Idete li sami u bioskop? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Interesantno pitanje...
    Za dobar film odlazim i sam, ako ne mogu pronaci srodnu dusu...
    Za laganije filmove ne volim da idem sam, osecam se jadno i bedno...
    Isto tako ne bi ni u pozoriste ili na koncert otisao sam. Nema sanse, sramota je to, bweee!

    Oce neko dobrovoljac, filmofil samnom u bioskop?
    dobar film jedino i gledam u bioskopu
    s obzirom da imam specifican ukus kad su filmovi u pitanju retki su prijatelji s kojima mogu da idem u bioskop
    ne smeta mi da odem sama,naprotiv
    limunade ne gledam u bioskopu,skinem sa neta pa na DVD,i mogu da ih gledam u drustvu
    inace,filmove zaista volim da gledam sama
    u pravu je Memento kad kaze da je to nekako intimno

    pozoriste? s odabranim ljudima slicnog senzibiliteta
    na koncerte idem retko,ne podnosim guzvu
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Ja bioskop ne vrednujem mnogo jer ne volim da premijeru nekog filma koji je meni poseban gledam sa nekim vec gledam iskljucivo sam na kompu.



    Idem u bioskop ponekad nije mi problem da odem sam mislim da je za klince i tinejdzere ustrucavanje te vrste a ne za odrasle i zrele osobe ali volim da idem i u drustvu ali samo kada su u pitanju neki ne previse vredni filmovi jer u suprotnom kao sto vec i rekoh volim da ogdledam sam.

  3. #33

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    "Sta Bi Sama Radila U Bioskopu Nikada Do Sada I Neverujem Da Cu Ikada Otici Sama ........"

    Kako sta bi radila?? Pa valjda bi gledala film? Ili gresim....)

    Ja licno obozavam da idem sama, mnogo vise nego sa nekim, jedna od omiljenih aktivnosti, retko ko mi uopste odgovara za gledanje filma.

  4. #34

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nikada ne idem sama u bioskop,uvek imam pratnju

  5. #35

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Bože...sećam se sličnog pitanja, na nekom drugom mestu...sećam se zelene devojčice, kako je pričala da je odavno prestala da moli bilo koga da joj pravi društvo u bioskopu....sećam se da je pisala kako je tih par ljudi koji bi došli da odgledaju neki krajnje "nepopularan" film (u dnevnom terminu, naravno) na njegovom kraju, kad se upale svetla, bilo gotovo zaverenički povezano...


    ...neke priče nikad ne blede, i vreme im ne može ništa...

  6. #36

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nije mi nikakav problem da odem sam u bioskop. Ne volim stalno komentarisanje za vreme filma, tako da mi je posebno zadovoljstvo da sam pogledam film koji me interesuje. Tj. bilo mi je zadovoljstvo, dok je NS imao bioskop.

  7. #37

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    ne volim da idem sama u bioskop, ali izgleda da cu ubuduce morati, jer sam upravo zbog ovog propustila nekoliko filmova koje sam cekala i koje jedino vredi pogledati ih na velikom ekranu, a ne na DVD


  8. #38

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nikada nisam išao sam u bioskop ali da se nađem u takvoj situaciji sigurno bih otišao i sam. Ipak tamo idem da pogledam film...
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  9. #39

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Mislim da nisam još dosad sama bila. Ali ako sam mogla ići sama na tekmu Hajduk - Dinamo, i na neke košarkaške utakmice, ne vidim razloga da se sama zaputim u kino. Big deal
    Poruku je izmenio little fairy, 18.03.2009 u 16:08 Razlog: ah, moja gramatika..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #40

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Igrom slučaja, stvari su mi se "namestile" tako da u bioskom mogu da odem kad god hoću, koliko puta hoću i s'kim god hoću.
    I na premijere i na sve moguće projekcije ... računajući i NSusrete.
    I to (sve) za dž.

    A ne "puštam filmove" ... mslm nije mi to zanimanje


    I uhvatim ja tako sebe u razmišljanju kako desetlećima unazad idem sve ređe ... i ređe............ i ređe ...
    Izgleda da mi se neće.


    A kad ja sa društvom ne idem tek sama ne bi' išla (ni to što sam išla) nikada.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #41

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bože...sećam se sličnog pitanja, na nekom drugom mestu...sećam se zelene devojčice, kako je pričala da je odavno prestala da moli bilo koga da joj pravi društvo u bioskopu....sećam se da je pisala kako je tih par ljudi koji bi došli da odgledaju neki krajnje "nepopularan" film (u dnevnom terminu, naravno) na njegovom kraju, kad se upale svetla, bilo gotovo zaverenički povezano...

    To su neke posebne dimenzije. Dođu ljudi ovakvi onakvi, piju piva, kafe, žvakaju svakojake zafrkancije, neko malo dremne, pa te, još usput, zamoli da ga probudiš na kraju filma, jer je do tada pogledao već 5-6 filmova, pa ne može više, a kritičar je i savest mu ne da da samo ode iz hale, već je tu, ali će malko da dremne. Ja obožavam na festivale da idem sama. Tada biram filmove po totalno ličnom osećaju i uvek ih mnogo gledam, festivali su najlepše riznice najegzotičnijih filmskih ostvarenja, i ja biram filmove sa raznih kontinetata, raznih žanrova, i idem i sedim tamo i tonem u onim lepim pričama koje su pričali neki ljudi iz nekih dalekih ili manje dalekih krajeva. Ne pitam nikoga da ide sa mnom jer je komplikovano i uskratilo bi mene za tonu užitaka, ako se neko pogodi slučajno u isto vreme na istom mestu super, ako ne, možda i malo više super.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  12. #42

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Ne, idem čoporativno.
    ...................

  13. #43

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Isao sam sam vise puta. A jednom - Tribina mladih je u pitanju - sam bio jedini u publici. Bilo je 11 pre podne, i prva projekcija tog filma - "Herkul i Serlok", pa je kinooperater (!) hteo da proveri traku ili kako vec. Nije bilo lose.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Da li idete na pecanje i gde?
    Autor Kunic u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 17:49
  2. Gde najcesce idete na more
    Autor Badza u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 29.12.2010, 08:46
  3. Idete li u muzeje?
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.11.2010, 18:08
  4. Zelena pijaca... idete li?
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 23:49
  5. Da li idete u Crkvu ?
    Autor bobby u forumu Religija
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 20.02.2009, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •