Vršac - slobodni razgovori - Strana 13
Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 218
  1. #181

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Reci mi za pocetak...moj prijatelj je izgubio cerku na raskrsnici kod Vuk Karadzic skole....i to na samom pesackom prelazu...lik koji ju je zgazio je oslobodjen svega i svacega...inace je sin vlasnika "drvo skarta".
    jedan od malih mocnika....buduci nam komandir policijske stanice Toskic je takodje ubio dete u Uljmi mrtav pijan pre par godina....
    moj jako dobar prijatelj je imao kucu na bregu, tamo gde se sada nalzi elitni kupleraj, da li hoces da znas kako i na koji nacin je morao da je proda.....
    stvarno mislim da je polemi sa tobom na ovu temu uzaludna....
    ti na celo ovo sranje u vrscu gledas iz drugog ugla....treba se samo zapitati iz cijeg...
    ne sekiraj se sinko, zveckam ja i to ne samo na forumu....
    jesam....frustracije izviru iz mene....pun mi je qu....rc svega
    sve sto sam napravvio i pravim...pravim sam a voleo bih da i ti to mozes za sebe da kazes...a ako tebe zadovoljava i cini te srecnim sve ono sto si nabrojao u jednom od poslednjih postova znaci da ti vidici nisu dovoljno siroki ili kao sto sam ti jednom vec napomenuo da imas dobra ledja pa da ne moras da razmisljas o problemima nas smrtika...kao sto si sam rekao...svako ima svoju realnost

    nadam se da znas gde je ulaz u pozoriste, jer veruj mi, da ljudi koji su se otimali za besplatne karte su imali bas to pitanje "gde je ulaz u pozoriste"..
    To sto pominjes za prve dve situacije je uzasno. U toj situaciji znam sta bih ja uradio.
    Za ovo trece ti takodje verujem.
    Znam za .... u jednoj nam bliskoj opstini sa dvoje ljudi na dusi koji nije nista odlezao.

    Sam pravim svoju realnost. Vidimo mi isto samo su nam razlicite reakcije. Znam ljude kojima je borba protiv vetrenjaca unistila porodicu, i nezelim da se to meni desi. Imam dovoljno svojih problema. E sad ako mi vetrenjace uniste porodicu to je sasvim druga situacija.

    Sve sto imam sam sam stvorio, a ledja koja u gradu postoje mene ne pokrivaju. A da mi vidici nisu siroki slazem se. Pre petnestak godina jedino mi je bilo vazno da prezivim. Sad su mi zelje samo malo vece.

    A ulaz u pozoriste znam gde je, a da odavno nisam isao i to je istina. Svojevremeno sam odradio ponesto u DADOV-u, tako da nema mesta vredjanju.


    memento, mislim da je ovo drugi put da me odusevljavas. Izlozio si problem, cak si nagovestio i izlaz.

  2. #182

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Kramberg kaže: Pogledaj poruku
    To sto pominjes za prve dve situacije je uzasno. U toj situaciji znam sta bih ja uradio.
    Za ovo trece ti takodje verujem.
    Znam za .... u jednoj nam bliskoj opstini sa dvoje ljudi na dusi koji nije nista odlezao.

    Sam pravim svoju realnost. Vidimo mi isto samo su nam razlicite reakcije. Znam ljude kojima je borba protiv vetrenjaca unistila porodicu, i nezelim da se to meni desi. Imam dovoljno svojih problema. E sad ako mi vetrenjace uniste porodicu to je sasvim druga situacija.

    Sve sto imam sam sam stvorio, a ledja koja u gradu postoje mene ne pokrivaju. A da mi vidici nisu siroki slazem se. Pre petnestak godina jedino mi je bilo vazno da prezivim. Sad su mi zelje samo malo vece.

    A ulaz u pozoriste znam gde je, a da odavno nisam isao i to je istina. Svojevremeno sam odradio ponesto u DADOV-u, tako da nema mesta vredjanju.


    memento, mislim da je ovo drugi put da me odusevljavas. Izlozio si problem, cak si nagovestio i izlaz.

    sto se tice pozorista, nije bila namera da te vredjam....samo sam hteo reci da je zalosno sto takvi ljudi dolaze u pozoriste i sto imaju neki priorited u dobijanju karata dok ljudi koji redovno posecuju tu ustanovu ne mogu cak ni da kupe kartu za otvaranje pozorisne jeseni...
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  3. #183

  4. #184

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pozdrav za novog clana Tamaru nase devojke iz Vrsca

  5. #185

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Gde ste sugradjani ozivimo malo ovu temu

  6. #186

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Gde ste sugradjani ozivimo malo ovu temu
    i grad je mrtav....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  7. #187

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    i grad je mrtav....
    Uvek je i bio

  8. #188

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    VRŠAC - Goran Štrbac, član Glavnog odbora DSS i bivši zamenik predsednika opštine Vršac, juče je u Opštinskom sudu u Vršcu, udarcem glavom slomio nos advokatu Lazaru Guteši, inače potpredsedniku Opštinskog odbora DS Vršac. Guteša je, inače, predsednik Upravnog odbora u preduzeću Investstan u kojem je Štrbac zamenik direktora.

    Fizički napad na Gutešu zbio se u hodniku na drugom spratu Opštinskog suda, posle suđenja na kojem Štrbac traži smanjenje alimentacije koje plaća za maloletnu ćerku, čiji je advokat - Guteša.

    - Sud je doneo rešenje, zaključio raspravu, krenuli smo napolje iz sudnice. Izašao sam ispred njega i krenuo hodnikom. Na tri-četiri koraka od vrata predsednice Suda on me je sustigao i sa leđa udario pesnicom u potiljak. U tom momentu sam se šokirao, iznenadio, blokirao... Počeo je da mi se unosi agresivno zapitkujući da li ću da ga tužim, i pritom mi vređao majku. Odmah zatim, snažno me udario glavom u nos. Povukao sam se u sudnicu iz koje sam izašao. Bio sam zbunjen, u šoku, krvario sam iz nosa. Kasnije sam čuo da je on bukvalno strčao niz stepenice i nestao - ispričao je Lazar Guteša.
    Po pozivu stigla je i Hitna pomoć, koja je Guteši dala uput za bolnicu. Doktor specijalista za ORL u Zdravstvenom centru Vršac konstatovao je kod Guteše tešku telesnu povredu, prelom nosne kosti sa dislokacijom. Za danas mu je zakazana operacija.
    Policija je posle uviđaja sa istražnim sudijom Željkom Bosancem saopštila da će protiv Štrpca podneti krivičnu prijavu po službenoj dužnosti.
    - Štrbac je podneo tužbu kojom traži smanjenje alimentacije u odnosu na svoju ćerku iz prvog braka, malodobnu Teodoru, čiji sam ja zastunik bio i u ranijim postupcima protiv njega, a u kojima je bio tužen za naplatu dugo godina neplaćane alimentacije. Tužbu je podneo jer, kao, ima manju platu, pa da se alimentacija sa 12.000 smanji na 8.000 dinara. U odgovoru na tužbu napisao sam da njegova primanja nisu takva kakva je naveo - izjavio je Lazar Guteša.
    Juče je održana druga rasprava na koju je Štrbac najpre došao sam.
    -Od samog početka nastupao je provokativno, posebno tvrdeći da sam u odgovoru na tužbu naveo netačne podatke i da sam kao predsednik Upravnog odbora preduzeća u kojem je zaposlen mogao da proverim njegovu platu. Prokomentarisao sam da ne mogu svoj profesionalni posao da mešam sa javnom funkcijom. Onda je on rekao da lažem, a ja odgovorio da ću ga tužiti ako tu reč ponovi. U tom momentu je ušla njegova advokatica i rasprava je krenula drugim tokom - kaže Guteša i dodaje da je Štrbac saslušan kao stranka i da mu je kroz to saslušanje postavio više pitanja koja su se ticala njegovog materijalnog stanja.


    Da li će naše "nezavisno" sudstvo kazniti Miloševićevog policajca i manijaka Gorana Štrpca?

  9. #189

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Vasilijens kaže: Pogledaj poruku
    VRŠAC - Goran Štrbac, član Glavnog odbora DSS i bivši zamenik predsednika opštine Vršac, juče je u Opštinskom sudu u Vršcu, udarcem glavom slomio nos advokatu Lazaru Guteši, inače potpredsedniku Opštinskog odbora DS Vršac. Guteša je, inače, predsednik Upravnog odbora u preduzeću „Investstan“ u kojem je Štrbac zamenik direktora.

    Fizički napad na Gutešu zbio se u hodniku na drugom spratu Opštinskog suda, posle suđenja na kojem Štrbac traži smanjenje alimentacije koje plaća za maloletnu ćerku, čiji je advokat - Guteša.

    - Sud je doneo rešenje, zaključio raspravu, krenuli smo napolje iz sudnice. Izašao sam ispred njega i krenuo hodnikom. Na tri-četiri koraka od vrata predsednice Suda on me je sustigao i sa leđa udario pesnicom u potiljak. U tom momentu sam se šokirao, iznenadio, blokirao... Počeo je da mi se unosi agresivno zapitkujući da li ću da ga tužim, i pritom mi vređao majku. Odmah zatim, snažno me udario glavom u nos. Povukao sam se u sudnicu iz koje sam izašao. Bio sam zbunjen, u šoku, krvario sam iz nosa. Kasnije sam čuo da je on bukvalno strčao niz stepenice i nestao - ispričao je Lazar Guteša.
    Po pozivu stigla je i Hitna pomoć, koja je Guteši dala uput za bolnicu. Doktor specijalista za ORL u Zdravstvenom centru „Vršac“ konstatovao je kod Guteše tešku telesnu povredu, prelom nosne kosti sa dislokacijom. Za danas mu je zakazana operacija.
    Policija je posle uviđaja sa istražnim sudijom Željkom Bosancem saopštila da će protiv Štrpca podneti krivičnu prijavu po službenoj dužnosti.
    - Štrbac je podneo tužbu kojom traži smanjenje alimentacije u odnosu na svoju ćerku iz prvog braka, malodobnu Teodoru, čiji sam ja zastunik bio i u ranijim postupcima protiv njega, a u kojima je bio tužen za naplatu dugo godina neplaćane alimentacije. Tužbu je podneo jer, kao, ima manju platu, pa da se alimentacija sa 12.000 smanji na 8.000 dinara. U odgovoru na tužbu napisao sam da njegova primanja nisu takva kakva je naveo - izjavio je Lazar Guteša.
    Juče je održana druga rasprava na koju je Štrbac najpre došao sam.
    -Od samog početka nastupao je provokativno, posebno tvrdeći da sam u odgovoru na tužbu naveo netačne podatke i da sam kao predsednik Upravnog odbora preduzeća u kojem je zaposlen mogao da proverim njegovu platu. Prokomentarisao sam da ne mogu svoj profesionalni posao da mešam sa javnom funkcijom. Onda je on rekao da lažem, a ja odgovorio da ću ga tužiti ako tu reč ponovi. U tom momentu je ušla njegova advokatica i rasprava je krenula drugim tokom - kaže Guteša i dodaje da je Štrbac saslušan kao stranka i da mu je kroz to saslušanje postavio više pitanja koja su se ticala njegovog materijalnog stanja.


    Da li će naše "nezavisno" sudstvo kazniti Miloševićevog policajca i manijaka Gorana Štrpca?
    Strbac je nula od coveka i svi ga znamo ko je on,najobicnija nula.Blatio je Vrsac za vreme njegovog mandata na mestu potpredsednika Opstine.On je i dalje funkcioner DSS koji u Vrscu ima jako malu podrsku.Ovo ce sud razresiti najbolje sto moze a Strbca treba u zatvor zbog njegovih malverzacija

  10. #190

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Koliko sam uspela da vidim za tri sata boravka u ovom gradu, najvažnije dve ulice su im:


  11. #191

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Bas tako nije slucajno Psihijatrija tu gde jeste
    Ja sam svaki dan tamo Kome treba pomoć ima privilegiju preko reda i anonimno.Dragi moji sugradjani šta če ljudi sa foruma misliti o Vršcu.Pišite nešto pzitivno i pohvalno. I pored Klanova i manipulacijama a to ima svaki grad.Vrsac sa Zrenjaninom u Južnom Banatu su naj pespektivniji gradovi možda i šire
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  12. #192

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pa sad... Kažu da se bar u Vršcu zna gde su im psihijatrijski bolesnici, što nije slučaj i sa ostalim mestima...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #193

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Pa sad... Kažu da se bar u Vršcu zna gde su im psihijatrijski bolesnici, što nije slučaj i sa ostalim mestima...
    U Vršcu su 99% sa teritorije Vojvodine i šire Mi im dodjemo kao otac majka brat-sestra.
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  14. #194

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat vrsac14 kaže: Pogledaj poruku
    .Vrsac sa Zrenjaninom u Južnom Banatu su naj pespektivniji gradovi možda i šire
    da li ti mozda dobijas tabletice raznih boja umesto plate?????
    vrsac perspektivan????
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  15. #195

    03 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    da li ti mozda dobijas tabletice raznih boja umesto plate?????
    vrsac perspektivan????
    Ako ti u kolekciji boja neka nedostaje rado prepisujem.A štose tiče plate radim volonterski,iz humanosti prema ljudima.Što se tiče perspektive Grada svako vidi iz svog ugla,pokazaće skora budućnost
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •