Žene za izbegavanje - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Koji tip žena izbegavate

Učesnika ankete do sada
63. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • udate

    4 6.35%
  • ljubomorne

    4 6.35%
  • zapuštene

    17 26.98%
  • glupe

    15 23.81%
  • uvek spremne za flert i avanturu

    4 6.35%
  • dosadne

    10 15.87%
  • ambiciozne

    3 4.76%
  • nesto drugo...

    6 9.52%
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 85
  1. #46

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Svaka žena je potencijalno za izbegavanje, baš kao što smo i mi moguće osobe koje treba napuštati. Naime, svi smo mi podložni promenama, pa samim tim i žene, tako da se dešava da moramo napustiti neku damu a da to ranije nismo mogli ni sanjati da se može desiti...

    Kada se u nama stvori kritična količina netrpeljivosti izazvane nekom ženom, tu leka najverovatnije više nema. Sledi pakovanje kofera i odlazak...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #47

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Imam ja jednu tako reci drugaricu koja me juri jedno 12 godina jos iz osnovne ima nekih 110 kg ranije je cak dolazila kod mene kuci da se sprijatelji sa mojom majkom.I ako je i tada znala da imam jako uspesnu vezu to joj nije smetalo.I danas kad prodjem sa devojkom nema stida cak mi pridje da me izljubi od srece.Naravno da je mojoj lepotici sve to smesno a meni nije ni malo

  3. #48

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Zavisi kakva te sreca u zivotu prati, naletis ili ne naletis na takvu. Mozda bih je ja izbegavao, al' neko drugi ne bi, ili je ne bih izbegavao, a neko drugi bi.U ostalom, vazno je da nije zla, ostalo se sve da ispraviti.
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  4. #49

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Jedinice, sto bi Baba rekla "tatine cerke", a i ove sa venericnim oboljenjima i drugim drustvenim priznanjima
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #50

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    ...sve žene treba izbegavati...

  6. #51

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    2.

    Treba izbegavati ne samo one žene koje nas nerviraju, nego, još više, i one na koje smo slabi, koje nam se dopadaju i koje imaju ono što nas privlači, lepotu, harizmu i toliko retku i zato poželjnu kompatibilnu duhovnu DNA. Ovo poslednje važi posebno ako smo već u nekoj uspešnoj vezi, braku, ili slično...

    Ma trebalo bi puno toga. Treba ovo, treba ono. Sve mo to uglavnom znamo, ali to je ipak samo teorija. Život se ne može nikada do kraja predvideti, a brojni muškarci su slabi na izazove i umesto da se sklone od neke potencijalno opasne žene, često rade suprotno. Pravo na nju i onda im je đavo kriv...

    A malo je toga lepo kao greh počinjen sa lepom i poželjnom ženom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #52

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Dugo razmisljah izmedju ljubomornih, zapustenih i glupih i nadjoh kompromisno resenje: sva tri tipa

    A ovo:

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Specijalno treba izbegavati žene koje žele da vam promene frizuru, kupuju stvari i pradlažu vam bilo kakve promene...
    bi se svelo na izbegavanje svih zena, na to vec nisam spreman...

  8. #53

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Ipak je ovo mnogo kompleksnija kategorija nego što je obuhvaćena anketom.
    Stoga ću ja navesti samo delić diskvalifikacionih karakteristika:
    1. Glupa (ovo obavezno izbegavam po svaku cenu)
    2. Udata (doslovno nikada se ne petljam sa ženom koja već ima partnera ili ga je do skora imala).
    3. Nezrela (na ulici se čak i ne okrećem za ženom koja nema bar 30 godina)
    4. Nesamostalna (naježim se od "krpelja" i od žemski koje su kao žvaka u stilu "prvo su slatke a posle se lepe" ).
    5. Nesposobna (u smislu da ništa ne ume da uradi kako treba, uvek preferiram zmaj žene ).
    6. Ćutologičarku (volim da sa partnerkom razmenjujem misli, gledišta i da odmah reaguje ako ,nesvesno, prelazim neku njenu granicu. Ne volim da ćuti, "tefteriše" i onda "prsne" kada se najmanje nadam).
    7. Zlopamtila (lično sam neko ko ume da oprosti i da ne "rovari" po prošlom. Gajiti mržnju u sebi je glupo jer iz zla semena ništa dobro ne nikne).

    ..nastaviću se...da ne bude predugačko .

  9. #54

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Avon dame i ostale piramidalke koje ti, ako ih odbiješ, požele da se istog trena cela zbrčkaš od bora, pretvoriš u bubuljicu i pukneš.
    Vrag odneo šnalu...

  10. #55

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    One koje vas inspirišu.

    Koje u vama probude misli i reči za koje i ne znate da žive u vama, prekrivene prašinom svakodnevnice i banalnih, običnih priča. Koje vas uzmu u svoju kočiju na neko vreme, dozvoljavajući da se vozite sa njima zajedno po oblacima...i onda vas, uglavnom, pošalju u pravcu zemlje, ali bez padobrana...

    ...ukoliko ne možete da ih izbegnete, ni po koju cenu ne pokazujte da vam je stalo.


    Moj problem je u tome što ne mogu da sakrijem da mi je stalo.

    Moj problem je u tome da ne mogu da sakrijem da mi nije stalo.

    Moraću da radim na sebi, očigledno...

  11. #56

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    One koje su zarad nekog dopadanja spremne da se odreknu svega što imaju i jesu, samo da bi dušu napasle nekim komplimentom.
    Mada, isto važi i za muškarce...
    Vrag odneo šnalu...

  12. #57

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    ja nemogu da kazem da bilo koju zenu izbegavam i sl. jer zaista ne izbegavam nijednu zenu i nemam nikakve predrasude...

  13. #58

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Preambiciozne...i zapuštene žene. Ne znam koja je skupina gora. Ove prve ruše sve pred sobom, i niko im nije dovoljno dobar...čak su sklone da ismijavaju sve one koji uživaju u malim stvarima, koji vode normalan, miran život. I nije im mrsko da kažu "eh da ja imam tvoje slobodno vrijeme, ja bih ovo..ja bih ono...ali ubiše me.."

    Zapuštene žene...ja ne znam kako neki muškarci mogu da imaju išta sa takvima koje do sebe ne drže. Pinceta, obični sapun...čista odjeća...njegovani nokti...zar je to tako teško? Ne mora biti kao sa modne piste, daleko od toga...ali neka drži do sebe.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #59

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Isahara misli da sam ja zena za izbegavanje....da ne pravim kompromise i da manishem....
    mozda
    ja ,opet,mislim da biti s nekim nije samo puki kompromis i pristajanje,ili bar ne bi trebalo da bude
    sta je sa istovrsnoscu?sta je sa onim Hocu da budem s tobom jer smo ista fela?
    i tako...
    a mozda je Isahara sasvim u pravu
    mozda ja previse kenjam
    i eto razloga za izbegavanje....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #60

    Odgovor: Žene za izbegavanje

    Ima ih, ali sve su ređe. Prosto ne mogu da verujem da sam nekada izbegavao toliko tipova žena. Koja je to bila greška, jbt. Iskustvo uvek kasni za potrebama bar za pi polovina, k'o muda za veprom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci za izbegavanje
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 177
    Poslednja poruka: 10.12.2016, 15:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •