Noćni život u Novom Sadu
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Noćni život u Novom Sadu

    Kako ocenjujete noćni život u Novom Sadu? Šta vam se sviđa, šta vam smeta, gde izlazite, gde ste voleli da izlazite...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Ima jedan jako lep klub...zove se Djardino... tamo izlaze samo fensi face ovog grada...
    kad izadjem tamo, osecam se posebno.

    A i...na ostala mesta u gradu se ne isplati ici..

    Ubica mekog srca.

  3. #3

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Ima jedan jako lep klub...zove se Djardino... tamo izlaze samo fensi face ovog grada...
    kad izadjem tamo, osecam se posebno.
    Jao to onaj na vrhu zgrade ...He he he provod je bas odlican...Svaki put kelner pored nas razbije nekoliko kompleta casa, a kad je hladno i i po koji komplet za caj...u separeu "opasne face" upucuju mrke poglede...u pozadini fin momcic svira klavir...devojke kao "banda opasnih" ulaze sve veoma slicne jedna drugoj...a u wc nema sanse da dodjes do ogledala, jer krakate su zauzele poziciju...

  4. #4

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Svaki put kelner pored nas razbije nekoliko kompleta casa, a kad je hladno i i po koji komplet za caj...
    Katastrofa, josh kad uporedimo sa verigama i amnezijom u kojima se nikad nista ne razbija... tztztz strashno...

    u separeu "opasne face" upucuju mrke poglede...
    moja ekipa...

    u pozadini fin momcic svira klavir...
    Lekler
    gde? kad?

    devojke kao "banda opasnih" ulaze sve veoma slicne jedna drugoj...a u wc nema sanse da dodjes do ogledala, jer krakate su zauzele poziciju...
    Ti ko da nikad nisi bila mlada i krakata..

    Ubica mekog srca.

  5. #5

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Meni se ne dopada što se lokali zatvaraju prerano, a i oni koji se ne zatvore su prazni i onda sva masa piči u jedan do dva lokala, koji budu krcati. Eto.

  6. #6

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    pa jos Lazino ...

  7. #7

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    E bio sam jednom u nekom kaficu na spratu u nekoj uzanoj ulici gde uz pivo sluze kikiriki u ljusci i bilo mi extra (sto sam dao opis... ) A bio sam i u nekim klubovima, meni bilo lepo... Samo sto kaze LadyS, mnogo rano se sve zatvara... A piće... Dzabe! Nisam bas kompetentan da ocenim, jer slabo izlazim, u NS pogotovo, ali se uvek lepo provedem...
    "Ride. Because children need heroes."

  8. #8

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Novom Sadu trenutno fali jedan PRAVI disco! Jebo nas grad kad trenutno nema diskoteke bez narodnjaka.

    I mene jako nervira sto panduri dolaze u 2h i rasteruju masu svuda. Ali zato u nekim narodnjackim lokalima se radi do 5-6.

    Eto kao postoji Bastion - klub ali dok ja odem do njega... Mozda sam lenja, sta znam...

    Ono na Bazaru na terasi gore mi je jedan cetvrtak zvucalo dobro ali nakon citanja ovih postova ovde, kako je masa jako fensi. Odmah mogu da zakljucim da tu od za'ebancije nema nista jer se tamo pozira. Ako neko i igra onda su to tetke koje vrte dupetima.

    Trenutno u Novom Sadu je trend da se pozira. Obuces se lepo, izadjes gde svi idu, zauzmes pozu, smekas ko prolazi (ko na korzou). To rade i svi ostali oko tebe. I to je to. Ljudi ne znaju da se opuste. E toga mi je muka.

  9. #9

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    tu od za'ebancije nema nista jer se tamo pozira. Ako neko i igra onda su to tetke koje vrte dupetima.

    Trenutno u Novom Sadu je trend da se pozira. Obuces se lepo, izadjes gde svi idu, zauzmes pozu, smekas ko prolazi (ko na korzou). To rade i svi ostali oko tebe. I to je to. Ljudi ne znaju da se opuste. E toga mi je muka.
    Au teško meni više vam neću doći tamo

    I nema gde da se kupi sladoled u ponoć

  10. #10

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Ma ljudi sreda veče.... nisam video ni jedan grudnjak
    Pola sveta je u nekim kreacijama, jbt. riba sa nekom kravatom, suknjom i majicom... kao na reviji... i sedi u Bistrou, u sredu. Gde će im duša. Zauzeše i Bistro Mada nije da su odboje, ali su prilično jednolične I pošto ja nisam u kreaciji, a nisam ni tarzan, gledaju me često kao govno...nedodirive princeze, a pre podne su konobarisale negde... Tako jedan mali priča o provodu, separi i ta sranja, led, viski, a onda traži cigaru i da pošalje poruku... dakle savijam se, al' sam u petak elita
    Ranije je bilo svega, kafana, Rock, krema, narodnjaci, a sad postoji samo jedan ukus... Sad kad prodjem pored gimnazije, ne vidim ni jednog rokera, pankera, skinera, darkera..sve fensice na skuterima Niko nije opušten. Nije to ništa loše, biti fensi, samo ja ne volim da se utapam, a i taj fensi je veštak. Ipak noćni život čine ljudi, a ne sami klubovi i kafane.
    Da nebih zvučao ogorčeno, gde god da odeš naićićeš i na dobre ljude
    Ja volim da izađem svugde, makar da vidim kako je...jedino nisam bio u Dva galeba
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  11. #11

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Novom Sadu trenutno fali jedan PRAVI disco! Jebo nas grad kad trenutno nema diskoteke bez narodnjaka.
    Djardinooooooo

    Eto kao postoji Bastion - klub ali dok ja odem do njega... Mozda sam lenja, sta znam...
    ma morash se verati po tvrdjavi dok dobazash

    Ono na Bazaru na terasi gore mi je jedan cetvrtak zvucalo dobro ali nakon citanja ovih postova ovde, kako je masa jako fensi. Odmah mogu da zakljucim da tu od za'ebancije nema nista jer se tamo pozira. Ako neko i igra onda su to tetke koje vrte dupetima.
    ma kakvi, do jaja provod....uostalom svi smo mi pomalo fensi

    Trenutno u Novom Sadu je trend da se pozira. Obuces se lepo, izadjes gde svi idu, zauzmes pozu, smekas ko prolazi (ko na korzou). To rade i svi ostali oko tebe.
    I zato si ti faca jer se razlikujesh

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    više vam neću doći tamo
    mojne da te sanjam


    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku

    I nema gde da se kupi sladoled u ponoć
    ko kaze da se sladoled posle ponoci kupuje


    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    I pošto ja nisam u kreaciji, a nisam ni tarzan, gledaju me često kao govno...


    Sad kad prodjem pored gimnazije, ne vidim ni jednog rokera, pankera, skinera, darkera..sve fensice na skuterima Niko nije opušten.
    gimnaziju da mi ostavish

    Nije to ništa loše, biti fensi
    i ja kazem

    Ipak noćni život čine ljudi, a ne sami klubovi i kafane.
    Ma zajebi ljude, sto se mene tice mogu goli da se poskidaju, ja cu se opet dobro provesti

    P.S. Sad me lepo postavite za moderatora ove teme

    Ubica mekog srca.

  12. #12

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Djardinooooooo
    Poseticu pa cem' vidim. Mozda me iznenadi.


    ma kakvi, do jaja provod....uostalom svi smo mi pomalo fensi
    Pa jeste, danas su svi fensi. Samo sto ja ne zameram to dal je neko fensi nego da li je opusten.

    @PropelerZviz

    Inace i ti punk-eri i metalci su mi isti ko i ovi sto idu u krajnju fensi varijantu. Samo dok privirite u Dvoriste i kada ugledate devojcice u crnom sa crnim ustima meni je i previse provoda za to vece. A opet sad druge strane ove plavusice u roza na narodnjacima su jos gore. E to je meni isto. I narodnjaci i metalci su mi grozne krajnosti, samo druga muzika.

  13. #13

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    -Ima i metalaca, "baza" im je ispred dragstora u ulici koja spaja J.Subotica i Jevrejsku, a preko puta je 202-ka , svracam i tamo.

  14. #14

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Ima i metalaca, "baza" im je ispred dragstora u ulici koja spaja J.Subotica i Jevrejsku, a preko puta je 202-ka , svracam i tamo.
    jel ima tamo neke vutrice,sine
    ako ima eto i mene


    da ne smaram ja malo na ovoj temi

    Ubica mekog srca.

  15. #15

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Hm. Mozda veceras i nije lose u Laze Teleckog, ali ipak bolje kuci s kompom i cool knjigom

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O Novom Sadu
    Autor Najgora u forumu Novi Sad
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 22:31
  2. Šta ne volite u Novom Sadu?
    Autor leptirić u forumu Novi Sad
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 20.06.2015, 22:06
  3. GSP u Novom Sadu
    Autor Lady S u forumu Novi Sad
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 29.01.2015, 19:40
  4. Muzeji u Novom Sadu
    Autor silvia u forumu Novi Sad
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 09:07
  5. Život u gradu ili život na selu?
    Autor yige_gui u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 04.12.2008, 13:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •