Više vredim ako imam više poruka
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 84
  1. #1

    12 Više vredim ako imam više poruka

    Namerno otvaram ovu temu na ovom forumu, jer smatram da je ovo ozbiljno pitanje koje me je prilično začudilo. Naime, primetio sam nagli prestanak pisanja na određenom forumu iz prostog razloga što se tamo više ne broje poruke.

    To me dovodi do sledećeg zaključka – pojedinci pate od ukupnog broja poruka.

    Možda sam ja glup, pa ne razumem to i zato želim objašnjenje. Šta vama znači broj poruka i zašto ste u teškoj depresiji jer se više dubokoumne poruke na Igrama bez granica ne računaju?

    Da li sada mislite da manje vredite jer imate manje poruka? Da li je vama bitan kvantitet? Mislite ako imate 5.000 poruka u kojima nijednom niste izneli svoje mišljenje vredite više od nekoga ko ima 50 sa jasnim stavom?

    Da li vi dolazite na forum da biste što pre napumpali broj poruka i da bi vam drugi "čestitali" na neverovatnom uspehu ili da se zezate? Ono, nema veze šta ću napisati, važna je brojka ispod nadimka.

    Samim prestankom igranja dokazujete moje pretpostavke - niste ovde zbog druženja, već zbog broja poruka.

    Dobro, postoje tu i drugi forumi na kojima se brzo može napumpati broj poruka, tako da nije sve tako crno. Sada će se tema "Šta slušate trenutno" usijati, kako bi se nadoknadilo izugbljeno. Da ne pričam o temama "Šta mislim o...", "Šta kome dajem..." i sl.

    Kontam da napišem knjigu "Od početnika do legende za 24 sata". U njoj će biti nabrojane sve teme na kojima se može odgovarati jednom rečju, a i dalje se broje poruke. Cena, prava sitnica.

    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga.

    I da čujem na kraju, da li patite opd broja poruka i zašto?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga
    Pa mogao bi to da obrazlozis na "Imam predlog", garantovano ce to odmah prihvatiti



    Salu na stranu, ja odavno nisam pogledao broj svojih postova (dobro me podseti jbt ) i stvarno mi nije bitno koliko ih imam. Ipak, moram da priznam da mi je u pocetku bilo mnoogo zanimljivo kad na sopstvenoj temi delim kolace i zezalice za predjenih 100. 200. 500....

    Glavna stvar je zezanje i bilo bi lepo da tako i ostane

  3. #3

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Vidi ga ovaj zeka krivo mu što ima manje poruka nego ja pa odmah otvara temu

    Možda (!!!????) sam ja glup


    Jedini razlog što imam ovoliko poruka koliko imam je to što sam ovde od zasnivanja krematorijuma pa sam sa drugim ljudima učestvovala u popunjavanju onoga u čemu svi sada uživamo, jer, ovde ipak provodimo neko vreme i što kad ga već provodim, onda se i krećem svuda gde mi je interesantno u trenutku. Ne bih prestala da dolazim zbog broja taman da se ukine brojač na celom forumu. Isto tako, tamo gde je brojač ukinut biću i dalje, onda kada mi je interesantno.

    Vole ljudi čestitanja, da neko na njih obrati pažnju (eto, i ti voliš kad te ljube devojčice tamo na tvojoj temi, šta god ti pričao), da se istaknu nekako, da budu druge boje, da pišu specijalnim fontom, i ja to razumem. Ono što ne razumem je da neko zna da ima npr tačno 1462 poruke

    Svejedno mi je da li neko ima 4000 poruka ili 4, niti je broj poruka bitan da bih nekog primetila, ovde i jesam da bih čitala i pisala postove, zato forum i služi, a radeći to, raste i brojka

    Nego, ima ljudi koji misle da ako ne učestvuješ na određenom forumu ili ozbiljnijim temama, ti ustvari nemaš stav ili mišljenje o nečemu, što je bezveze. Isto tako neko može da ima 15 postova potpunih gluparija na ozbiljnim temama isključivo i da to ne bude nikakav stav ili kvalitet. Individualno je šta je za koga zezanje.

    A ako se ispostavi da je istina da ljudi ne pišu zbog brojača tamo gde su pisali, onda je i meni smešno.

    Pozdravljam sve one koji su sada pomislili "Lako je njoj da priča kad ima 6 hiljada i (čekaj da vidim koliko poruka)..."

    Edit: šest hiljada i šesto četrdeset i pet postova
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ljudi prirodno teze nekom statusu pa ovde mu to dodje kao, sto vise poruka veci status i to je to

    Mene to sve smara,nekada me mrzi cak i da napisem post a tako bih zelela nesto reci...S druge strane pisati kilometarske postove ne znaci imati kvalitet,kvalitet moze znaciti i jedan rec,recenica....
    Sustina cini kvalitet a ne kvantitet...

    Toliko od mene,opet me mrzi da pisem
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #5

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Novine su ovo za mene-reputacije,ukupan broj glasova,glasaj...Kako da glasam,nova sam ovde, kada ne znam sta ljudi misle o stvarima koje su meni bitne,a da bih znala,potrebno je pored vremena i da steknem poverenje da je to sto kazu njihov stav i da stoje iza svake reci,a bo'me i smajlija ? Cini mi se da bi bilo dobro da novi clanovi ne mogu da glasaju neko vreme.

    Kada sam usla u ovaj kafe,kucala sam sporije nego sto bih da nema ovih meraca.S jedne strane mi je bilo neprijatno,a sa druge sam se igrala i radovala sto ima veselih ljudi spremnih i za ludorije nakon svega teskog sto nam dani nose. Dodju na red i teze teme,zivotne.One o kojima mislimo skoro svakodnevno i o kojima razmenjujemo misli i u porodici i na poslu i ....

    Tada mi znaci kada mi covek da negativnu reputaciju,ali kada mi obrazlozi zasto misli da nisam u pravu.Da imam nad cim da se zamislim i jos jednom razmislim.U suprotnom mogu samo da kazem-Dzeri,dzaba si krecio
    Ili ako je pozitivna,da i tada znam razlog-makar i banalan,ali da znam,jer tako cu ja moci da pravim selekciju i da znam sa kim mogu opusteno da se druzim,razmenjujem i slova i slike.I da se igram na asocijacijama npr.

    Desi se da mi necija asocijacija kroz rec ili sliku kaze vise nego post zacinjen znanjem,iskustvom,vrcavoscu,dobrim pakovanjem i plasmanom istog.
    Rangiranje clanstava na osnovu broja poruka je sasvim dobro zamisljeno .

    Postoje ljudi koji su nemi posmatraChi(blejachi) i druga krajnost,oni koji bi 'da izadju na televizor'. I izmedju ovih krajnosti citav spektar-kao i u svakodnevici nasoj.
    I sve je to ljudski i sve je ok.Niko nikoga ne ugrozava.Milina.
    Dugo si na forumu,znas znanje,znas ljude i pises smisleno kad god imas vremena?ok
    Kratko si na forumu,a umes i hoces da napises onoliko koliko ti vreme dozvoljava?ok
    Dugo/kratko si na forumu,a pises puno,ali glupo-i to je ok.Ne zavitlavam,zaista.
    Ko zna koji su razlozi tih ljudi ?
    Dok god hartija trpi, a vlasnik(ci) i ljudi koji se brinu o sajtu mogu da tolerisu,meni ne smeta jer ne vidim kako me ugrozava.Za ovo kratko vreme vec znam koje postove,pisma i sl. preskacem po vidjenju.
    Siroko je polje internetsko,a zeleno je dobro za oci...
    Zato... have fun

  6. #6

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ...bez komentara...
    Poruku je izmenio sussi, 18.07.2007 u 20:58 Razlog: ne zelim da komentarisem
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #7

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    ali brisanje dela postova je izazvalo reakciju kakvu je trebalo i ocekivati.
    Zaboga, pa već sam objasnila da ni jedan jedini post nije obrisan, samo je isključen brojač poruka na tom forumu. Svi postovi su i dalje tamo i biće i ubuduće.

  8. #8

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih prestala da dolazim zbog broja taman da se ukine brojač na celom forumu. Isto tako, tamo gde je brojač ukinut biću i dalje, onda kada mi je interesantno.
    Nisu svi kao ti.

    Pa evo pogledaj kako se smanjila poseta forumu igre bez granica.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A ako se ispostavi da je istina da ljudi ne pišu zbog brojača tamo gde su pisali, onda je i meni smešno.
    Aj se kladimo u 100 evra da bi se smanjio broj ljudi koji pišu na forumu ako bi se izbacilo brojanje.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ljudi prirodno teze nekom statusu pa ovde mu to dodje kao, sto vise poruka veci status i to je to
    Koji status pobogu, pa ovo je zabavni forum, nećeš sigurno jednog dana prilikom zapošljavanja u CV-u napisati da si imala 6.219 postova na sajtu VojvodinaCafe.

    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    ...bez komentara...
    E do đavola i kako sada ja da saznam šta je ovde pisalo?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #9

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ...evo da se malo pro*erem i ja.... ...što bi rekli da kažem i nešto ozbiljno... ...iliti kako kunić kaže ....da izrazim konačno svoj stav...

    ...naime...broj poruka je čisto sra*e...da izvinete...ali kad je već tu...mislim da je bezveze deliti poruke na vredne ili manje vredne...i tako ih brojati ili ne... ...ja sam pristalica teze da je svaki post post...pa makar i bio glup i kratak i ako se postovi broje treba ga uračunati.... ...a da mi je bitan broj... ...naravno da je bitan... ...ali ne broj postova....

  10. #10

    12 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    To me dovodi do sledećeg zaključka – pojedinci pate od ukupnog broja poruka.
    Pa šta to tebe toliko tangira
    Ja opet to ne razumem Pa neka pate, šta ima veze Možda neko pati iz nekih razloga na temama vezanih za politiku. Pa šta? To je ipak njihov problem

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Ipak, moram da priznam da mi je u pocetku bilo mnoogo zanimljivo kad na sopstvenoj temi delim kolace i zezalice za predjenih 100. 200. 500....

    Glavna stvar je zezanje i bilo bi lepo da tako i ostane
    Ljubi ga teta kako mi je pametan i šteta je što takvog zezanja sve manje ima

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vole ljudi čestitanja, da neko na njih obrati pažnju (eto, i ti voliš kad te ljube devojčice tamo na tvojoj temi, šta god ti pričao), da se istaknu nekako
    Da, ali ujedno to je i jedina tema gde ti možeš nekom javno da pokažeš naklonost ka nekom članu i da mu ukažeš svoje mišljenje o njemu makar i kroz chat

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Desi se da mi necija asocijacija kroz rec ili sliku kaze vise nego post zacinjen znanjem,iskustvom,vrcavoscu,dobrim pakovanjem i plasmanom istog.

    Takodje je i duhovitost jako bitna stavka

    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    ...bez komentara...
    Sussi, i ovo je komentar

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Nisu svi kao ti.
    Eto, nisu svi ni kao ti

    Citat Kunic kaže:
    Pa evo pogledaj kako se smanjila poseta forumu igre bez granica.
    Ček' samo dok nam se Goga vrati


    Citat Kunic kaže:
    pa ovo je zabavni forum
    Eto vidiš kako znaš


    A sad ja da pitam, zašto se onda ne ukine brojanje i na forumu družnje forumaša i čestitkama?

  11. #11

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Pa šta to tebe toliko tangira
    Ja opet to ne razumem Pa neka pate, šta ima veze Možda neko pati iz nekih razloga na temama vezanih za politiku. Pa šta? To je ipak njihov problem
    Oduvek su me zanimale neobjašnjive i čudnovate pojave!

    I nemoj mi odgovarati pitanjem!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  12. #12

    05 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    pa ako nije vazno ko koliko poruka ima, da ukinemo brojanje...skroz...






    fata je fata, al' dvaput je dvaput...
    da je bolje ne bi valjalo...
    Jesus Saves!.
    diste daste?!

  13. #13

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ja sam za!

    I ne ide tako nego "Brena je Brena, a dvaput je dvaput"
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #14

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Волим статистику, масу статистике. Не мислим да неко "више вреди" ако има више порука, али волим и тај податак. Ако неко мисли да је небитан, нек га не дира
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #15

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    meni je jako bitan broj postova ne mogu da spavam nocima ako ne nabijem dnevno oko stotinjak postova a zashto mi je bitno? e pa bash necu sad da vam kazhem i shta mi mozhete
    ja sam bez stava

    i od kako ste mi skinuli onoliki broj postova koje dobih na "igrama" ne mogu da spavam mirno, imam nocne more.. doktorka mi je chak prepisala i lek za smirenje!
    moomoo meee jooouu

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 02:47
  2. Naj poruka
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 601
    Poslednja poruka: 01.05.2015, 01:04
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  4. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  5. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •