Muškarci za izbegavanje

Prikaz rezultata glasanja: tip muškarca za izbegavanje

Učesnika ankete do sada
97. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • oni koji su uvek spremni za flert i avanturu

    11 11.34%
  • ljubomorni

    15 15.46%
  • (pre)ozbiljni

    3 3.09%
  • zapušteni

    39 40.21%
  • oženjeni

    11 11.34%
  • neozbiljni

    3 3.09%
  • nešto drugo...

    15 15.46%
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 178
  1. #1

    Muškarci za izbegavanje

    Nadješ se u situaciji, stratuje te tip, krenete sa nekom pričom...posle nekog vremena upali se kontrolna lampica ...Oh ne!!! Ovog treba izbegavati....



    Ja sam glasala za opciju zapuštenog tipa, takve treba izbegavati u svakom slučaju ne samo kad je flert u pitanju
    Poruku je izmenio Najgora, 15.07.2007 u 20:49 Razlog: da glasam...

  2. #2

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Izbor u ovoj anketi je vise nego tezak! Ja bih najradje glasala za sve ponudjene opcije!

    Glasala sam za one koji su uvek spremni za flert i avanturu! Posto ja nisam preterano tolerantna osoba po tom pitanju, , tesko bi to moglo da funkcionise!

    P.S. Slazem se Najgorom, ali zapusteni muskarac mi nekako dodje kao moguca "podvrsta" ostalih navedenih, tako da mi se on podrazumeva!

  3. #3

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    JA nisam glasala jer dajem tri glasa za ozenjene,zapustene i avanturiste,sa ostalima vec mogu na kraj,nekako
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Ja mislim da bih sa svakim mogla da izađem na kraj osim sa ljubomornima. Begam glavom bez obzira A da, i sa radikalima, i tako slično orijentisanim tipovima... zapušten može da se sredi, iseče nokte i kupi sapun, stavi zube, šta znam..., al' kad šljuneš u glavi, teško E, ja recimo takve najviše izbegavam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ... zapušten može da se sredi, iseče nokte i kupi sapun, stavi zube, šta znam..., al' kad šljuneš u glavi, teško E, ja recimo takve najviše izbegavam
    A sam kontala da samo neko ko je dibidus šljunut u glavu može da bude zapušten

  6. #6

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    A sam kontala da samo neko ko je dibidus šljunut u glavu može da bude zapušten
    Možda više lenj ili nemaran, nego šljunut. Nisu meni zapušteni nešto simpatični, ali svakako mi nisu prvi na listi. Oni koje izdvojih su mi samo gori
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    svi tipovi gore navedenih muskaraca su mi za izbjegavanje, ali glasah za one zapustene, jer jedino na to mogu sami da uticu. sto bi moja baba rekla: dijete moje, ako hoces da budes čist,u stvari ti samo sapun i voda trebaju...go baba, go...
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    U prvom momentu htedoh najpre da glasam za oženjene. A onda pročitah postove na ovu temu, pa shvatim da smo tu iste - ljubomorni i posesivni likovi me guše i definitivno ih treba izbegavati.
    A zapušteni? Protiv fizičke zapuštenosti bih se i mogla boriti (voda, sapun, veš mašina, pegla, zubar, veterinar, pardon, lekar)... sve se to da nametnuti, ali mentalne...
    Pri tom, ljubomorne i posesivne smatram poprilično mentalno zapuštenim.
    Tako da je moj konačan odogovor - zapušteni.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da bih sa svakim mogla da izađem na kraj osim sa ljubomornima. Begam glavom bez obzira A da, i sa radikalima, i tako slično orijentisanim tipovima... zapušten može da se sredi, iseče nokte i kupi sapun, stavi zube, šta znam..., al' kad šljuneš u glavi, teško E, ja recimo takve najviše izbegavam
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #10

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Hmmm... moja lista je podugačka: muškarce koji nemaju poštovanja prema ženama, neradnike i džabalebaroše , nevaspitane, preterano neuredne (shvatam da ne mogu da budu nalickani kao seke, ali ipak...), zatucane, one koji se pred svojom devojkom (ženom) okreću za drugim ženama ... Nastavak (možda) sledi...
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  11. #11

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Posesivnost i ljubomora su nešto sa čim ne bih mogla da se borim. Uzaludna je ta stvar i unapred osudjena na propast!
    U anketi sam glasala za opciju "nešto drugo", zato što ovo, što mene izludjuje, nije medju ponudjenim odgovorima...
    Ne podnosim muškarce "sveznalice" - koji se odlično razumeju u politiku - i pokušavaju svim sredstvima i silama da te ubede kako su u pravu i kako ti, u stvari, nemaš pojma... u rudarstvo i energetiku... u istoriju i filozofiju... u pravljenje ćufti u sosu... u parapsihološke fenomene... u zvezde i sazveždja... u deterdžente i omekšivače... u šerpe, lonce i poklopce... u ...
    Kada takvog sretnem bilo gde, bilo kojim povodom, u bilo kojoj prilici - brišem glavom bez obzira!
    To su "psihološki vampiri" koji vam iscrpu i zadnji atom energije, hraneći se svojim sveznanjem, upućenošću u sve pore života - do najsitnijih detalja...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  12. #12

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Izbegavam da mi bude cesce od neophodnog u blizini(znaci,ne mislim samo na muskarca koga mogu da volim u musko-zenskom smislu,nego u bilo kojem)
    muskarac koji:
    mi nije neka vrsta autoriteta i od koga ne ucim.
    onaj koji mi nije podstrek za apdejt iskrenosti,lojalnosti,odanosti,kontrole Ega.
    koji nema stav.koji nema sHarm.
    koji ne voli svoju primarnu porodicu.ne,grubo reCheno-koji nije resio svoj/e konflikt/e iz p.porodice.

    uF!na prvo citanje deluje dosta zahtevno,aLLy-nije.Razmislite: zar i Vama nije najdrazi rodjak,najbolji drug,ljubavnik i/ili ljubav...onaj koji je antipod ovog za izbegavanje ?
    Mada...kada je reCh samo o musko - zenskom odnosu,razmisljam zaShto izbegavati ovakve?
    Mozda zato sto su isuvise bajkoviti,al' ne mari-danas mi je do bajke

  13. #13

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    U principu ne volim sve od ponudjenog,i sve ono sto ne voli i Bridget Jones,ali sam stavila zapustenog,jer osim sto bi mi higijenski mnogo smetalo,to bi bio i koren mnogih drugih losih navika i osobina.
    This is me...so

  14. #14

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    mogu slobodno da kazem, glasala sam protiv ljubomornih no-no-noooo!! Nece moci ni pod razno.... bolje se skloni kad prolazim, da te ne obilazim
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Nabrajale ste razne tipove muskarca, a ionako takvi nemaju sanse kod vas, naravno da cete ih izbegavati.

    A u sustini se trebate cuvati samo jedne vrste muskarca, kojeg cesto pogresno procenjujete, cak obozavate ga, jer je jak karakter (to je maska), jer vas ocarava jer ste lude za njim.
    A to je muskarac koji ne zna da gubi!

    U slucaju da vasa veza (brak) pukne, on ce vas uznemiravati godinama, zagorcat ce svaki vas potencijalni trenutak srece, nece vam dati ni vazduha da uzmete same!

    Cuvajte se potencijalnih manijaka! To nije ljubomora i nije posesivnost! To je teska karakterna mana! Cuvajte se svog izabranog ako ne zna da gubi! Moze vas kostat srece u zivotu!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:39
  3. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  4. Muškarci u uniformama
    Autor duga12 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.01.2010, 13:08
  5. Žene za izbegavanje
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 15:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •