Kakve tastature volite? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 56
  1. #16

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    kada sam ovo video pomislio sam da pazarim (iz za*ebancije, da probam), al onda sam video cenu oko 90 $

    Das Keyboard
    http://daskeyboard.com/





  2. #17

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Za misa sam se iskezio jer ima dobrih u poslednjih 2 godine.....
    Ali za tastatuuuuuru.....
    Djubre se i onako isprlja i postane dom za male grinjice. Pa su najbolje one za 350din da ih menjas kao carape.
    A te kao flat i tanke.... zamalo da se zeznem jedanputa pa da kupim. To je kao za imidz, skupe su, imate sad i one fleksibilne za 1300din... http://www.jeftino.co.yu/Razno/savit...0tastatura.jpg ako trazite vrhunsku glupost.

    Te stanjene su stanjene samo zato sto mogu da se naprave tanke. Ne zbog nekih stvarnih potreba. To je ista glupost kao i sa neantropomorfnim mobilnim telefonima manjih od dlana, pa ti treba sibica da ukucas broj.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  3. #18

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    A te kao flat i tanke.... zamalo da se zeznem jedanputa pa da kupim. To je kao za imidz, skupe su, imate sad i one fleksibilne za 1300din...
    Kakav imidz, zivota ti? Sta, ja cu da teram modu u svoja cetiri zida?

    Te stanjene su stanjene samo zato sto mogu da se naprave tanke.
    Svidja mi se kako razmisljas... jer, da ne mogu da se naprave, verovatno i ne bi bile napravljene


    Ne zbog nekih stvarnih potreba.
    Potpuno si u pravu, ja cak ne razumem ni zasto ljudi tvrde da im je lakse da kucaju na tastaturi nego na obicnoj pisacoj masini
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #19

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Kakve tastature volite
    Nove

  5. #20

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku

    Kakav imidz, zivota ti? Sta, ja cu da teram modu u svoja cetiri zida?
    Sestro slatka, treba ti drastican primer. U banci radi imidza postave flat monitore i tanke tastature pa je to fensi, radi musteruja. Iako nema hardversko-sofstversku potrebu.

    Sta ti nije jasno?
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  6. #21

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Pa, ovde pricamo o tome kakve mi tastature volimo, sta mene briga sta je u bankama fensi Ja sam svoju kupila zato sto mi je daleko veci ugodjaj da kuckam kad su tipke tanke. Tebi je mozda jednako lako na bilo kakvoj da kucas. Meni nije. Nemam potrebu da budem fensi. Nisam fensi ni kad izadjem uvece u grad, pa ne vidim potrebu da mi tastatura bude fensi.

    Kad si vec spomenuo monitor, mislim da ni flat monitori nisu stvar necijeg hira. Volela bih da se javi neko ko se malo vise razume u to, ali meni flat monitori daleko manje zamaraju oci nego ovi obicni. Moze biti da se tripujem, ali takav utisak imam. I da, kupila bih i to, bas iz navedenog razloga, a ne da bih bila fensi.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #22

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    I da, kupila bih i to, bas iz navedenog razloga, a ne da bih bila fensi.[/SIZE][/FONT]
    Ma nisam te ni pomenuo u prvom postu.
    Flat monitori istina manje zamaraju oci, ali su skupi....i tek sad se pojavljuju bolji, te slika ne lici na goblen. Zato meni odgovara moj 22" polovnjak za crtanje... jer bi taki nov (flat) kostao ko 1-2 kompjutera

    Ja preferiram Chicony tastaturu koju sam prvu i imao u zivotu. Na njoj duplo brze kucam, sto pomaze kad kucam nesto obimno... ima tu i navike, ali ona ne skripi i nije umanjena (mislim na ukupnu sirinu).

    Flat tastaturu sam probao i ne dopada mi se jer nemam osecaj polozaja prstiju te moram da gledam konstantno sta pritiskam. Isto tako ne volim ni wireless miseve i tastature..... jednom sam uzeo bezzicni i nikad vise.... preskace mis ko lud. Kazu ljudi po forumima da preskace i onaj MX1000.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  8. #23

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Evo ovako, da malo pojasnim.
    TFT monitori su uzas zivi, slika ne lici ni na sta. Zasto? Zato sto im je mala frekvencija na kojim rade. I nemogu da izvuku visoke rezolucije. Boje nisu realne jer temperatura boja im je jako niska. A to sto se oci manje umaraju, to je zato sto nemaju dovoljno jako pozadinsko svetlo - koje inace teze da pojacaju, ali im ne polazi za rukom, zato je CRT josh uvek u velikoj prednosti jer ispaljuje elektrone kroz katodnu cev i stvara boje cak do temperatura od 10.000K sto je na TFT monitorima neizvodljivo jer sama tehnologija ne dozvoljava. Inace na TFT monitorima se cesto desava da se pojave mrtvi pixel-i koji iritiraju. Cena im je nenormalna, a kvalitet nizak. Po meni jedino za koga su dobri jeste za ljude kojima je prostor na stolu primarna stvar. Za kancelarije, banke ...
    Inace i ja imam polovnjaka 22" NEC Multisync FP1350 i ne bih ga menjao ni za kakav TFT. Mozda bih kupio josh jedan TFT koji ce da bude umesto slike na zidu, ali za svakodnevni rad NIKAD.

    A sto se tastatura tice, meni se licno vise svidjaju slim - i to od skora imam jednu. Dugo sam koristio Cherry (prelomljenu) i mislio sam da nikad necu moci preci na ne-prelomljenu. Ali mislim da je to stvar ukusa.

    A sto se miseva tice, nikad bezicni - mozda u slucaju dodatnog, da mi bude ko neka vrsta daljinca, da kad gledam film da ne moram da ustajem da stiskam pauzu, ili da menjam pesmu u winamp-u. Inace LASER misevi su extra precizni, imao sam prilike da ih koristim i nisam verovao kolika je preciznost.

  9. #24

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    Inace LASER misevi su extra precizni, imao sam prilike da ih koristim i nisam verovao kolika je preciznost.
    Ja imam MX518, 1600dpi....a i pola te preciznosti je sasvim dovoljna.....
    Laser jeste precizniji, ali se to ne moze osetiti. Laserski mis je u toliko precizniji sto nema smetnje na bilo kojoj podlozi, sto je sjajna prednost.
    Opticki radi najsolidnije na tkanini, papiru... tj. na mat podlozi. Mis zapravo registruje mikro razlike na podlozi, a rezolucija mu je osetljivost. Laserski mis navodno ima 20x bolji odziv.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  10. #25

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Aj' sad malo da se vratimo i na temu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #26

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Kakvu tastaturu volim?
    Ispravnu.
    Čistu.

    Uglavnom je sve stvar navike, koristiosam svakakve (obične, multimedia, flat) sve je stvar potrebe, mogućnosti. Bitno je tražiti tastaturu koja "radi posao".
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  12. #27

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Koristim Genius Slim Star i skroz sam zadovoljan
    Ranije sam imao neku SymetriX u pocetku mi je odgovarala ali vremenom su tasteri poceli da ostaju stisnuti i kada pomerim prst i tako.
    Nevolim one sa kosim tasterima bas mi nije logicno da pola tastature gleda levo pola desno...

  13. #28

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Koristim tastaturu Genius KB-06X (obična, bela sa YU SET-om slova)



    Evo šta mi je bitno kod tastature:

    1) da ima VELIKI ENTER OD 2 reda tastera (a ne onaj mali u jednom redu kojeg obavezno omašim)

    2) da ima ŠIROKI <---- Backspace taster i da postoji Insert taster među funkcijskim tasterima (bitno mi je zbog selekcije fajlova u Total Commander-u)

    3) da ima razdvojenu grupu donjih funkcijskih tastera (Insert, Home, Page Up, Delete, End, Page Down) od ona 3 gornja i donja 4 tastera za pravac

    4) da ima 3 glavna tastera za Power, Sleep i Wake kontrolu PC-ja...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #29

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Za razliku od većine ljudi kojima je lakše da kucaju na slim tastaturama, ja redovno kupujem one sa pozamašnim tipkama (nadam se da će se proizvoditi još dugo, dugo ), jer na tankima ne mogu da kucam zbog dugih noktiju.

    Moj izbor su najčešće baš one najobičnije i najjeftinije tastature od 350 dinara, i smatram ih potrošnom robom i do sada zaista ne znam tačnu cifru koliko sam ih promenila. Trenutno imam neku anti RSI, ali najiskrenije - ne primetim neku razliku.

  15. #30

    Odgovor: Kakve tastature volite?

    Prvenstveno čiste,nisam verovala svojim očima šta se u istoj nakupi posle par meseci korišćenja...
    Trenutno imamo A4 tech,model:KLS-5UP,i potpuno sam zadovoljna mada mi je,iskreno,trebalo malo vremena da naviknem da kuckam na njoj pošto su joj dimenzije mnogo manje u odnosu na standardne tastature ili bar na one koje smo imali pre ove.
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakve žene privlačite?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 17.01.2014, 09:27
  2. Tastature imaju više bakterija nego WC daska
    Autor SQUAW u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 09:13
  3. Kakve ste prema voljenom biću???
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:47
  4. Kakve telefone volite?
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.04.2008, 15:26
  5. Kakve ste enigmate?
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 13:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •