Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Dakle, dosta ljudi koje znam, tvrde da muzika koju slušamo ima velik uticaj na naš stil oblačenja . Da li i ako da, koliko muzika utiče na vaš stil oblačenja?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    12 Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Au, taman posla. S obzriom na to šta sve slušam, bilo bi pravo ludilo...

  3. #3

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    ne, obzirom da sam trenutno u sportskom fazonu. ni ranije nije bila faktor koji ce da utice na moj stil.

  4. #4

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Onomad je uticala... Ali sam vremenom "naucio" da mogu da slusam rok i metal, a da se ne oblacim "kao klosar" (sto bi rekla moja majka)
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Iako sam slušala metal kad sam bila klinka, ja sam se oblačila i kao pankeri i kao metalci i kao šminkeri, a nekad kombinovala sve to zajedno Imala sam i hipi varijante Onda sam u srednjoj u početku furala isključivo kaubojke, 501 i jaknu sa resama dok se to nije raspalo. Onda su svi furali dizel fazon, a ja opet prešla na hipi, pa onda u darkere... maaaa kako ustanem ujutru raspoložena, tako se i obučem, a volela sam sve - i martinke i lenonke i crni kaputić i kaubojke i starke i uske pantalone i vijetnamku i teksas jaknu na koju mi je tadašnji dečko našio pleteni kaiš od gitare, na okovratnik i oko rukava i svoj ormar u jednom trenutku prepun crne garderobe i taaaaako

    Roditelji su mi bili skroz hipi u glavama, tako da ih nikad nisu moje faze čudile, niti su mi branili da izađem na ulicu sa sve belim puderom i crnim kreonom na usnama

    I sada se oblačim kako mi dune, i svašta mi se dopada, nevezano kojem se pravcu u muzici ta neka određena krpica "pripisuje".
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    14 Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    O Boze,ne... Ja slusam skoro sve vrste muzike,i mogu misliti kako bih izgledala kada bi se sve to kombinovalo Kao sto rece Phoenix,pravo ludilo...

  7. #7

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Pa moze se reci da muzika vrsi neki uticaj na mene. Najvise slusam hip-hop tako da za sada furam taj fazon


  8. #8

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Ne, nikako, jer slusam apsolutno sve... Tako da stil oblacenja prilagodjavam odredjenoj situaciji.
    Remember my name, You'll be screaming it later!

  9. #9

    11 Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    nije nikad...ja sam uglavnom u casual varijanti (farmerke u kombinaciji sa svim i svacim)...ali eto mogla bi da se zamislim - dredovi zbog reggea, martine zbog clasha, kravata zbog cohena, africke dzidzabidze zbog afro scene, kosulja zbog cave-a, lanene pantalone zbog rai-a, suncane cvike zbog wondera...kao bebi dol na evroviziji ...ludilo do imbecilnosti
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Slabo, slabo, imam neki svoj stil, ne daj boze da se oblacim u svim varijantama koje slusam, odma bi me sa smera psihologija prebacili na odeljenje psihijatrija
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  11. #11

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Onomad, slusah I'll will survive i iskocih na ul. u nekakvom ratnickom fazonu sa sveperuskom na glavi. I taman sam se zalaufala kad...stize me majka moja draga i uz razumno ubedjivanje, moljenje i finaly pretnje, utera me u kucu.
    "Bupu pi du pu !"

  12. #12

    Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    naopako!!!na sta bi to licilo!!!
    bila bih kao setajuci cirkus...
    i dobila bih garant odmah otkaz!
    ne,muzika koju slusam n i k a k o ne utice na moj stil oblacenja..
    oblacim se zavisno od raspolozenja i prilike koja mi u poslednje vreme cesto namece stil oblacenja..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #13

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    oh ne! prije jedno 15-tak godina da.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #14

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    O Boze,ne... Ja slusam skoro sve vrste muzike,i mogu misliti kako bih izgledala kada bi se sve to kombinovalo Kao sto rece Phoenix,pravo ludilo...
    hehe
    takodje slusam sve a ponajvise rok i metal ali se ne oblacim u tom fazonu
    nekako mi ne stoji da se oblacim kao da idem na bal vampira.jednom sam se tako obukla i kad sam se pogledala u ogledalo nisam mogla da se prepoznam

  15. #15

    Odgovor: Utiče li muzika koju slušate na vaš stil oblačenja?

    Utiche al' na stil svlachenja, ne oblachenja . Pogotovo ako sam u simpatichnom drushtvu a u pozadini svira romantichni, sexy sentish...
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12.04.2013, 00:40
  2. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38
  3. Religija/stil života
    Autor psssst u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 27.10.2010, 07:02
  4. Grčka muzika
    Autor Penelopi2006 u forumu Muzika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 14:43
  5. Vaš lični stil
    Autor Lady S u forumu Moda
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 19:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •