Kakve tastature volite?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    Kakve tastature volite?

    Ja ludim od ove moje tastature, moram novu da kupim pod hitno!

    Kakve tastature volite, slim (lap-top stil) ili ergonomicne (iskrivljene i ispupcene) ??





  2. #2

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Ako je ova poslednja slim, onda te volim. Samo sto je moja bela, i uvek sam imala bele, bez nekog posebnog razloga uvek se za njih zalepim. Ne svidjaju mi se te ispupcene i iskrivljene. Ono sto mi je bitno je da su tipke onako nekako meke, da moze lepo da se kucka, ifjunouvotajmin.

    Idealna tastatura za mene uopste ne mora da sadrzi ne znam koliko dugmica, osim onih osnovnih, jer ionako ne znam sta cemu sluzi, tj ne znam da je koristim u potpunosti (mislim na one precice), specijalno one efove, pause break, scroll lock, home i tako to, to su meni spanska sela.

    Ponekad me Zec, Megz i Srba nauce nesto, pa budem sva vazna. Savladala sam snapshot F5 i verovatno jos nesto al' sam opet zaboravila Ne znam one fore ctrlvctrlpctrlcctrlendctrlhome.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Definitivno ergonomicne. Najbolje da bude u crno-beloj boji

    Poruku je izmenio Meggy, 18.07.2006 u 12:37

  5. #5

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Sto tanje, lakse mi da kuckam kad tipke nisu jako visoke... mislim, ako iko razume sta sam htela da kazem, jer DZindijanac nije kad sam onomad pokusala da joj objasnim Dakle, tipkice koje sto vise podsecaju na one kakve su na lap topu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat Meggy kaže:
    jer DZindijanac nije kad sam onomad pokusala da joj objasnim
    Pa, missssss'iiimmmm, nisu ispupčene, nisu upupčene nego poluispupčene, poluvisoke & ostalo pa to ni neko normalan ne bi ukapirao, a ne ja

    Moram da dodam nešto. Volim tastature na kojima se posle mesec dana tipkanja i dalje vide slova () i one koje imaju snapshot ().
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat SQUAW kaže:
    Moram da dodam nešto. Volim tastature na kojima se posle mesec dana tipkanja i dalje vide slova () i one koje imaju snapshot ().


    Ja sam kupila skoro jednu slim crnu tastaturu.

    Odgovara mi slim tastatura jer onda mogu sa dugackim noktima jednako brzo da kucam. Na klasicnoj tastaturi gde su tasteri ispupceni kada su mi nokti dugacki onda mi kace one gornje tastere pa umesto slova n ispadne nh a umesto l otkucam ol. Tako da devojke slim je preporuka a jos plus tiha je i imate osecaj lap top-a.

  8. #8

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat goldie kaže:
    a jos plus tiha je i imate osecaj lap top-a.
    A kod mene sestro sve zvoni k'o da sam u daktilobirou boktemazo Moram i ja da pazarim te vaše upupčene, to mi je sad o'ma posle "mikrofona sa onim drugim utikačem" na spisku
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Ljudi ja cu da budem dosadan, al u ovom sluchaju drzim se najklasichnijih i najpozdanijih SAMSUNG tastatura. Che ga uslikam pa ce vam pokazzem.

    Ovo moje chudo i posle 5 godina radi bez problema. Lako se chisti chak i kad se zalije kafom i kokakolom

  10. #10

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Od svih tastatura sto sam do sada koristio, Microsoft Ergonomic 4000 - jednostavno sam se zaljubio na prvi dodir Iskreno, vise mi lezi Logitech, ali ovo morate da probate da bi osetili razliku

  11. #11

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat Meggy kaže:
    Dakle, tipkice koje sto vise podsecaju na one kakve su na lap topu
    Recimo, ova koju sam juce pazarila mi sasvim odgovara

    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Slim, laptop tasteri, skoro sam probao, stvarno su neverovatne, ali nikako u skracenoj verziji, sto ce reci, kurzori spojeni sa alfanumerickim delom, a bog zna gde je del, end, insert, pgup/down i sl.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  13. #13

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat Mind_reset kaže:
    ali nikako u skracenoj verziji, sto ce reci, kurzori spojeni sa alfanumerickim delom, a bog zna gde je del, end, insert, pgup/down i sl.
    Na svasta se covek navikne Ja sam sinoc šizela, a danas je vec cool
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Novi dizajn Logitech tastature


    To je više od tastature, to je u najmanju ruku umetnost visoke tehnologije. Na ovaj način kompanija Logitech je predstavila novi dizajn njihove diNovo Edge tastature prerađenog dizajna i prodornih inovacija. Sledeći dizajn Logitech-ove originalne i nagrađivane diNovo Media Desktop (2003), diNovo Edge odslikava rastuću važnost i primećenost računara u današnjim domovima. Načinjena za gledanje i dodirivanje, nova tastatura ima debljinu od samo 19.05mm. diNovo Edge je tastatura koju karakterišu integrisana touch-sensitive navigacija i skrol panel kao i Bluetooth bežična tehnologija.








  15. #15

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Ja imam usb tipkovnicu i to crnih tipki.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakve žene privlačite?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 17.01.2014, 09:27
  2. Tastature imaju više bakterija nego WC daska
    Autor SQUAW u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 09:13
  3. Kakve ste prema voljenom biću???
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:47
  4. Kakve telefone volite?
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.04.2008, 15:26
  5. Kakve ste enigmate?
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 13:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •