Šta je za vas elegancija? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28
  1. #16

    spojeni postovi

    Pa nije valjda boja to sto odredjuje eleganciju vec stil, kroj, dizajn...

    Zar ovo nije elegantno??? A jos i ide uz tu haljinu.

    Ups, nisam zakacila slicicu..
    Poruku je izmenio Najgora, 16.12.2007 u 09:33

  2. #17

    Odgovor: Sta je za vas elegancija?

    Eleganciju odredjuje onaj ko to nosi...

    Ne znam sta da ti daju da obuces ako ne znas da nosis to ili rodjenjem nisi za takvu vrstu poimanja onog sto se na tebi zove odevni i ukrasni predmet,onda zalud trud...Vazi za oba pola...

  3. #18

    Odgovor: Sta je za vas elegancija?

    ......vojničke čizme, tip jna, uglancane do bolne refleksije

    ....501 sa dovoljnom dozom patine...

    ...crna rolka prvi maj pirot....

    .....levis jakna stara minimum deset godina.........


    ....tamne naočari....


    ...za ovu sezonu, kao specijalan dodatak....smb kišni mantil, modna konfekcija zagreb oour 22.decembar.....

  4. #19

    Odgovor: Sta je za vas elegancija?

    Elegancija je sklad sklad svega sto imamo na sebi, sklad pokreta, ponasanja, govora tela.. Sklad boja, sklad mirisa.. Elegancija moze i ne mora da bude skupa.
    Lepota je u oku posmatraca.
    Odeca treba bude nosena, a ne da ona nosi. Znaci, sklad dolazi iz osobe, elegancija dolazi iz osobe. To je kao i vecina stvari sa kojima se rodis a ne mozes da ih naucis, kao sto je seksipil npr.
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    Lagala bih kada bih rekla da mi odjeća nije bitna da nekoga smatram elegantnim, otmjenim, odmjerenim. Dešava mi se jednostavno da buljim, posmatram pomno žene, muškarce koji odišu tom nekom jednostavnom elegancijom. Od brižno odabranih boja, savršenog kroja, znanja da se sve to nosi...onda neki blagi ton, smirenost, svaki pokret otkriva sigurnost koju ta osoba posjeduje. S tim se rodiš, nema škole da to naučiš, to je za mene pure elegancija... Lakoća postojanja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #21

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    Generalno, ne verujem u priču kako odevni predmeti nisu bitni kad je elegancija u pitanju, da je to nešto što "dolazi iznutra".

    Kad mi pokažete osobu koja se oblači, recimo, kod kineza, a odiše elegancijom, poverovaću u nju (delom, barem).

  7. #22

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    "Elegance is a progressive concept."
    - Hedi Slimane

    (ne znam kao da preveden progressive na srpski... nama je, kao celini, taj koncept nepoznat, iako pojedinci odlichno vladaju njime)
    & underpaid......

  8. #23

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ...ne znam kako da preveden progressive na srpski...
    jao...progressive - progresivan

  9. #24

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    jao...progressive - progresivan
    Nije valjda Neo da si bukvalno shvatio da Maski ne umije da prevede?
    Budi malo progressive...a ne tako literal.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #25

    05 Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    El Ganci =ciga koji se zove El

    Zaista nemam predstavu o tome...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  11. #26

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Generalno, ne verujem u priču kako odevni predmeti nisu bitni kad je elegancija u pitanju, da je to nešto što "dolazi iznutra".

    Kad mi pokažete osobu koja se oblači, recimo, kod kineza, a odiše elegancijom, poverovaću u nju (delom, barem).
    ima tu istine , mada moje neko misljenje je mozete nositi i pure chic ako ne umete da izneste postici cete samo kontraefekat....treba imati stila , razlikovati se od mase .Ne treba biti kopija ...

  12. #27

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    Vrhunska elegancija žene jeste svakako smokvin list dole a ništa gore...Topless,bato..
    The rest...is silence.

  13. #28

    Odgovor: Šta je za vas elegancija?

    U poslednje vreme za sve što se dešava kažu...sve ide iz glave. Da slažem se pa mislim da to važi i za eleganciju. Umeti odabrati, umeti nositi mislim da su ove dve stvari najvažnije. Tu ne stavljam momenat "skupo" jer naravno da skupo ne mora biti i lepo i obrnuto.
    Ne može se rečima objasniti elegancija...samo okom; stil, sklad boja, jednostavnost.
    Neko od poznatih je rekao da je moda "ružna i prolazna stvar" i zato se sa svakim godišnjem dobom menja!
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •