Vršac - slobodni razgovori - Strana 6
Strana 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 218
  1. #76

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    nisam u vrsac rodjen medjutim mogu reci samo toliko: lep grad sa najlepsim devojkama/zenama u vojvodini!!!

    puno pozdrava iz beca


    ps kada bi gradjani vrsca samo malo vise pasili na njihov grad, smece svugde!!!!

  2. #77

    10 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ljudi, vi nemate pojma kako moze Vrsac da nedostaje.
    Posto 5 godina ne zivim u Vrscu, ponekad mi dodje da se prosetam gradom, pa makar to bilo i u gluvo doba, makar nikoga ni ne sreo, samo da osetim toplinu moje varosi.
    Obisao sam mnogo gradova, sto u Srbiji, sto u evropi, ali ni jedan nije ni blizu Vrscu. Nadam se skorijem dolasku, a do tada

  3. #78

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    zdravo boki_vienna

    bio sam u subotu i nedelju u vrscu.... lepo je bilo.....

  4. #79

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Sta se desava s vrsackim pozoristem? Cujem da su u ozbiljnim krizama, da se ansambl raspao, da nema predstava... To je tuzno s obzirom na dugu tradiciju te kuce, a i cudno jer Vrsac ima para. Zar ni opstinarima, ni privrednicima kultura nije bitna? Strasno je to da jedna renomirana profesionalna kuca bukvalno umire pred ocima javnosti, a niko ne reaguje...

  5. #80

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Sta se desava s vrsackim pozoristem? Cujem da su u ozbiljnim krizama, da se ansambl raspao, da nema predstava... To je tuzno s obzirom na dugu tradiciju te kuce, a i cudno jer Vrsac ima para. Zar ni opstinarima, ni privrednicima kultura nije bitna? Strasno je to da jedna renomirana profesionalna kuca bukvalno umire pred ocima javnosti, a niko ne reaguje...
    Za neupucene....
    U Vrscu je na vlasti neka cudna koalicija SRS-a, SPS-a, DSS-a i nekakv cudan pokret za evropsku regiju....
    S obzirom da je ta "elita" sastavljena od nejfinijeg sloja ljudi, (koji neretko imaju par razreda osnovne skole ili su za par meseci zavrsili fakultet), ciji je prevashodni interes onaj finansijski ne moze se ocekivati da bilo sta sto ne donosi profit ne moze da funkiconise....
    Dakle ustanove tipa KC-a, doma omladine i pozorista spadju u resor vladavine SRS-a.....
    Da li vam je poznato da se u istom tom pozoristu, tj. u holu, nalazi jedna od "boljih" kafana??? Normalno sa sve poznatim gostima nase estrade direktno sa ibarske magistrale...
    Ovde covek mora da se smeje, od muke na zalost....

  6. #81

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Za neupucene....
    U Vrscu je na vlasti neka cudna koalicija SRS-a, SPS-a, DSS-a i nekakv cudan pokret za evropsku regiju....
    S obzirom da je ta "elita" sastavljena od nejfinijeg sloja ljudi, (koji neretko imaju par razreda osnovne skole ili su za par meseci zavrsili fakultet), ciji je prevashodni interes onaj finansijski ne moze se ocekivati da bilo sta sto ne donosi profit ne moze da funkiconise....
    Dakle ustanove tipa KC-a, doma omladine i pozorista spadju u resor vladavine SRS-a.....
    Da li vam je poznato da se u istom tom pozoristu, tj. u holu, nalazi jedna od "boljih" kafana??? Normalno sa sve poznatim gostima nase estrade direktno sa ibarske magistrale...
    Ovde covek mora da se smeje, od muke na zalost....
    ...e kume...ceo grad nam se pretvorio u Grand paradu...
    ...zato nije ni cudo sto ne izlazimo iz onog "naseg" podruma...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #82

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...e kume...ceo grad nam se pretvorio u Grand paradu...
    ...zato nije ni cudo sto ne izlazimo iz onog "naseg" podruma...
    da nema toga skroz bi zastranili.....

  8. #83

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pa,pozdrav i od mene...Eto me u sredu u Vrscu da vidim tu lepotu o kojoj pricate.
    ....ne...brze od zivota.....

  9. #84

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat bojana999 kaže: Pogledaj poruku
    Pa,pozdrav i od mene...Eto me u sredu u Vrscu da vidim tu lepotu o kojoj pricate.
    Ja kao dzentlmen nudim se da te provedem kroz grad

  10. #85

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Vrsac je stvarno jedan od najlepsih gradova Vojvodine,jer sam tamo odbrojavao svoje vojnicke dane!!!

  11. #86

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat pidikanac77 kaže: Pogledaj poruku
    Vrsac je stvarno jedan od najlepsih gradova Vojvodine,jer sam tamo odbrojavao svoje vojnicke dane!!!
    Nije los ja kao stanovnik tog grada koji nije rodjen tu ali zadnjih 12 godina zivim u Vrscu,jedna stvar je najbitnija kao bi se uklopio a to je da gledas svoja posla i da postujes druge makar klimanjem glave i ne ulaziti u rasprave jer pogresno se tumace.Pravi Evropski grad svako radi svoj posao i to je

  12. #87

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Nije los ja kao stanovnik tog grada koji nije rodjen tu ali zadnjih 12 godina zivim u Vrscu,jedna stvar je najbitnija kao bi se uklopio a to je da gledas svoja posla i da postujes druge makar klimanjem glave i ne ulaziti u rasprave jer pogresno se tumace.Pravi Evropski grad svako radi svoj posao i to je
    ......Vrsac je evropski grad koliko sam i ja prvak baleta u Narodnom pozoristu...
    ...klimaj glavom,klimaj......
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #88

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Bilo kako bilo,ali je Vršac sigurno jedan od najslobodnijih gradova.Samo se treba držati one-kopaj svoju vrstu i ne osvrći se na druge.A da je najlepša varoš - jeste najlepša.
    KUBANAC

  14. #89

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Vrshac,predivan i komplikovan grad...Moja dolina mira,spokoja...Nezamenljiva lepota ravnice.Dovoljno mali da ga mozhesh ochima obuhvatiti celog,a dovoljno veliki da mozhesh i taxi da koristish da stignesh od mesta A do mesta B:-) A ljudi u njemu... Chitav spektar naravi! Od okorelih,patrijahalnih,dokonih baba koje sede na klupicama pred kucom i pazhljivo motre na sve,pa do naduvanih maloletnih faca koje kao imaju puno para i nemaju nekog posla pa ce posedeti malo u nekoj bashtici sa sve torbicama pod rukom,javice se na svoj mobilni telefon sa chachkalicom medju zubima...Ali!Ja ovaj grad volim svim svojim srcem i ljubim svaki kamen.

  15. #90

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Vrsac je jedan od najbednijih gradova u Vojvodini.....
    Ljudi koji u njemu zive su jadni....na zalost....
    A sto se tice lepote grada.....ne znam sta ovde ima lepo....
    ceo stari deo grada je u betonu i u zgradama, sve sto je iole licilo i podsecalo na banatsku varosicu su majstori unistili...prave bulevare, asfaltiraju i betonirau sve zivo, povadise klesanu kocku.....prave nebulozne raskrsnice....uzas, sve autenticno vojvodjansko ce unistiti....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

Strana 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •