Dečak se udavio u cevi bazena - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Dečak se udavio u cevi bazena

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Pa u takvim situacijama, kada su velike guzve na kupalistima, a malo spasilaca, ipak treba i roditelji malo da povedu racuna o deci...
    Iskreno ja se nikad nisam kupala na adi zbog trave i uvek sam bila u tripu da ce mi se neka uvrteti oko noge ...
    Roditelji treba uvek da povedu racuna o svojoj deci, pa makar bilo i 10x vise spasilaca... Jednom sam tako izvukao neku devojcicu, nista strasno, dok su roditelji na obali nesto pricali. I onda me njen otac pogledao, pa sam pogledao ja njega... Posle mi se izvinjavao...

    Nije ta trava toliko opasna koliko je opasna temperaturna promena pri ulasku vodu, cesto pod dejstvom alkohola, pa puca srce, a kad pipnu travu cesto se uspanice...
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Dečak se udavio u cevi bazena

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Roditelji treba uvek da povedu racuna o svojoj deci, pa makar bilo i 10x vise spasilaca...
    MOja greska...apsolutno se slazem...samo sam htela reci da malo vise obrate paznju..kad su tako velike guzve i kad su deca slabije na vidiku...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Dečak se udavio u cevi bazena

    Takav nemar i takva nebriga! Neverovatno.
    Način na koji je dete stradalo! Užas. Ostala sam bez teksta. Zar je moguće da niko nije mogao da isključi te pumpe, nego je to jadno dete stradalo na tako grozan način?!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Dečak se udavio u cevi bazena

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ne u zatvor, nego u tu istu cev.

    Slazem se!

    Tako je to kad "krkani" oce da se obogate na brzinu. Boli ih briga za ljudske zivote i za korektno odradjen posao. Ne bi me cudilo da su uzeli novac i odmah povukli vodu. Strasno!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •