Više vredim ako imam više poruka - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 84
  1. #61

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ... i koliko od toga je stvarno napisao a koliko je radila kopipasterizacija....
    & underpaid......

  2. #62

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    borim se na jednom forumu za prava svakog da pise koliko zeli i da otvara teme koliko zeli...
    ne zato sto neko tada vise vredi, vec zato sto forume svako koristi za ispunjavanje neke svoje potrebe za dokazivanjem i zadovoljstvom...
    nekima su zadovoljstvo kratke poruke i doskocice, pa ne vidim zasto to nekima smeta? forum je (pre)moderisan, svako zna gde i sta moze da pise...

    a koliko vredim?
    neizmerno zadovoljstvo mi stvore neke interesantne reputacije i lista obozavalaca (prijatelja) kako tu, tako i na MSN...

    interesantno je da je VC jedini sajt gde sam uglavnom prihvatio svakoga ko se javio za prijatelja (nisam imao srca odbiti ili naknadno brisati), dok na drugim sajtovima stalno clanstvo na takvoj listu imaju samo oni sa kojima redovito piskaram ili su trajno zasluzni da budu tamo...

    ne brojim poruke ali smatram da sveukupno za 3 godine imam oko 30 000 postova...
    od toga su oko 10 000 vrlo kratke...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #63

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ko umije...ona će i sa par postova privući pažnju. Mene lično ne zanima broj postova nekog forumaša da bih doneo neku svoju ocenu ..mada uvek sam malo zgrožen kada vidim da je taj broj prešao nekoliko hiljada za kratko vreme
    Od tih nekoliko 'iljada za kratko vreme iskucanih poruka ja mooozda prochitam 10...eventualno 20 ako zelim da se kaznim. Taj broj je otprilike dovoljan da vidis s kim imas posla...ko je tu da obara rekorde, ko je tu da se zeza, ko ima sta da kaze...
    Mene ipak vishe zgrozi chinjenica da takvi iskompleksirani manijaci koji moraju da zaseru temu i po nekoliko puta, znaju tachno koji post im je obrisan i koja reputacija je nestala prilikom brisanja. Sve bih ja to poslala u "Laza Lazarevic" odmaralishte...na kolektivni godisnji odmor.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #64

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Sto neko ispod mene kaze,procitam 20 poruka ako hocu da se kaznim.Mislim da se slazemo u tome da po meni ko cita sve taj nije normalan.Ja ako sam nekad procitao celu stranu ili vise od 5,6 zadnjih poruka mislim nema sanse mrzi me.Jedino ako se o meni radi onda pomno citam i delim odgovore
    Poruku je izmenio bellissima, 16.10.2009 u 23:44

  5. #65

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Nesto mi ne znaci broj poruka.
    Dajem prednost kvalitetu a ne kvantitetu.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #66

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Što li se svi ovde nešto "brane" ... pa zar nismo na takmičenju
    Nego... da poručim ja onima što nisu baš načisto, a vidim 'teli bi da budu:

    EvE:
    Moj jedini cilj u ovom životu je : da napucam kako znam 5 miliJona poruka dok mi prsti ne pootpadaju




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #67

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Moj jedini cilj u ovom životu je : da napucam kako znam 5 miliJona poruka dok mi prsti ne pootpadaju



    A u drustvu si kolovodja i glavno blebetalo a druge ne pustas do reci, a?


    Bila jednom jedna reklama za sminku, fabrike, sada nam strane republike...
    Kaze: budi lepa samo za sebe!

    Tako ja i sa postovima, kad se raspisem, cinim to zato sto me citaju a kad me ne cita niko, onda sam lep, samo za sebe!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #68

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    A u drustvu si kolovodja i glavno blebetalo a druge ne pustas do reci, a?
    DaCrajT
    i da ne zaboravim reputacije ... ja ovaj život ustvari živim - za reput



    baš kao i ti
    P'da. Kako drugačije da (sa)znam(o) kol'ko vredim(o) !?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #69

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    jok...pisem kad stignem...i ne cenim nikog po broju poruka ,vec po onome sta je i kako rekao (napisao)...

  10. #70

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Uvek m je bio bitniji kvalkitet od kvantiteta.Ovde to zaista iskljucuje jedno drugo,mada nedju onima koji kvalitetno pisu ima raznih.Ipak,niko od njih ne moze imati abnormni broj poruka.
    Kod misaonih delatnosti,ne vazi pravilo da kvantitet radja kvalitet.To vazi samo za broj ucesnika,ali o broju postova ne moze biti ni govora.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  11. #71

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Od tih nekoliko 'iljada za kratko vreme iskucanih poruka ja mooozda prochitam 10...eventualno 20 ako zelim da se kaznim. Taj broj je otprilike dovoljan da vidis s kim imas posla...ko je tu da obara rekorde, ko je tu da se zeza, ko ima sta da kaze...


    Ja cak i negledam u svoj brojac.Nije mi bitan broj poruka.Pisem, kad imam sta da pisem.I kad imam zelju da pisem.Postoje osobe sa malim brojem poruka, koje su vise rekle nego one koje imaju pet puta vise poruka na brojacu.Vise obracam ko pise, po tome i citam.Nekad neciji, jedan jedini post vredi vise, nego par hiljada poruka, bar u mojim ocima.

  12. #72

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Hiljadu sto sesdeset tri poruke za tri i po godine E
    to je nesto / krv znoj i suze

  13. #73

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Dopada mi se ova tema. Iskren da budem, bio sam u nekoliko navrata u razmišljanjima tipa, koliko malo poruka imam a neki imaju par hiljada pa naviše. Priznajem da su neke moje poruke bile pisane tek da bih poboljšao svoj saldo, napisao što više postova, što se nedvosmisleno odrazilo na kvalitet istih. Neki su moji postovi bili više rezultat mojih nastojanja da nekoga "dostignem", nego stvarna potreba za pisanjem postova. Naravno, i danas stojim iza nekih postova, prema određenim osobama.
    Sve je stvar shvatanja šta želite da postignete boraveći na Forumu. Da li želite da budete zapaženi? Da li želite da imate milion postova? Tada će Vas sigurno zapaziti .
    Nekad nemam inspiraciju da pišem, nekad je imam jako puno. Nekad nemam ideju, nemam ni motiva, pa onda samo posmatram šta drugi pišu. Nekad je i to dovoljno. Ako ste ovde da provedete vreme u lepoj, opuštenoj atmosferi, ovo je dobro mesto. Ne treba sebi postaviti cilj unapred, kada je ovakva vrsta zabave u pitanju. treba biti spontan. Ako ste pod pritiskom da nekog dostignete po broju postova, verovatno će rezultat toga biti haos i nesnalaženje, pisaćete zbrda-zdola. Naravno, ima ljudi koji imaju puno postova ali su ti postovi jako kvalitetni.
    Treba pisati ono što trenutno osećate, šta o kome mislite, šta planirate, šta ste uradili ali da to ima neki smisao. Uzalud Vam je ako ste imali neki super doživljaj, ako ste ga opisali na takav način da niko neće shvatiti šta se,u stvari, dogodilo.
    P. S. Izvinjavam se administratorima što sam izboldovao tekst, to mi je ostala navika od ranije. Nadam se da mi neće na tome zameriti.
    Poruku je izmenio bellissima, 17.11.2009 u 19:51 Razlog: bold
    Prvi utisak uvek vara

  14. #74

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Nije isto kvalitet i kvantitet, to i ja često zaboravljam.
    Nekada mi je bilo jako stalo do komentara na mom blogu i na FB, kad su moji radovi u pitanju, i sada mi je stalo, ali samo do onih od srca i iskrenih.
    Onaj ko nije pogledao, taj je gubitnik, a ko nije napisao da je svratio, ja to necu znati, pa necu moći ni da cenim.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  15. #75

    11 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Toliko dugo pišem po forumima da me zaista te teme tipa-šta ste juče jeli,pitaj me pitam te.. ne privlače.. Ono što me privuče da napišem post jeste ozbiljna tema,ili atraktivna,zanimljiva na koju mogu dati odgovor i napisati šta mislim.. Nakucavanje poruka me ne zanima..

    Koliko puta sam bila svedok da neko nakuca milion postova pa napusti forum,ili ga banuju.. i onda?

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 02:47
  2. Naj poruka
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 601
    Poslednja poruka: 01.05.2015, 01:04
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  4. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  5. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •