Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Za koje otkriće smatrate da nikad nije trebalo da bude otkriveno?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Barut - i to zato sto me odmah asocira na oruzje koje ne volim da vidim ni na slici!
    Zapravo, sve sto ima veze sa oruzjem me izludjuje (ali, sigurna sam da bismo mi vec pronasli neki drugi nacin da se medjusobno ubijamo!!! )

  3. #3

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Novac.
    Kolike probleme stvara ta 'artija... Čudo jedno!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  4. #4

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Amerika...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    ... ...ima puno toga sto nikada nije trebalo da bude otkriveno
    u potpunosti se slazem
    -la femme kaze Barut

    -JasnaBGD kaze Novac

    -Kunic kaze Amerika

    i dodajem jos DNA/proizvodicemo nasu rasu kao robote sve to i jos mnogo koje sta nam zaista nije trebalo.. ...
    kako bi svet bio lep samo bez ovih pronalaza a tek kada svi clanovi kazu svoje ...divota od sveta...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  6. #6

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Ma za sve je kriv Adam, da on nije istrazivao.... sveg ovog zla ne bi bilo. Doduse
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  7. #7

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Albert Einstein je sam rekao:
    ,,Da sam znao šta će sa time uraditi, postao bih obućar."
    ...dakle atomska bomba, a posle nje dođoše još gore...
    tvoj poslednji umski patuljak...

  8. #8

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Svako otkrice ima svoje pozitivne i negativne strane, odnosno primenu... Da smo nastavili da zivimo u pecinama, bili bismo srecni, glupi i kratkog veka... A ovako "pametni" zivimo ko kornjace, i ne znam koliko smo srecni...
    "Ride. Because children need heroes."

  9. #9

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Amerika...
    Slazem se sa tim da nikada nije trebalo otkriti Ameriku, a dodajem da nikada nije trebalo otkriti ni labolatorijski stvoren virus HIV-a. Svako otkrice ima svoje i pozitivne i negativne strane, al’ otkrice ova dva imaju samo negativne.
    ...................

  10. #10

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Ne volim politiku koju vode, ali mislim da nisu potpun promasaj... Da nije njih, postojala bi neka druga zemlja koja bi zauzela njihov stav... Da nije njih, ti bi verovatno imao operativni sistem na ruskom, komp bi ti bio 3x veci nego sto jeste, i bio bi 6x ruzniji... Nemoj pogresno da me shvatis, nemam nista ni protiv Rusije, cak su mi drazi nego ovi drugi...
    "Ride. Because children need heroes."

  11. #11

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim politiku koju vode, ali mislim da nisu potpun promasaj... Da nije njih, postojala bi neka druga zemlja koja bi zauzela njihov stav... Da nije njih, ti bi verovatno imao operativni sistem na ruskom, komp bi ti bio 3x veci nego sto jeste, i bio bi 6x ruzniji... Nemoj pogresno da me shvatis, nemam nista ni protiv Rusije, cak su mi drazi nego ovi drugi...
    Naravno iskarikirao sam malo, I nije me trebalo bas doslovce (bukvalno) shvatiti vec videti na sta se cilja kad se tako kaze, al dobro, slazem se donekle i sa tobom-malo sam i ja preterao, i svakako da ima i u Americi pozitivnih stvari i ljudi,ali generalno gledano od otkrica Amerike , pa do danas, tamo su mnogi neduzni i mirni narodi gotovo potpuno istrebljeni, stavljeni u rezervate kao u zooloskim vrtovima , a sto je najgore svoju silu ameri demonstriraju i dan danas, i to na mestima koja se cak ni ne nalaze na njihovom kontinentu, vec hiljadama km udaljena, a sve to ubijanje i bombardovanje neduznih obicno nazivaju milosrdjem, i jos smatraju da su tim narodima ucinili veliku uslugu. Njima je parola ko jaci taj tlaci, i nekako uvek biraju sebi ravne protivnike, pocev od Somalije, preko Srbije, Iraka, i tih takvih velesila. Salim se malo, al tako je.
    ...................

  12. #12

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Citat sussi kaže:
    i dodajem jos DNA/proizvodicemo nasu rasu kao robote sve to i jos mnogo koje sta nam zaista nije trebalo.. ...
    Pa ne slazem se bas... Mislim da otkrice DNK ima mnogo vise pozitivnih strana. Sto se tice ostalih stvari do sada navedenih, aposlutno se slazem, pogotovo za oruzje. Nikad nije trebao da bude otkriven alkohol, a o raznim vrstama psihoaktivnih supstanci da ne govorim...
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Ma sve sto je izmisljeno, dobro je, samo sto nije izmisljeno na vreme. Trebalo je za neki vek kasnije, mi nismo bili, a ni jos uvek nismo, spremni za sve te pronalaske. I najpozitivniju, najbezazleniju, stvar smo u stanju da zloupotrebimo (npr. internet).
    Odavno bi nestalo covecansta da je Tesla sva svoja otkrica obelodanio.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  14. #14

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Novac definitivno!!! Ono je postalo nuzno zlo u svetu!!!!!

  15. #15

    Odgovor: Šta nikad nije trebalo da bude otkriveno?

    Ponovit ću već rečeno: Amerika i HIV, i jedno i drugo ubija. Kakva bi nam bila radost da je sad otkrivena Amerika, puna Indijanaca.
    In vinas veritas

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 56,8% Srba nikad nije selo za računar
    Autor Necromancer u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12.10.2017, 13:06
  2. Trebalo bi mi malo vremena, prostora...
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 14.09.2009, 09:45
  3. Otkriveno nepoznato pleme u Amazoniji
    Autor SQUAW u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.06.2008, 21:27
  4. Otkriveno Tutankamonovo lice
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.11.2007, 07:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •