Energetski vampiri - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Energetski vampiri

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Energiju koju imamo svojim rodjenjem sami vremenom pretacemo u pozitivnu ili negativnu.Radom na sebi,stvorimo svoj "mali,lepi svet" i naravno,pokusavamo da ga odrzimo u pozitivi.
    Ljudi koji ne uspeju da nadju mudrost i iskrenost prema sebi prvenstveno,koji stalno izazivaju krizu u sopstvrnom zivotu,logicno ce to vremenom prenositi na svoju okolinu.Energija koja kruzi oko nas ili se odbija ili utapa.
    Oni,koji tu losu energiju poseduju,naj cesce nisu ni svesni toga.
    Jedini lek je ili ih otstraniti iz svoga kruga,ili ako je to nemoguce,snagom sopstvene misli ih neutralisati-budite jaci od njihove negativnosti.
    Na zalost..ne radimo mi nista sami...mi samo mislimo da nesto cinimo...Posedujemo i pozitivnu i negativnu energiju koja se tokom zivota pretace nekad u zlo,a,nekad u dobro...
    .
    Covek je'' nistavno,palo i gresno bice''...a, postoji velika mogucnost i zlo, vec od rodjenja...znaci negativna energija...a i bolesno..zdravlje-nemoguc cilj..Ako se trajno resava,nema kraja..i zato vazi ona-''saniraj i brisi''..
    Izdvojila sam ovaj postic,jer po mom misljenju najblize objasnjava energetskog vampira..negde dodiruje rubove njegove licnosti onako u povoju..

    Medjutim u uvodnom postu nije receno(ja bar ne nadjoh...) nesto bitno o ovim ''ljudozderima''..To su pre svega osobe koje obozavaju da se muce u zivotu...Stalno kukaju nad sudbinom,iako su patnja i zrtva zapravo njihov cilj...Oni su uvek prevareni,izigrani,povredjeni,osteceni...i zaista tako jeste..Vuku na sebe nesrecu jer je zele...Medjutim,oni imaju slepu mrlju za sebe...Svi drugi su krivci...

    Da li ste se sretali u životu sa ljudima koji su vam jednostavno crpeli energiju? Da li je to samo naš utisak i naš lični vampir, pošto ta osoba osim nas ima oko sebe ljude na koje ne deluje tako? Kako se branite od ljudi koji vam oduzimaju energiju? Šta ako je to neki član porodice?
    ...Niko nije kazao sta to zapravo znaci....Oduzeti energiju...

    Osobama koje obozavaju da se muce nije cilj dobar savet,izlecenje,resenje...njima je cilj da nas otruju losom energijom...Da nas uvuku u koloplet svoje nemoci posto ne mogu ozbiljno da se suoce sa sopstvenim zivotom....to je njihov glavni problem...Ono sto one oznacavaju kao brdo svojih nedaca su samo posledice straha od zivota,straha od ljubavi i straha od lepog...
    Takve osobe nas pune svojim patnjama i uvlace sve dublje u lavirint neresenih jada...tako da se u nekom momentu nas zivot pretvara u njihov...Nude im se izlazi,cesto daju najkvalitetniji delovi nasih licnosti-vrednosno neprocenjiva pozitivnost...Ali,mesto nasih dragulja ,vraca nam se ''mentalni izmet''...

    Naravno sretala sam ih ..i danas cesto traze pomoc ovako ili onako..ali ''treba bezati '' od njih..jer su ''neizlecivi''...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  2. #17

    Odgovor: Energetski vampiri

    Svaki dan sam sa njima u kontaktu. Moji pacijenti, ljudi pogođeni sudbinskom bolešću, kancerom. Ta bolest pogađa sam temelj ljudskog bitija i odražava se na celokupno ljudsko postojanje. Energetski su potpuno prazni. Moj Božji dar je smirenost. Propustim kroz sebe svetlost koja me greje, dodirnem ih, darujem smirenje. Kući se vratim potpuno slomljen, bolan, obrvan ljudskom patnjom. Zato pišem, bavim se sportom, ronjenjem, slavim lepotu, dušu obodrim vinom. Kad postanem plačljiv znam da je vreme da se pomerim, odmorim se i sklonim, najpre u potpunu osamljenost. Dodir zemlje, neba, životinja i bilja. Tako se revitalizujem. I naravno, ljubeći. A bez tog osećaja ljubavi i žala ne bih ni mogao da radim ovaj posao. Dodir, ljudski, i smirenje, više od svake hemioterapije leči napaćene duše.
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

  3. #18

    Odgovor: Energetski vampiri

    Ja sam sa takvom lakoćom počela da precrtavam ljude iz svog života, da ne mogu a da se ne zapitam...zašto mi ranije nije kvrcnulo u glavi da ih eliminišem.
    Elem,
    postoje te neke grupe ljudi na koje delim ove s kojima udišem isti vazduh...
    Oni koji su mi sve na svetu,
    oni koji mi znače,
    oni koji da sutra nestanu s ove planete ja ne bih primetila. Ako bih i primetila, bolelo bi me jaje.

    Ovi prvi su povlašteni, apsolutno i bezuslovno. Mogu da me dave dok ne poplavim. Kad poplavim, zamolim ih da popuste omču i daju mi poluvreme. Onda mogu da nastave. U toj grupi su moja deca, moj pas i moj deda Todor, pa da su najveći energetski vampiri na ovom svetu, neka ih.
    Drugi mogu da me dave pola dana. Eventualno dan. Tolerisaću dok ne osetim epileptični napad desne noge. Čim noga počne da trza, neki već znaju da je vreme da stanu...nekima moram da kažem.
    Treći...pa šta znam. To su ljudi koje ne puštam u svoj prostor baš zato što osećam da me zrače. Ima tu i veseljaka, šaljivdžija, vazda nasmejanih...al' džaba. Izbija neka energija koja mi pravi tikove na oku i nema tu puno pomoći. Istrpeću iz sat, dva iz kurtoazije jer su u pitanju neka poslovna drugarstva, roditelji dece s kojima se moja deca druže i to je to.

    One ekstremne slučajeve energetskih vampira sam naučila da eliminišem u startu.
    Ili se upuvam,
    ili čačkam nos,
    ili počnem i ja da davim njih...recimo...20 minuta pričam o tome kako se Đorđu the psu upalila analna žlezda i koje boje je iscedak i kako miriše i kako izgleda postupak kad ga odvedem kod veterinara da mu cede bulju...i tako.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #19

    Odgovor: Energetski vampiri

    Umnozavaju se stalno i svi imaju neku uzu specijalnost.Neki nisu bili takvi,prosto pokusavam da odgonetnem sta i kad ih je promenilo.Jednostavno nicim zadovoljni,sve sto pomenes razlog je za kuknjavu,pa imam i profesioonalnu pacenicu,ona prosto uziva u toj ulozi,pa rodjaka hipohondera koji bolesti dijagnostikuje preko neta,leci se na isti nacin,a specijalista je i za siri krug kojima lako predvidja sve bolesti,analizirajuci i brojeci cime se hrane i sl...treba izdrzati sve to,naci nacin da ih prebacis s teme a da se ne naljute,sto mi je ponekad bas tesko.A kako se posle te njihove tirade tek osecam..uffff...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  2. Energetski sporazum između Srbije i Rusije
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.08.2008, 20:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •