Sitnica koja vas izdvaja od drugih.. - Strana 31
Strana 31 od 31 PrvaPrva ... 21293031
Prikaz rezultata 451 do 459 od ukupno 459
  1. #451

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    NE POŠTUJEM MRTVE!1!!!

    Opasno izgleda, jelda? Kao da sam nedobog sektaš, nevjernik ili slično. Ko god ima čime da razmisli, videće da je to ''poštovanje mrtvih'' jedna od najvećih malumnosti ovoga doba. Po toj logici, i Hitlera treba poštovati, je l' tako? E pa, ja poštujem mrtve koje sam poštovao dok su bili živi, a za one druge me živo zabole. Gle, rekao sam to glasno. Šta ću sad? :grickanokte:

  2. #452

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Crkava mi laptop, pa cirka godinu dana. Skajp ne fercera, pa cirka godinu ipo.
    I probam pre neki dan da ga pokrenem, da se malo cujem i gledam sa familijom, kumovima, prijateljima...kad iskoci prozorce, nesto tipa...ne mozete da zapocnete video poziv jer neki drugi program koristi kameru.
    I naravno, odmah me rokne paranoja...zju, neko me spijunira i gleda svaki moj pokret...leleeee sramote...koliko sam samo puta cackala nos dok sam proveravala mejl...a dje je sve ostalo...
    I naravno, odmah skocim, zgrabim izolir traku i prelepim onu kameru... 4 puta za svaki slucaj.
    I vise ne cackam nos u dnevnoj sobi. Za svaki slucaj.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #453

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    2 puta povlačim vodu kad kod kakim. Svima preporučujem isto, a evo i zašto: prvi poVuk neposredno posle kaka momentalno odnosi sadržaj u mračne dubine staništa Nindža kornjača i sprečava miomiris da se širi zatvorenom prostorijom dok se vi uredno brišete Perfexom sa 3 sloja i eventualno uguši sledećeg posetioca klonje, a drugi put posle već pomenutog brisa. I tako, vonj leči.

    (Pre upotrebe detaljno proučiti uputstvo.O indikacijama,merama opreza i neželjenim reakcijama na lek-posavetovati se sa lekarom ili farmaceutom.)

  4. #454

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Nikad nisam složila pasijans do kraja i nastavila da igram. Kad složim, zaboravim na tu igru i prelazim na drugu.
    Igrice u kojima pobeđujem ili mogu pobediti, ne igram. Nisu mi zanimljive.

    Ne zadrhti mi srce na zvuk trube ni čočeka. Gledah sinoć kako žene vrte kukovima, muškarci padaju na kolena sa sve orošenim pazusima košulja, opšte ludilo. Mene to ne pomera. Ostavlja me ravnodušnom.

    Volim klarinet i saks.
    I zauzete muškarce.
    Ali to se već vodi kao dijagnoza.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #455

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    U kasne sate..pod malim uticajem alKohola...donosim veoma nerazumne odluke koje plasiram drugima i na koje oni pristaju
    ...večerašnja....idemo na koncerT Džibonija u Steva Centar...ma makar (citiram) i pJehe
    Šalim se...makar i kršili zakon...nek' ide život
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #456

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Ja sam opsednuta cvetnim dezenom. Pun mi orman cveća jbt I taj cvetni dezen se ne odnosi samo na odeću (ne bih da preterujem, ali 40% ormana mi zauzima odeća u cveću), nego i na npr. posteljinu, sveske koje koristim za faks, materijale za šivenje (mustre za jastuke, recimo), sve bukvalno. Što šarenije, to bolje.
    Iz zajebancije sam jednom na sebe nanela po komad odeće sa cvetnim dezenom+cvetne patikice, izgledala sam kao da me je duga ispovraćala
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #457

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Umemeda stanem kad primetim da nema svrhe nastavljati..bilo sta da je u pitanju...

  8. #458

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Nemam nalog ni na jednoj društvenoj mreži! Koji će mi?
    "Ko odaje tuđe tajne, smatra se izdajnikom; ko odaje svoje tajne smatra se budalom"..Volter.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #459

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Kažu, moja pozitivna narav...naravno mnogi je imaju ali eto pričam o krugu prijatelja, kolega, poznanika...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 31 od 31 PrvaPrva ... 21293031

Slične teme

  1. Koja religija je iznad drugih ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 21.06.2015, 22:00
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  3. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  4. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  5. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •