgovor: Opsjednutost vlastitim kolima..

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Kola su za prevoz ne za rucak, presvlacenje i druge gluposti
    ne bi se slozhila masu puta mi se Buva nashla kao mesto di sam ruchala, jer ne stigoh pre.. i presvachenje se desilo, ne mali broj puta a o drugim glupostima da i ne govorim

    dakle, kola ne samo shto sluzhe za prevoz, nego su prigodna i za sve druge zhivotne situacije
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    Odgovor: Opsjednutost vlastitim kolima..

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    dakle, kola ne samo shto sluzhe za prevoz, nego su prigodna i za sve druge zhivotne situacije
    Jeste, jeste, u pravu si.
    Jel' tako Naj da je Krle u pravu? Ajde kazhi Krletu za shta josh auto dobro dodje
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  6. #6

    Odgovor: Opsjednutost vlastitim kolima..

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Jeste, jeste, u pravu si.
    Jel' tako Naj da je Krle u pravu? Ajde kazhi Krletu za shta josh auto dobro dodje
    Jeste, jeste Krle je u pravu

    dobro dodje i za piknik umesto muzičkog stuba ili da zajebeš komšije otvoriš gepek i odvrneš mjuzu do kraja....sine

    E moja kola su sad tolikooo prljavaa da ih jedva prepoznam. Najgori mi samo brisnuo tablice inače se ni to ne bi setila. Kad blato jbg





    Bole....

  7. #7

    Odgovor: Opsjednutost vlastitim kolima..

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    dobro dodje i za piknik umesto muzičkog stuba ili da zajebeš komšije otvoriš gepek i odvrneš mjuzu do kraja....sine
    Bole....
    Jeste, jeste, i to, i to, sve to, aha! Ali ima josh neshto, josh neshto, aha, aha. Evo, evo da te podsjetim, evo, evo sachu ja
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/e...tml#post166307
    E to, jeste, jeste, to, to
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  8. #8

    Odgovor: Opsednutost vlastitim kolima..

    Čekaj...jesi ti opsednut tvojim kolima ili samnom?

  9. #9

    Odgovor: Opsednutost vlastitim kolima..

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj...jesi ti opsednut tvojim kolima ili samnom?
    Sa tobom u mom autu
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 14:43
  3. Slikaj me kod kolima
    Autor Sonja u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.05.2012, 22:33
  4. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •