Sunčane naočare
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42
  1. #1

    Sunčane naočare

    Čitam danas poučne savjete Victorije Beckham , kako što bolje izgledati.
    Jedan od savjeta je: nikada ne izlazite van bez sunčanih naočara, pa čak i kada je oblačno!
    To me je podsjetilo da uskoro počinje - sezona naočara . Da li nosite sunčane naočare? Koji model odgovara vasem licu? Koje su naočare ove godine in?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    12 Odgovor: Sunčane naočare

    Meni to i nije toliko moda, koliko neophodnost. Ne podnosim svetlost ni u jednom dobu godine, pa bez sunčanih naočara retko gde idem.
    Inače, što se aktuelnosti modela tiče, meni ni to ne igra preveliku ulogu, a mislim da ne bi trebalonikome, jer oblik naočara treba prilagodjavati obliku lica. Takodje, treba težiti kvalitetu stakala, jer je ipak zdravlje u pitanju.

    I, da, nosim "rejbanke".

  3. #3

    Odgovor: Sunčane naočare

    Suncanih naocara imam dosta, raznih modela i boja, i ponekad bas ne mogu bez njih. Nosim ih tokom cele godine, sem kad je kisa. Imam jedne sa ruzicastim staklima, i kad ih stavis moras da se nasmejes istog trenutka, sve je veselije. I bilo ko da ih proba, cim pogleda kroz ta stakla, nasmeje se. Carobne su.

    Trenutno najcesce nosim Iceberg.

    Imam takav oblik lica da mi skoro svi modeli odgovaraju, tj, 'ladno bih mogla da ih reklamiram, ali ih ne biram po tome koji je model trenutno "in", nego po tome koji mi se svidi. Naravno, ispred svega je kvalitet, zbog okica, i zato uvek kupujem firmirane.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat SQUAW kaže:
    Imam takav oblik lica da mi skoro svi modeli odgovaraju

    i ja, i ja, i ja!

    volim da nosim naocare.. i to svih boja, oblika i velicina.. maznula sam jedne sestri sad kad sam bila kuci, bas bas su mi se mnogo dopale a pred kojih nedelju dana sam kupila velikeeee, tamno plave.. izgledam ko muva u njima
    ne nije mi bitna marka.. bitno da se one meni svide

  5. #5

    Odgovor: Sunčane naočare

    Nosim ih, ne zato sto sam luda za njima, vec zato sto moram, jer u suprotnom ne vidim belu macku kad sija sunce A tek kombinacija snega i sunca - tad nacisto obnevidim!

    Nosim one sa tamnijim staklima, jer mi ne pomazu puno one sa svetlijim. Gledam da stakla ne budu previse velika, jer u suprotnom samoj sebi izgledam smesno.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Sunčane naočare

    Cvikere za Sunce nosim kada je to potrebno, ali ipak gledam da mi te naocari stoje a ne da idem kao neka sluta ulicom. Sto se tice marki do sada sam isprobao "Raiban".

  7. #7

    Odgovor: Sunčane naočare

    Samo kada vozim ih metnem.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat Kunic kaže:
    Samo kada vozim ih metnem.
    Da, cak i nocu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Sunčane naočare

    nosim ih i leti i zimi...zbog neophodnosti..oci mi odmah zasuze kada sam na svetlosti..imam razne...a najcesce nosim providne..ove godine su bile in one ogromne,ali meni ne stoje jer imam sitno lice...u kolima mi stoje nekoliko crnih i sivih jer kad vozim,one providne bas ne vrede mnogo.
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  10. #10

    Odgovor: Sunčane naočare

    Ne nosim sunchane nego ove choroskope ali bash su .ebachki . Kad bih uzeo sunchane, ne bih daleko stigao. Prva bandera bi bila moja . Pogotovo nochu, tad sam k'o kokosh . Ali evo bash danas jedna koleginica iz laba ode na lejzik oprejshn, pa chu sachekam da vidim kako che ona da prodje. Ko zna, mozda i ja jednog dana budem .
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  11. #11

    Odgovor: Sunčane naočare

    moram sve plasticnjake da bacim u djubre vec neko vreme vidim crne tachke pred ocima kad jako bljesti.. tako sam se i odlucila da odem do okuliste (iako su me drugi zajebavali da vidim bele misheve i da bi mi bilo bolje da odem do psihijatra) tako mi teta doca saopshtila da imam urodjenu mrenu i da moram kupim kvalitetne dzozle..

    moomoo meee jooouu

  12. #12

    Odgovor: Sunčane naočare

    Nemoj da brineš, nisi sama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Sunčane naočare

    i ti vidis tachke, a? sad mozemo u duetu da imamo TACHKA PARTI

    moomoo meee jooouu

  14. #14

    Odgovor: Sunčane naočare

    Nosim ih leti,ali imam muke sa kupovinom jer mi slabo koje odgovaraju,jedva nalazim nesto pristojno...
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #15

    Odgovor: Sunčane naočare

    Ja obozavam naochare za sunce! Imam bar jedno 20 pari!
    Ja nosim one velike....ne bash one shto ti prekriju celo lice ali su velike..........gotivim ili crne ili braon ili bele......bne volim bash da experimentishem sa bojama shto se tiche toga!
    I uvek cu dati puno para za njih!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •