Vršac - slobodni razgovori
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 218

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Vršac - slobodni razgovori

    Ajmo Vrscani slobodni razgovori i kako se pripremati za grozdjebal vino,rakija,pivo pitanje me vec sad muci

  2. #2

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ja sam spreman josh od proshlog grozhdjebala. Za takve stvari se spremam temeljito

  3. #3

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Hajde budi becar pravi,pa nama koji ne znamo,napisi o grozdjebalu sve sto ne moze da se nadje na net-u,nego sto znate vi koji ga pripremate i proslavljate?



    p.s.vinca-ca,vinca rumena-na-na i sl. mi je jasno...
    Poruku je izmenio DrinChe, 19.07.2007 u 20:43

  4. #4

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Niposto ne treba propustiti berbu grozdja treceg vikenda u septembru.
    U petak Vinko Lozic preuzima kljuceve grada od gradonacelnika a vraca ih u nedelju. Mozete li zamisliti kojeg provoda i ludila

    Grozdja imamo da vas sve naranimo a vina da vas sve napojimo
    kobasica i prasica kolko vam dusa oce a tek muzike pa i ringespil je tu sa spilerajima ma imaaa.. svega imamo
    pa izvolte u nas lepi Vrsac grad da se druzimo

    za ponesti treba samo dobro raspolozenje



    www.vrsac.com/VrsacKultura.asp
    www.vvinogradi.co.yu/dogadjaji.shtm
    Poruku je izmenio sussi, 19.07.2007 u 21:46
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  5. #5

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    tri bambija beTjarko! jos dva za detalje...kada poci,gde spavati...ako se uopste spava...
    exit vs. grozdjebal


  6. #6

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    tri bambija beTjarko! jos dva za detalje...kada poci,gde spavati...ako se uopste spava...
    exit vs. grozdjebal ....
    pa lako slatka moja evo sajta sa svim informacijama

    http://www.to.vrsac.com/default.asp


    Vrsac lepa varos
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #7

    02 Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pozdrav lepom Vršcu i dragim vrščanima.
    Poruku je izmenio simke, 14.11.2007 u 13:54 Razlog: ispravka jer kaže se vrščanima, a ne vrscanina.
    "Tamo gde prestaje moć reči - počinje muzika."

  8. #8

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    e sad da je sve tako lepo.....
    prvo: pljeska 150-200din a mi ih volimo, a skupe...
    drugo: pada kisa
    trece: hladno
    cetvrto: kljuceve grada razmenjuju Zarkula(lokalni SPS) i niko drugi do Velja Ilic- gospodin Selja
    pa kad Ceci daju 40000evra za par sati galame, onda ti i nije do svega... ako si normalan...
    Al srecom mi Lale navikli da trpimo, nekako nam milo kad nam zavuku(ruku u dzep), pa se smeskamo i pijemo....od muke

  9. #9

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Neke od fotografija sa aero mitinga u Vrscu mogu da se vide ovde:

    http://www.pbase.com/vmarinkovic/air_show_vrsac_2007

    Pozdrav,

    Vlada

  10. #10

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pozdrav za sve moje sugradjane, a i za ostale korisnike foruma

  11. #11

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pozdrav Vršcani!!! Imam par pitanja. Al aj da pocnem s ovim. Da li još uvek radi Faraon? Tamo sam svracao na bilijar pre par godina dok sam radio u Vršcu... Doduse nisam dugo radio tamo, neki dva meseca zajedno s pauzama... Drugo pitanje je vezano za jednu curicu koja je tamno radila, al to cu pitati drugom prilikom...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  12. #12

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav Vršcani!!! Imam par pitanja. Al aj da pocnem s ovim. Da li još uvek radi Faraon? Tamo sam svracao na bilijar pre par godina dok sam radio u Vršcu... Doduse nisam dugo radio tamo, neki dva meseca zajedno s pauzama... Drugo pitanje je vezano za jednu curicu koja je tamno radila, al to cu pitati drugom prilikom...
    Faraon radi a curica se udala

  13. #13

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ne znam na koji faraon mislis, ima ih par komada u gradu, ali ako mislis na devojku koja radi preko od gimnazije i mislim da se zove Dijana ili tako ...
    U jako je dugoj vezi.....
    A jeco reci ko ti treba mozda mogu da ti pomognem???
    Poruku je izmenio simke, 05.11.2007 u 05:16 Razlog: sitna slovna greška

  14. #14

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat david-vrsac kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam na koji faraon mislis, ima ih par komada u gradu, ali kao mislis na devojku koja radi preko od gimnazije i mislim da se zove Dijana ili tako ...
    U jako je dugoj vezi.....
    A jeco reci ko ti treba mozda mogu da ti pomognem ???
    Hvala, znam da ima vise od jednog "Faraona" u gradu, bio sam u dva lokala. Svracao sam tamo dok sam radio u Kirby-ju. Imena su Jasmina i Beba. S Jasom i Bebom me je upoznao Trajan iz Vršca (stariji je nekoliko godina od mene).Upoznao sam jos jednu devojku al se ne secam imena. To je bilo decembar 2003 i januar sledece godine.
    Hvala u svakom slucaju. Lep vam je grad, "malo" duva vetar, al OK. Mnogo mi se svidja ulica Gavrila Principa (prelepo sredjena), eko breg, stara zdanja, katedrala. Kad sam prvi put bio u Hemogradu mislio sam da sam upao u neki americki film, deluje moderno i lepo, al ipak su me vise odusevila stare zgrade i kuce. Radeci tamo imao sam priliku da ga upoznam, kao i dosta ljudi i volim da dodjem u Vršac. Prosle godine se drugu i meni pokvario motor kad smo isli na Breg i morali smo da ga guramo od Brega pa do kasarni (tamo je neki majstor) i na kraju do kraja Margite, Vršcani znaju koji je to put.

    Al samo mi je jedna stvar smetala, a to su grafiti crne ruže, pogotovu na ulazu, nadam se da su ih prekrecili.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  15. #15

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat david-vrsac kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam na koji faraon mislis, ima ih par komada u gradu, ali ako mislis na devojku koja radi preko od gimnazije i mislim da se zove Dijana ili tako ...
    U jako je dugoj vezi.....
    A jeco reci ko ti treba mozda mogu da ti pomognem???
    ...jbt...gde ja zivim...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 18:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 14:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 13:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •