Silovanje - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Tema: Silovanje

  1. #16

    Odgovor: Silovanje

    8 godina ? Za tako nesto najmanje 18 godina ali i to je malo ipak 88 zvuci pravednije.

    Silovanje je nesto strasno i za mene ti ljudi koji to rade nisu ljudi.

    Uzasno je nekog a u 99,9 % je rec o zenama prisiljavati i maltretirati upotrebom fizicke snage. Sada je pitanje da li te maloumne osobe slati u zatvor ili na lecenje sto se mene tice i jedno i drugo je za njih samo da nisu na slobodi.
    Ja licno nikada nisam na delu uhvatio nekog umobolnika koji to radi ali sam dva-tri puta priteko u pomoc devojkama koje su bile maltretirane od strane takvima slicnih.

  2. #17

    Odgovor: Silovanje

    Mislim da bi bilo pravedno i pametno uvesti zakon da silovatelju ima pravo da sudi porodica i bliznji od silovane zene/muskarca, i da sta god oni kazu da se tako i uradi, javno. Ako kazu obesiti ga za onu stvar na sred trga da istruli...moze. Mislim da bi posle ostali silovatelji ipak malko razmislili pre nego sto tako nesto uopste i pomisle, a ovako 8 godina je prava sitnica, sa naravno velikom sansom da ga ne uhvate ili da se na sudu ne pokaze dovoljno dokaza. Uzas

  3. #18

    Odgovor: Silovanje

    Ne bih se baš složio da im uradimo bilo šta odokativnom metodom. Po čemu bismo se onda razlikovali od njih? Na monstruoznost bismo odgovorili monstruoznošću. Što veća zatvorska kazna i to je to. Slažem se da je dobar deo izrečenih kazni za taj zločin preblag.

  4. #19

    Odgovor: Silovanje

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih se baš složio da im uradimo bilo šta odokativnom metodom. Po čemu bismo se onda razlikovali od njih? Na monstruoznost bismo odgovorili monstruoznošću. Što veća zatvorska kazna i to je to. Slažem se da je dobar deo izrečenih kazni za taj zločin preblag.
    Morph, mislim da gresis.

    Na monstruoznost se treba odgovoriti duplom ili troduplom monstruoznoscu da bi jedna takva osoba koja cini tu ili bilo koju vrstu monstruoznosti uopste shvatila da ja kaznjena.

    Kao Hitler za jednog ubijenog Nemca ubije 100 pa ti vidi dal ces pomisliti da ubijes njegovog vojnika e tako i ovde za jedno silovanje 10 godina a ako opet uradi isto dozivotna kao u fudbalu zuti je oppomone a crveni iskljucenje iz utakmice odnosno iz zivota.

    Jedino tako i nikako drugacije sa takvima.

  5. #20

    Odgovor: Silovanje

    kada žena kaže - ne - to je za mene zakon.
    oduvijek sam volio filmove u kojima glavni junak,nakon što mu nasilnici siluju nekog iz familije,traži ih i traži ih...i na kraju kad ih pronađe uradi ono što treba ....

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kriva zato što je provocirala silovanje
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 15:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •