Više vredim ako imam više poruka - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 84 od ukupno 84
  1. #76

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Kao sto su vec mnogi rekli nije bitan kvantitet nego kvalitet...mada vise volim da svratim na forum i iscitavam tako poruke (postove) nekih osoba jer su mi jako zanimljivi...i prosto se radujem njihovom sve vecem broju poruka...
    Poruku je izmenio bellissima, 25.12.2009 u 18:33 Razlog: slovce :)
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #77

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Broj poruka kao i duzina postova nimije nikad bijo pokazatelj qualiteta. Ove sto najvolijem da citam i nemaju bas neki minuli rad, brojchano missim.
    Ni to nije pravilo, neki i imaju..

    Uznimo za primer post.. Onako sve kako valja, tri pasusa, gramaticki korektan, dobar fond reci ali.. Okrni, obreni.. Nesto hvali. Ne svidja mi se, sto cu.

    S obzirom na moje forumaske pocetke (chutnja i smrdnja), a zbili su se na ovom forumu, sad sam sobom zadovoljna.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #78

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Nekada mi je to bilo jako bitno...nekada sam kucala na svakoj temi, jer je na tom forumu bio bitan broj postova. Kao početniku "taj detalj" mi je tada bio jaaaaaako važan. Nisi bio primećen ako nisi imao par hiljada postova. Mada na tom forumu dobrodošlica i nije bila neka-ruku na srce... i onda se jednostavno umorih do klanova i ubeđivanja...te se pozdravih i odoh....
    Na sledećem forumu samo polako usporila, i ludo se zabavljala.
    Pa onda opet novi forum, sladak, topao, odiše vedrinom, ali jednostavno osetila sam potrebu da malo prošvrljam i eto me i ovde.. nisam odustala od onog foruma... a.....Sad Ovde? Više čitam nego što pišem, i to mi prija. Nije mi bitan broj postova. Odgovaram na one teme koje mi tog trenutka "legnu"....
    Provedem vreme uz kaficu, kad god je to moguće, nasmejem se, i dosta za taj dan. Koliko sam postova nakucala Sad ću da pogledam... ..ma sasvim dovoljno...

  4. #79

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka


    Uopšte ne gledam na poruke koje se ostavljaju u nekim besmislenim i ispraznim temama kao :
    -Šta si radio pre logovanja
    -Šta ćeš raditi posle logovanja
    -Šta ti se jede
    -Šta sad misliš
    -Kad si zadnji put kakio (ako nema biće)
    itd...
    .
    Par puta sam ostavio poruku u tim temama i nisam ni znao koliko to može da deluje na čoveka da se oseća glupavo
    Sviđa mi se zdrav humor koji preovladava kod nekih članova i to je kvalitet ovog foruma ali na žalost jako mali deo vremena se troši na razvijanje tog humora.
    Mislim da ovde ipak preovladava pravilo da više vrediš ako imaš više poruka.

  5. #80

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    nit gledam ko koliko nit mi smeta koliko ko
    ne volim jedino kad otvorim forum a poslednjih dvaes` poruka jedan te isti krstio
    cisto sumnjam da moz` da se ostavi sto puruka ,jednako zanimljivih, zaredom
    a i subjektivna sam
    ima ljudi koje obozavam da citam
    ima i onih koje ne citam ich
    verujem da je tako sa svima
    volim mamu i brata,sina,kera,prijatelje i kumove,domovinu i Borisa Tadica tajno
    a na forumu su ljudi koje nekad prepoznajem kao slicne,cije misljenje uvazavam i postujem,i koje u neku ruku gotivim
    ne pravim familiju od foruma
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #81

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Postoje neki ljudi ovdje koji su nakuckali hiljadu postova, a ja jedva 2-3 da sam pročitala...a opet, postovima nekih članova sam se vraćala više puta. Bitan je kvalitet, ne kvantitet.

    To što neko ostavlja postove na nekim "ispraznim" temama...na to uopšte ne gledam tako...nema takve teme..samo takvih ljudi, i postova. I na nekim ozbiljnim temama pojedini uspiju da odvale takvu glupost, da je to žalosno.
    Poruku je izmenio bellissima, 06.02.2010 u 23:00 Razlog: suvisno
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #82

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    I sad neko treba da pomisli, da je ovo ozbiljno "pitanje".
    _____________________________
    Alooo
    Imam poruka onoliko koliko imam.
    Onoliko koliko mi se pisalo.
    Onoliko koliko mi se nije obrisalo.
    Onoliko koliko mi se i kad mi se htelo da pišem.

    A htelo mi se.
    I još mi se 'oće.

    Na nekim temama imam konstantnu inspiraciju, na nekima sam retki gost, neke samo posmatram,
    a neke i ne pogledam.

    Isti stav imam i po pitanju članstva.

    A vidim.. umeju, oooo kako neki umeju da se (i bez velike nužde) proseravaju ...
    " ovaj juri brojku, onaj juri brojku, čiča juri brojku, đura juri brojku..."
    i ... obrni-okreni, nekako ispada da su baš ti komentatori-seratori niko drugi do - "brojači i brojanice". Perjanice.




    E ... a tek što me zabavljaju pametnjakovići kada kažu:
    Ja uopšte ne volim da pričam o sebi, ali evo - uzmite moj primer,
    ja "spustim" po jednu poruku s'vremena na vreme, ali ta poruka vredi više od nečijih pet hiljada poruka... jer ja sam mnooogo pametan/pametna... a taj tamo je glup.. mnooogo."
    E na takve odvale odma' prsnem.

    U smeh

    jbt. ... pa to k'o počasni član/članica isturenog odeljenja Sorbone.

    Idi bRe.


    Nego izgubih sad ovde pola sata objašnjavajući ... umesto da sam za to vreme ubacila 100 novih poruka u brojaČ. Šit!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #83

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Više vredi onaj ko ostavi više poruka.

  9. #84

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Kanda je ovo mnogo bitna stavka, cim se toliko raspreda o tome ovih dana..ne mozeš otvoriti neku temu, a da ne naletiš na kuknjavu za obrisanim postovima..

    I da, ova tema je na odlicnom mestu, u psihologiji..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 02:47
  2. Naj poruka
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 601
    Poslednja poruka: 01.05.2015, 01:04
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  4. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  5. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •