Vršac - slobodni razgovori - Strana 3
Strana 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 218
  1. #31

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ne znam na koji faraon mislis, ima ih par komada u gradu, ali ako mislis na devojku koja radi preko od gimnazije i mislim da se zove Dijana ili tako ...
    U jako je dugoj vezi.....
    A jeco reci ko ti treba mozda mogu da ti pomognem???
    Poruku je izmenio simke, 05.11.2007 u 06:16 Razlog: sitna slovna greška

  2. #32

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat david-vrsac kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam na koji faraon mislis, ima ih par komada u gradu, ali kao mislis na devojku koja radi preko od gimnazije i mislim da se zove Dijana ili tako ...
    U jako je dugoj vezi.....
    A jeco reci ko ti treba mozda mogu da ti pomognem ???
    Hvala, znam da ima vise od jednog "Faraona" u gradu, bio sam u dva lokala. Svracao sam tamo dok sam radio u Kirby-ju. Imena su Jasmina i Beba. S Jasom i Bebom me je upoznao Trajan iz Vršca (stariji je nekoliko godina od mene).Upoznao sam jos jednu devojku al se ne secam imena. To je bilo decembar 2003 i januar sledece godine.
    Hvala u svakom slucaju. Lep vam je grad, "malo" duva vetar, al OK. Mnogo mi se svidja ulica Gavrila Principa (prelepo sredjena), eko breg, stara zdanja, katedrala. Kad sam prvi put bio u Hemogradu mislio sam da sam upao u neki americki film, deluje moderno i lepo, al ipak su me vise odusevila stare zgrade i kuce. Radeci tamo imao sam priliku da ga upoznam, kao i dosta ljudi i volim da dodjem u Vršac. Prosle godine se drugu i meni pokvario motor kad smo isli na Breg i morali smo da ga guramo od Brega pa do kasarni (tamo je neki majstor) i na kraju do kraja Margite, Vršcani znaju koji je to put.

    Al samo mi je jedna stvar smetala, a to su grafiti crne ruže, pogotovu na ulazu, nadam se da su ih prekrecili.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  3. #33

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Hvala, znam da ima vise od jednog "Faraona" u gradu, bio sam u dva lokala. Svracao sam tamo dok sam radio u Kirby-ju. Imena su Jasmina i Beba. S Jasom i Bebom me je upoznao Trajan iz Vršca (stariji je nekoliko godina od mene).Upoznao sam jos jednu devojku al se ne secam imena. To je bilo decembar 2003 i januar sledece godine.
    Hvala u svakom slucaju. Lep vam je grad, "malo" duva vetar, al OK. Mnogo mi se svidja ulica Gavrila Principa (prelepo sredjena), eko breg, stara zdanja, katedrala. Kad sam prvi put bio u Hemogradu mislio sam da sam upao u neki americki film, deluje moderno i lepo, al ipak su me vise odusevila stare zgrade i kuce. Radeci tamo imao sam priliku da ga upoznam, kao i dosta ljudi i volim da dodjem u Vršac. Prosle godine se drugu i meni pokvario motor kad smo isli na Breg i morali smo da ga guramo od Brega pa do kasarni (tamo je neki majstor) i na kraju do kraja Margite, Vršcani znaju koji je to put.

    Al samo mi je jedna stvar smetala, a to su grafiti crne ruže, pogotovu na ulazu, nadam se da su ih prekrecili.
    Da ti kazem drug mani se tog mesta ..
    Poruku je izmenio simke, 09.11.2007 u 22:52 Razlog: Izbačen deo koji je za privatne poruke.

  4. #34

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    @ Becar

    Ne razumem, nisam procitao tvoj post pre nego sto su ga korigovali. Pusti mi na PP taj deo poruke koji ti je obrisan od strane moderatora, naravno ako ti nije tesko. Pozdrav
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  5. #35

    02 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pozdrav lepom Vršcu i dragim vrščanima.
    Poruku je izmenio simke, 14.11.2007 u 14:54 Razlog: ispravka jer kaže se vrščanima, a ne vrscanina.
    "Tamo gde prestaje moć reči - počinje muzika."

  6. #36

    02 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Rio kaže:
    .. Pozdrav lepom Vrscu i dragim vrscanina
    ...Hvala slatka


    Prijatna zabava kao i druzenje ovde s nama
    Poruku je izmenio simke, 14.11.2007 u 14:55 Razlog: Prijatan/prijatna :) nije svejedno.
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #37

    02 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Upoznajte Vrsac
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  8. #38

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Kako nema Vrščana? Ko je to napisao? ewe mene!!!!
    mada iskreno pocinje da me smara....
    Poruku je izmenio simke, 26.11.2007 u 01:23

  9. #39

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat prince_nemanja kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema Vrščana? Ko je to napisao? ewe mene!!!!
    mada iskreno pocinje da me smara....
    Ja sam napisala...
    " Strahovite se vrline kriju u malim stvarima...
    Strahovito je trajanje zgusnuto u trenutcima...
    I dostojanstvo u nečem skromnom i nenametljivom..."

  10. #40

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat prince_nemanja kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema Vrščana? Ko je to napisao? ewe mene!!!!
    mada iskreno pocinje da me smara....


    Dobro došao na Vojvodinacafe forum, drago mi je da si sa nama na ovom lepom i prijatnom mestu, verujem da ćeš pronaći dosta zanimljivih tema i da ćeš uspeti da se dobro i kvalitetno zabaviš i družiš.

    Primetio si da sam ti već ovu prvu poruku ispravljao, razlog je što se ne piše wrscana iako to može simpatično da izgleda u sklopu neke šale.

    Članovima je mnogo lakše da čitaju poruke koje su pravilno napisane, za razliku od poruka na mobilnim telefonima ovde koristimo tastature na kojima imamo sasvim dovoljan broj karaktera/slova prema tome ...

    Predložio bih ti da pogledaš pravilnik foruma, da prokrstariš po temama pa ako negde zapne slobodno uputi pitanje na privatne poruke.

    Pozdrav,
    pa napiši štogod o svom gradu ...

  11. #41

    02 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat prince_nemanja kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema Vrščana? Ko je to napisao? ewe mene!!!!
    mada iskreno pocinje da me smara....



    Zelim ti prijatnu zabavu kao i divno druzenje


    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  12. #42

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat david-vrsac kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam na koji faraon mislis, ima ih par komada u gradu, ali ako mislis na devojku koja radi preko od gimnazije i mislim da se zove Dijana ili tako ...
    U jako je dugoj vezi.....
    A jeco reci ko ti treba mozda mogu da ti pomognem???
    ...jbt...gde ja zivim...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #43

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...jbt...gde ja zivim...
    Pa, mogao bi da nam napišeš ponešto o tome, zar ne?

    Naravno, ako ti to ne remeti stil izražavanja ...

    Verujem da će nam biti zanimljivo da nam predstaviš svoj grad.

  14. #44

    13 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže:
    ...jbt...gde ja zivim...
    Pa, mogao bi da nam napišeš ponešto o tome, zar ne?

    Naravno, ako ti to ne remeti stil izražavanja ...

    Verujem da će nam biti zanimljivo da nam predstaviš svoj grad.
    mogao bi a dok on ne napise uvek mozete pogledati youtube "Vrsac lepa varos"
    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  15. #45

    Vršac - slobodni razgovori

    Predlog za doček u Vršcu ?
    Poruku je izmenio zmax, 17.12.2007 u 08:16 Razlog: slova

Strana 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •