Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis

    Vi se brinite o svojim ljudima, pa ce se vas biznis brinuti sam o sebi.

    Jos uvek je jako malo privatnika koji su ovo skontali. One koji su ovo primenili gledamo na TV i citamo o njima u stampi...

    Neverovatno je koliko se moze postici sa malo para i MNOGO entuzijazma...

  2. #17

    Odgovor: Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Imate li iskustva u ovoj oblasti? Da li ste bili ili ste trenutno sopstveni gazda?
    Koji su to motivi za pokretanje sopstveno biznisa po vama?
    -ako te mrzi da ides na posao u odredjeno vreme
    -Ako volis sebe da isplaniras
    -ako znas da gubis
    mozda se i bude uspesan privatnik ali negde daleko gde se i moze na malo duze planirati

    a i tesko je sebi biti gazda

  3. #18

    Odgovor: Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis

    Ja cu na najjednostavniji nacin da pitam dali neko moze da me posavetuje sta mi je potrebno da bih pokrenula sama posao?
    Imam 29godina, bebu od 5meseci, radim kao sivac u poznatoj modnoj kuci u Bg-u ali plate su mizerne... ( evo bas, plata je 23000din.) Do posla putujem, znaci ustajanje u 4h a vratim se kuci oko17h... Da ne spominjem koliko je markica i td. Znaci plata se prepolovi... Trenutno sam na porodiljskom pa ne radim.
    Dok sam kuci pocela sam da se interesujem jako za slikanje na staklu, flasama, casama, teglicama, sta god... Slikala sam cak i na majcama pa i na zidu...
    Ali pronasla sam razne primere kako ljudi slikaju na staklu i to prodaju, na primer na flasi za rakiju sljive naslikane ili razni slavski primeri, kao i na casama za mladence svasta nesto...
    To mi lepo ide...
    Samo sto nema ko da me usmeri i posavetuje ka ostatku tog posla...
    Lako cu ja naspremati proizvode za prodaju ali:

    Dali se isplati?
    Koliko kosta neki lokal ili je bolje tezga za pocetak?
    Kakva tu postoji papirologija, dali treba neke dozvole i td.?

    Ajde to za tezgu ili slicno mogu se raspitati ali ovo za neke dozvole i papiri to ne znam nista...
    Imam jaku zelju da ''posedujem'' sopstvenu radnjicu sa lepim stvarima koje ja pravim i da vidim kako se to ljudima dopada...

    Svesna sam da moramo i muz i ja da radimo jer se jedva prezivi sa dve plate od po 20ak hiljada mesecno, sa jednom nebi nikako mogli... Zato ne znam kako da se usudim da krenem od 0.
    Mozda previse mastam...

    Ali nadam se da ste vi tu, neki stariji i iskusniji clanovi, da me osvestite...

    Molimmmm za odgovor...

  4. #19

    Odgovor: Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis

    Dobra strana je što u današnje vreme pokretanje biznisa je postalo lakše jer je sve lako dostupno. Nedavno sam naišla na vrlo korisne savete o pokretanju i promovisanju sopstvenog biznisa i shvatila da to nije teško, a zarada može biti velika.
    Poruku je izmenio Meggy, 29.10.2017 u 15:09 Razlog: Uklonjena reklama

  5. #20

    Odgovor: Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis

    Započeti sam svoj biznis ni iz čega jeste teško, ali samo kad ne znam šta nas sve čeka na tom putu. Našla sam jedan sveobuhvatni tekst http://zenskiposlovnikutak.com/vrstr...acije-biznisa/ koji objašnjava sve o načinima registracije svog biznisa, koji je najbolji i koje su prednosti i mane svakog. Tekst je za mene pravo otkorvenje! :D

  6. #21

    Odgovor: Ono što Vam je potrebno za sopstveni biznis

    12 godina radim svoj biznis i mogu reci da ni danas nije lako. Problemi su uglavnom finansijki i to povlaci sve ostalo sa sobom. Bez pocetnih 10000 eura (koje nisam imao), uspon je mukotrpan. Licno mislim da je Srbija veoma negazdinska prema malim i privatnim firmama a mentalitet prevare i neplacanja dovodi do ogromnog zivcanog pa zdravstvenih sokova. Da sam jos jednom mlad, verovatno bi otisao ili bi se uvalio u drzavnu jaslu. Ozbiljno.Elem, svaka cast vrednicima i srecnicima koji su se uspeli posteno zaraditi za kucu i auto.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 01:20
  2. SAD: Proizvodnja hibridnog voća biznis u usponu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:37
  3. Koliko je vode potrebno bebi?
    Autor Zvonchica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2007, 13:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •