"Hvatanje" na delu - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
  1. #31

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Jednom u kolima, s' tadasnjim mojim momkom (kasnije saznala da je biJo ozenjen ) koji je bio iz drugog grada, te smo "morali" u kolima.
    Parkira on tako negde u nekoj nedodjiji, kada stvori se deda neki i krene da nam lupa po prozorima
    I aj' sto je navalio da lupa, jos je i poceo da vice "Sram vas bilo, tu se j*bete"
    I bio toliko uporan, da je ovaj moj onako izasao i kaze dedi.."A gde ima znak zabranjeno *ebanje"

    Ja sam uhvatila komsinicu sa sinom (on je bio mentalno zaostao...ali ovako veoma obdaren)...i smucio mi se sex za neko duze vreme...tada
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #32

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    okle znaš da je bio veoma obdaren?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #33

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    okle znaš da je bio veoma obdaren?
    Odatle sto je ona o'ma skocila s' njega i spustila suknju...a on se "dete" nije znao snaci

    U prevodu...videla mu ga
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    bili smo uFaceni,moj momak i ja
    klinci smo bili,matori otisli na sljaku,ja na seks na sabajle
    i taman mi sve u sesnaest udri,kad njegov otac upadne u sobu
    "Pobogu,zatvorite vrata" rece zabezeknut
    ziv sram me pojeo

    prvo sam odbijala da idem vise tamo
    posle sam se "pametno" dosetila i osisala se skroz na kratko i metnula naocare
    znaci,glupa za medalju
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #35

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Odatle sto je ona o'ma skocila s' njega i spustila suknju...a on se "dete" nije znao snaci

    U prevodu...videla mu ga

    jesma li ja dobro shvatila da se majka khm khm ...sa rođenim sinom?
    molim te reci da sam te pogrešno razumjela...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #36

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    jesma li ja dobro shvatila da se majka khm khm ...sa rođenim sinom?
    molim te reci da sam te pogrešno razumjela...
    Jesi...
    Grozno...
    Mada on je imao "potrebu"...a nije imao s' kim...trazila mu ona zenu, ali ni jedna nije 'tela...
    ne znam sta reci...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    jesma li ja dobro shvatila da se majka khm khm ...sa rođenim sinom?
    molim te reci da sam te pogrešno razumjela...
    ...mislim...bas je degute...
    ...nego...dosta puta mi se desavalo kad sobaljujem neke matorke,da mi kazu...sine,jebes kao Ron Jeremy......al' sam tajnovit kao Bond...Djejms Bond...tako da sam "nikad u'vacen"...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #38

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Josh sam bio mlad i neiskusan...teshko poverovati
    Moja soba, na zidovima posteri Deep Purple i Led Zeppelin, na sred tepiha
    rasklopljen bicikl i gomila alata.
    Na krevetu lezhim na ledjima a cura sedi na meni i cupka uz AC/DC...drzhim joj grudi da ne odlete.
    Kad odjednom romantichnu idilu prekida tresak vrata i moj dobri chale sa konstatacijom:
    "Pizda ti materina, opet si pokupio sav alat...sat vremena trazhim shrafciger..."
    Saginje se nad gomilu gvozhdjurije na sred sobe i tada baci pogled na nas
    A mi....
    "Ops izvinte samo shrafciger mi treba"
    I nestade ....ali takvom brzinom da bi mu i Fantom pozavideo.
    Kasnije sam otishao u kuhinju po neko piche a tamo mi keva umire od smeha.
    Kazhe ona meni..."Chale ti doshao dole sav zbunjen i upitao me dali znam shta mi sin tamo gore radi. Kazhe zamisli jebu se a ni vrata nisu zakljuchali "

  9. #39

    Odgovor: "Hvatanje" na delu

    Pre nekih godinu dana, dovedem ja kuci nekog mog djuvegiju (a mozda ima i vise) i voleli se cele noci i negde oko 6 ujutru, i dalje budni, do'vatimo se jos jednom, pa nek' ide zivot E sad, moji roditelji, tacnije cale, je neverovatan covek. Uvek namirise kad nekoga ima, pa upadne da vidi ko je to, i to jutro, cale cuje da nekog ima i keva ga je sprecavala dosta uspesno da udje u sobu, sve dok on nije otisao do wc - a i na druga vrata krenuo u moju sobu (posto mi sobe na spratu idu u krug i moja je u sredini, pa moze na dve strane da se udje). Nas dvoje smo bas bili otpoceli stvar, doduse, pokriveni, a od muzike nisam cula caleta, samo kevu kako se dere: "Ne idi u sobu, magarcino!" i na brzinu se nas dvoje razdvojimo, ostanemo da sedimo u krevetu, pokriveni, a cale upada u sobu, pa ocigledno zabezeknut sto ne spavamo, vec blenemo u njega (a garant je jos uvek ponukan cinjenicom da sam cedna), i kaze on meni: "Ja.. sam dosao.. daaaaaaaa.. uzmem peti deo Hari Potera.", skroz isprekidano, i ja pocnem da da se smejem i kazem mu: "Cale, peti deo je kod vas u sobi." i on na brzaka snimi da je sesti deo na polici iznad mog kreveta, iznad moje glave, na brzinu snimi da li smo obuceni, i domasi knjigu, izgubi se, bez reci cula sam kevu kako urla na njega, a on je covek, otisao na pecanje. Da se smiri
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 07:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •