Sunčane naočare - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: Sunčane naočare

    Crne mafijaske cvidze... Najcesce ih nosim u Grckoj, kad ja, frajer prodjem sa tim cvidzama, sve devojke lude zamnom

  2. #17

    Odgovor: Sunčane naočare

    moje ochi ne podnose naochare za sunce....
    dobila sam pre 10-ak dana pradine, prelepe, extra mi stoje, ali ne vredi......
    nosim ih sad kao rajf....
    da bar imaju neku namenu...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  3. #18

    Odgovor: Sunčane naočare

    Ja koji nosim naočare korekcione za vid od drugog razreda osnovne škole, a sigurno i mnogi koji takođe nose naočare za vid, nikad ih nisam smatrao kao modni detalj već kao pomagalo. I zato sem kada je potrebno zbog sunca, smatram da je to neukusno kao modni detalj, kada nisu neophodne. Naprimer u studiju kod javnih i estradnih ličnosti, u sredsvima javnog prevoza, u kosi na ulici itd. Zašto neukusno, pa koristiti ortopedsko pomagalo kao modni detalj, ili kao ukras mislim da nije u redu. Mnogo puta u životu sam pomislio koliko su srećni ljudi koji ne moraju da nose naočare, a to posebno kada su mi smetale, pri radu, kada se oznojim pa spadaju, zimi pri nagloj promeni temperature kad zamagle itd.. Normalno oblik okvira, boja stakala, treba da budu funkcionalno prilagođeni i modno usaglašeni, posebno u pogledu estetike prilagođenja osobi koja ih nosi. Možda je ovo nakaradno ili preoštro, ali dozvolite i drugačiji način gledanja na sunčane naočare kao modni detalj. Tako ja kao osoba koja mora da nosi naočare za vid gledam na osobe koje preteraju sa sunčanim naočarima.

  4. #19

    Odgovor: Sunčane naočare

    ne nosim naocare , mada sam previse za kompom i polako mi smeta , osecam to

  5. #20

    Odgovor: Sunčane naočare

    Nosim i to sa sirokim okvirima u boju koju mi odgovara tenu lica .

  6. #21

    Odgovor: Sunčane naočare

    To je jedan od mojih fetish-a! Kad bih imao novaca, svake nedelje bih kupio neke nove. Ovako imam samo jedne...

    Medjutim, kada prodjem pored izloga i bacim oko na novu kolekciju POLICE , DIESEL i jos neke kreatore- hocem da izludim!
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  7. #22

    Odgovor: Sunčane naočare

    shto ludje to bolje


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #23

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    To me je podsjetilo da uskoro počinje - sezona naočara .

    sad ce meni biti 100 sati drndanja na dan ko da su svi coravi u ovu ameriku

    elem posto sam postao nazovi strucan za naocare samo par preporuka
    ako cete da nosite dzozle zarad modnog detalja, tj. necete menjati demo lense ja bih preporucio da kupujete Ray Ban... trenutno imaju najkvalitetnije lense... dok nikako ne bih preporucio D&G i DKNY... ako vam do tada pomagala za vid nisu bila potrebna, posle nosenja njihovih modela ce trebati zasigurno... znaci krs od kvaliteta... em rade lense nekom zlj plastikom, em svak par ima dioptriju

    licno nosim ray ban i bole
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #24

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    ja bih preporucio da kupujete Ray Ban... trenutno imaju najkvalitetnije lense... licno nosim ray ban i bole

    dobro ba, jel mislish da je red da i moja malenkost dobije novi par?
    moomoo meee jooouu

  10. #25

    Odgovor: Sunčane naočare

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    dobro ba, jel mislish da je red da i moja malenkost dobije novi par?
    mojne offtopcharish
    sam ti reko izaberi, ce da bidne... nekada

    da dodam jos nesto sto zaboravih u prethodnom postu:
    Nazalaost prilikom kupovine naocara vise paznje poklanjamo samom dizajnu nego kvalitetu lensi. Kad smo vec to zanemarili opet moj glas ide za ray ban. Ljudi imaju daleko najkvalitetnije ramove, posebno kad su plastificirani ramovi u pitanju
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #26

    Odgovor: Sunčane naočare

    Ne padam na marku i modu. Bitno da su kvalitetne jer moje oči to zahtijevaju.

    Nije bitno dal' je sunčano ili oblačno. Ako u bilo kojem trenutku meni zasmeta 'svjetlost' ja izvadim svoje Ray Ban-ice stare 6 godina i boli me đon za sve i za njihovo mišljenje dal' je pretamno za naočale ili nije.

    Moje oči, meni smeta.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #27

    Odgovor: Sunčane naočare

    nosim dioptrijske naocare sa fotogray staklima tako da mi nisu potrebne posebne suncane naocare, ali imam jedne braon i jedne crne ogromne , plasticne, sa pijace (150 din) koje nataknem kad sam u trendu
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #28

    Odgovor: Sunčane naočare

    ovde imate veliki izbor brendiranih suncanih naocara, kao i parfema, www.parfimerija.eu jako su povoljni, moje drustvo se preko njih snabdeva, uvek imaju novitete, evo pre nedelju dana sam dobila novi model chanel-a, vrh su, vidi se da su original,a to je danas najteze naci.

  14. #29

    Odgovor: Sunčane naočare

    Ljudi obrati paznju na stakla, imam jedne naocare, fenomenalne nisu brand, ali imaju sitne ogrebotine na staklu, i primetila sam da pocinje sve cesce da me boli glava.

  15. #30

    Odgovor: Sunčane naočare

    Имам. Носим чак и зими,по потреби

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •