Muškarci za izbegavanje - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: tip muškarca za izbegavanje

Učesnika ankete do sada
97. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • oni koji su uvek spremni za flert i avanturu

    11 11.34%
  • ljubomorni

    15 15.46%
  • (pre)ozbiljni

    3 3.09%
  • zapušteni

    39 40.21%
  • oženjeni

    11 11.34%
  • neozbiljni

    3 3.09%
  • nešto drugo...

    15 15.46%
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 178
  1. #16

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Nabrajale ste razne tipove muskarca, a ionako takvi nemaju sanse kod vas, naravno da cete ih izbegavati.

    A u sustini se trebate cuvati samo jedne vrste muskarca, kojeg cesto pogresno procenjujete, cak obozavate ga, jer je jak karakter (to je maska), jer vas ocarava jer ste lude za njim.
    A to je muskarac koji ne zna da gubi!

    U slucaju da vasa veza (brak) pukne, on ce vas uznemiravati godinama, zagorcat ce svaki vas potencijalni trenutak srece, nece vam dati ni vazduha da uzmete same!

    Cuvajte se potencijalnih manijaka! To nije ljubomora i nije posesivnost! To je teska karakterna mana! Cuvajte se svog izabranog ako ne zna da gubi! Moze vas kostat srece u zivotu!
    Nabrale smo, jer to su ipak osobine koje se mogu brzo i lako uočiti. Za uočavanje ovakvih karaternih osobina koje si nabrojao je ipak potrebno malo više vremena. A u svakom od nabrojanih (u anketi) čuči jedan takav potencijalni

  2. #17

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    ja krenula da napisem odgovor pa mi nesto "uletelo" izmedju. daklem glasah za ozenjene posto sam tima najcesce na piku. ocito je to neki "trofej" biti u stanju zbariti udanu zenu. nikako da shvatim sto takvi pokusavaju sebi da dokazu? valjda da jos mogu ako hocu
    zapusteni me ne tangiraju jer ih ni ne primecujem, ljubomorni ocito osecaju da samnom nebi izasli na kraj jer ja to resavam po kratkom postupku pa ni ne pokusavaju, ali ozenjeni koji bare imaju osobinu koju iz dna duse prezirem, a to je dvolicnost i aroganciju i sami su sebi vecno na prvom mestu. totalni tabu sto se mene tice...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #18

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    daklem glasah za ozenjene posto sam tima najcesce na piku. ocito je to neki "trofej" biti u stanju zbariti udanu zenu. nikako da shvatim sto takvi pokusavaju sebi da dokazu? valjda da jos mogu ako hocu
    ................... ali ozenjeni koji bare imaju osobinu koju iz dna duse prezirem, a to je dvolicnost i aroganciju i sami su sebi vecno na prvom mestu. totalni tabu sto se mene tice...
    Meni je sam naziv teme bio malo grub u startu,samo kada se setim svih "slucajeva",sto iz blize okoline,sto onih znanih po cHuvenju....dobije na mekoci
    Ozenjeni ...

    Ne znam zasto te cudi-oba uslova za "idealnu vezu" sa njima imas- em si privlacna em si udata.Prosto ne znam sta je vaznije - bez sale.Ko je blesav da se petlja sa neudatom,a privlacnom?Samo problem moze da mu pravi
    Ipak,ovo je tema koje muskarce izbegavati,a ne zene-dakle,promasaj...ili nije?


  4. #19

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Ozenjeni ...

    Ne znam zasto te cudi-oba uslova za "idealnu vezu" sa njima imas- em si privlacna em si udata.Prosto ne znam sta je vaznije - bez sale.Ko je blesav da se petlja sa neudatom,a privlacnom?Samo problem moze da mu pravi
    DrinChe bas si sasava !
    "idealna veza" meni nikad nebi stavila na redni broj dva pred naslov, dakle mogucnost da se tako nesto desi je zanemariva.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  5. #20

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Cosmic_girl kaže: Pogledaj poruku
    U principu ne volim sve od ponudjenog,i sve ono sto ne voli i Bridget Jones
    Resolution #1: uggg - will obviously lose 20 lbs. #2: always put last night's panties in the laundry basket. Equally important: will find nice sensible boyfriend and stop forming romantic attachments to any of the following: alcoholics, workoholics, sexaholics, commitment-phobics, peeping toms, megalomaniacs, emotional fuckwits, or perverts. Will especially stop fantasizing about a particular person who embodies all these things.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Zapusteni muskarci....
    jer ko vec o sebi ne vodi racuna, nece voditi ni o osobi pored sebe racuna ni o deci ni o kuci, itd.

    A i od egoista treba se cuvati, kad im najvaznija tema "ja, pa ja, pa opet ja, sam vec rekao ja?"

  7. #22

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    zapushten i ozenjen.
    sve ostalo se da preziveti.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #23

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Zapusten i neozbiljan...to ne podnosim kod muškarca... Kad muškarac ne vodi računa o sebi, nema ništa gore...

  9. #24

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    A u sustini se trebate cuvati samo jedne vrste muskarca,...
    U slucaju da vasa veza (brak) pukne, on ce vas uznemiravati godinama, zagorcat ce svaki vas potencijalni trenutak srece, nece vam dati ni vazduha da uzmete same!

    Cuvajte se potencijalnih manijaka! To nije ljubomora i nije posesivnost! To je teska karakterna mana! Cuvajte se svog izabranog ako ne zna da gubi! Moze vas kostat srece u zivotu!
    Ovakvih žena se takođe treba kloniti. Da, zaista je to najgora varijanta, ali takvi se teško prepoznaju.

  10. #25

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Nešto drugo po meni
    Nosati zato što kad piju kafu odmah mogu i želju da obodu,e šipak malo
    Ćuti i prenesi dalje....

  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Posto se SQUAW nadovezala na moj post,a to sam upravo htela da kazem...dakleM

    alcoholics, workoholics, sexaholics, commitment-phobics, peeping toms, megalomaniacs, emotional fuckwits, or perverts. Will especially stop fantasizing about a particular person who embodies all these things.

    Hvala squaw
    This is me...so

  13. #28

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Zapusten i neozbiljan...to ne podnosim kod muškarca... Kad muškarac ne vodi računa o sebi, nema ništa gore...
    a sto ako vodi racuna o sebi a malo je neozbiljan?

  14. #29

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Uh,nema sto gore od smrdljivog ili neukusno odevenog muskarca.Zgljak!

  15. #30

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat sakulina kaže: Pogledaj poruku
    Uh,nema sto gore od smrdljivog ili neukusno odevenog muskarca.Zgljak!
    To spada pod opciju zapuštenog muškarca

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:39
  3. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  4. Muškarci u uniformama
    Autor duga12 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.01.2010, 13:08
  5. Žene za izbegavanje
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 15:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •