Na šta najradije trošite novac?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 117
  1. #1

    Na šta najradije trošite novac?

    U mom slučaju, knjige, muzika, parfemi, cipele, sminka+sve od preparata koji stoje u kupatilu, sitnice po knjižarama i raznorazne gluposti... dosta za početak...

    A vi?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    12 Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Knjige. Nikad kraja i nikad dosta... Ovih dana je sajam u Novom Sadu, a ja ne smem da odem, jer ću nakupovati gomilu knjiga, a ne znam kad ću ih sve čitati. Nedavno je održan manji sajam knjiga na SPENS-u i kupio sam 4 knjige. Za sada sam pročitao dve.

  3. #3

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    ne mogu da si pomognem kad udjem u ducan sa priborom za crtanje ili fotografiju.. uvek nesto moram da upazarim a ni knjizara nije daleko
    evo sam neki dan usla, i kupila 5 komada knjiga.. s tim da 3 nisu bile za mene ali svejedno su jos kod mene, jer ocu da ih bar donekle procitam, a imaju i lepe slike

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Generalno na kozmetiku. Kada sam u parfimeriji ne mogu odoleti raznoraznim gelovima za tusiranje, kupkama, uljima za telo etc. Nedavno sam otkrila prodavnicu Lush-ovih proizvoda. I jednostavno ne mogu se zaustaviti pri kupovini. Dalje, dolaze knjige svakakvog zanra, od beletristike pa do putopisa. Kupujem ih u neogranicenim kolicinama. Mozda je to razlog sto sam zaboravila boju zidova svoje sobe. Obozavam i one dzidza-bidze od nakita, i to one drvene ili od slonove kosti. I..mislim da je to to.
    "Bupu pi du pu !"

  6. #6

    11 Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    knjige i muzika

  7. #7

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    na ruze
    amore e tutto quello che si ama

  8. #8

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Na prvom mestu (ujedno i najredji slucaj ) nesto od tehnike... Na drugom mestu (i najcesce ) slatkise i slanise - gora sam od deteta Zatim na sminku (od cega kasnije redovno pola ne iskoristim, jer samo dodajem jedno na drugo ). Garderoba mi je... pa, tamo negde na poslednjem mestu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Na gluposti Da me covek ne pusti u prodavnicu kupujem sta stignem,samo bacam u ona kolica i kad dodjem kuci shvatim da mi pola od toga ne trebaovo se odnosi na hranu i kucne potrebstine,a za garderobu sam tek tata-mata
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #10

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Pa kako ja jos uvek nemam stalni posao ( smrc! ), sto za sobom povlaci i nedostatak licne kinte, cim dobijem neke pare to se spiska na ludi provod u gradu. Doduse kada bas nema na sta da se spiska onda ostane koja para u "kasici - prasici" koja se potrosi na neki CD.

  11. #11

    10 Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Citat Captain Jack kaže:
    Na gluposti Da me covek ne pusti u prodavnicu


    Ne bi valjalo da se ti i ja nekada sretnemo
    Ja se uvek rukovodim onom 'a sta ako zatreba' pa tako spiskam svu kintu na ono sto mi nije ni potrebno, i onda se pitam, a gde su pare?

  12. #12

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Najradije na stvari koje su potrebne mojoj devojcici,a kada sam ja u pitanju,tj.kada ja dodjem na red najradije trosim na garderobu ...
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #13

  14. #14

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Tehnika, tehnika, i još tehnike.

    Mada bih bio najsrećniji kada bih imao toliko novca da ga trošim na putovanja.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  15. #15

    Odgovor: Na šta najradije trošite novac?

    Ne trosim
    No me toques

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde najradije provodite vreme?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 05.02.2016, 15:13
  2. Film uz koji se najradije opustate
    Autor kissigirl u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.01.2009, 23:15
  3. Zodijak I Novac
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 31.08.2008, 00:39
  4. Sex u skoli, za novac
    Autor Majkl Majers u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.03.2007, 05:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •