Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
Kaze on meni-"Ti,mali,odakle si?(Uciteljski pogled,pravog autoriteta)Vidi se da si zelen.(Konstatacija malopredjasnjeg)Nego gde je gazda?(Osecanje vaznosti)Ocu da ga vidim.(Konstatacija malopredjasnjeg)Da mu kazes da su dosli,taj i taj,biznismen iz Detroita(raskopcana kosulja do pupka,zena se krije iza njega posto mu dodje ko kucni ljubimac,najverovatnije),taj i taj,biznismen iz Cikaga(ovaj je video biznis na televizor u seriju Opstanak) i ja,imam ovde stan,(znaci da mu je imovinsko stanje reseno)vec 13. godina,(konstatacija malopredjasnjeg).Nastavljamo bez zagrada_Kazes LE,imao sam ja jednog prijatelja,igrao je za Fk Pelister,dobar covek,ali budala...e on je bio od tamo.Jer ima neki rostilj,muckalica,ja imam sina igra za Nasa Krila,a imam i cerku...cu je dovedem da je vidis...zenjet li si...nisi...vreme ti je...nego ima li Skopsko...bem ti kafanu kad nema Skopsko,za sledeci put da nabavis...nego koje ima od naso...pljeskavice,raznjici...nema nista...znas li da kad ja odem za Cikago tamo sve ima...lepo vam ovo mesto...nego fali nasa muzika,aj da pustis nesto nase...daj Cecu...lele Ceca...aj donesi nesto za pijenje...
Do ovde sam izdrzao,dalje nisam mogao
uauuuuu
teshko li je zamisliti takvu skicu u lokalu!?