Sunčane naočare - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Sunčane naočare

    imam i ja nove dzozle za vid s obzirom da mi se vid pogorshao morala sam pod hitno po nove.. kad sam ih uzimala, pitali me dal' cu i ono zatamljenje.. ja u fazonu shta pa mi objasnishe, ja rek'o pa aj' vazhi.. tako da od kad imam to samozatamljenje redje nosim sunchane.. ali s vremena na vreme i dalje nabacim svoje muva-dzozle
    moomoo meee jooouu

  2. #32

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    kad sam ih uzimala, pitali me dal' cu i ono zatamljenje.. ja u fazonu shta
    to ti se zeno zove tranzishn lenses
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #33

    Odgovor: Sunčane naočare

    ma sunčane naočarke ne skidam već 5 godina ...
    godine čine svoje
    P.S.
    pa sad mogu da kolutam očima po prolaznicama da ne primete da se izbuljujem u njih
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #34

    Odgovor: Sunčane naočare

    Danas baš kupila jedne. kod kineza, 200 dindži.
    Ionako ih nosim samo kad vozim jer mi jako smeta sunce - tako da su odlične!

  5. #35

    02 Odgovor: Sunčane naočare

    owo nisu naocare za sunce,ali su mi omiljene xD imam i owakwe bele[KAO SHOU! *w* <3 <3 <3],i crne )) :::
    Image - TinyPic - Gratis foto's delen en afbeeldingen & video's hosten
    日本の音楽のルール!!!

  6. #36

    Odgovor: Sunčane naočare

    Nosim naravno. Ne bih mogla bez njih po suncu. Ray ban, za sad, avijaticarke. Ne pada mi na pamet da nosim neke sa dioptrijom kakve se prodaju, sacuvaj Boze. Da ocoravim.

  7. #37

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    imam i ja nove dzozle za vid s obzirom da mi se vid pogorshao morala sam pod hitno po nove.. kad sam ih uzimala, pitali me dal' cu i ono zatamljenje.. ja u fazonu shta pa mi objasnishe, ja rek'o pa aj' vazhi.. tako da od kad imam to samozatamljenje redje nosim sunchane.. ali s vremena na vreme i dalje nabacim svoje muva-dzozle
    Onaj grey? E to ti ne valja uopste. znas zasto? probaj da ih skines i nosis naocare bez toga.... Ma bices kao corava kokosh, jer su ti oci totalno navikle na tamu.
    A meni to zatamnjenje ruzno izgleda.

  8. #38

    Odgovor: Sunčane naočare



    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  9. #39

    Odgovor: Sunčane naočare

    Upravo najviše ovakve, ali zelene.

    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:L...thumb/8006.jpg
    Prvi utisak uvek vara

  10. #40

    Odgovor: Sunčane naočare

    hmm..razlicita misljenja.slucajno sam nabasao na ovaj forum pa rekoh da se prikljucim....
    vlasnik sam dve ocne kuce pa od sad slobodno pitajte sve sto se tice optike i suncanih, aza neki popust cemo se dogovoriti pozz

  11. #41

    Odgovor: Sunčane naočare

    Sunčane naočare, neodvojivi deo ,,garderobe,,. Nosim ih leti, zimi, kada je sunčano i oblačno , pa jedino ih ne stavljam kada kiša pada mada bi po meni i tu poslužile, zaštitile bi oči od kiše
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  12. #42

    Odgovor: Sunčane naočare

    Nosim ih u torbi,stalno...a setimm seda ih stavim tek kad me oci zabole od zmirkanja.I jedva sam uspela da nadjem neke umerene velicine i izgleda,da ne licim ni na Zoricu Brunclik,ni na uvelicanu muvu..

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •