Sitnica koja vas izdvaja od drugih.. - Strana 27
Strana 27 od 31 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 459
  1. #391

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Jos uvek zaboravljam da palim svetla na kolima preko dana al' zato u kupatilu gore povazdan.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #392

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Jos uvek zaboravljam da palim svetla na kolima preko dana al' zato u kupatilu gore povazdan.


    E ovo te ne izdvaja o mene.
    Upravo danas sam dobio dve kritike. Jedna od čika cajca. Srećom u vidu opomene, a ne kazne. A druga od moje hanume za svetla u kupatilu.


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #393

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Kaj velite vas dvoje?

    Svetla u kupatilu su obavezna da gore, ali nocu kad ja idem po kuci.. prvo se 'vatam zidova i shtekera da bih popalila svetla cim udjem u prostoriju, ponekad pruzam ruku mahinalno znajuci unapred gde stoji prekidac da bih svetla upalila. Prezirem mrak i kod mene u kuci je uvek svetlo upaljeno, jedino se gasi za spavanje. Ali, kakav frik bejah, svetla su mi gorela i dok sam spavala. Sad radi samo TV
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #394

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Jedino rakiju mogu da pijem dugo i puno,al od ostalog alkohola se vrlo brzo napijem
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #395

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Kako sam ovo zaboravila

    Znate kako seljaci umeju da otresu nos? Ono, da ga u'vate medj' prste kao da ce da zarone, jako dunu kroz njega, pa sadrzaj otresu o zemlju?

    E, to znam i ja Cak nisam morala dugo ni da vezbam.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #396

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Jos uvek zaboravljam da palim svetla na kolima preko dana al' zato u kupatilu gore povazdan.
    kod mene suprotno
    danas zaboravila ih upaljene jedno tricetiri sata i kad sam trebala da krenem - crko amuluator t.j prazan
    morala da zovem upomoc


  7. #397

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    A ja sam totalni antitalenat za voznju, te nemam problema sa farovima..
    Ni sa svetlima po kuci..
    Pijem jako puno vode, pa moram bar jednom u toku noci ustati do toaleta, a tada uopste nigde ne palim svetlo, bazam po mraku..i iako imam kupatilo na spratu, uvek idem u prizemlje..sve tako po mraku, pipajuci..a i ne otvram oci da se ne rasanim, pa mi onda dodje svejedno sto ne palim svetla..

    I tako..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #398

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Ne samo mene..nego moju užu family.
    Mi zaslađujemo mesom. Onooo...izgradili smo takav kult štovanja mesa i mesnih proizvoda, da to nije samo puko jedenje životinja, nego respect.
    I desi se...da recimo, suhim mesom (koje je btw, onakvo kakvo ja volim, savršeno) ...da ovako uveče, malko se nareže, pa ideš i nudiš bližnjem svom da "zasladi" malo.

    Ni slatko...ni ništa...nego meso.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #399

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Bas iscitavam neke svoje poruke pune mud(R)osti na Knjizevnosti, pa se setih da to prenesem i ovde..

    Gledajuci po periodima, vecina devojaka je u mladalackom teen periodu citala Mir-Jam i ljubice. Ja, on the other hand, sam u mladalackom teen periodu citala de Sada i njegovu "Filozofiju u budoaru" i pocela "120 dana Sodome" ali nisam zavrsila. Isto sam tako citala krisom od roditelja
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #400

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Jako slabo pamtim lična imena. Posebno ženska. Ljilja - Bilja, Dragana - Gordana, Zorica - Ljubica - Ružica itd, retko kada iz prve pogodim. Imao sam problema zbog toga, ne jednom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #401

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Imam samo dve tri drugarice sa kojima se redovno sastajem i ćaskam.I strogo je kada se sretnemo zabranjeno pričati o bolesti,jer brate mili gde god mrdnem u društvo oma počnu ko je od čega bolestan.Eto tako mrzim divan o tome.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #402

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    A ja slabo pamtim face.... zapravo mislim da se uopste i ne trudim.Tako da dolazim u situaciju da se sa nekim upoznajem barem 2-3 puta.
    A ono sto me zaintrigira to upamtim.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #403

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Ne mogu da zaspim ako se ne pokrijem nečim, ma koliko toplo bilo napolju....valjda se to kvalifikuje za ovu temu
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  14. #404

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Sto god mi das,pa makar to bila i ziherica,pronacicu 1000 nacina da se igram s njom Volim da se igram sa sviim stvarima na ovom svetu,tako da mi nikad nije dosadno,a i ako jeste,onda se igram sa dosadom
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  15. #405

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Šta je u glavi, to i izgovorim...šta sam rekao, to sam i mislio...
    U prevodu-dvosmilsenost je za mene, gubljenje vremena...tumačenja...čitanje između redova...itd
    Kao ono-šta si hteo sa tim da kažeš...???
    Ništa nisam hteo, već sam izgovorio baš to što je i trebalo, a nema nikakvo drugo značenje...!!!
    Mnogima je to čudna osobina, ali kad se ljudi naviknu na tu otvorenost i iskrenost, na tu nedvosmislenost...veoma lako i slatko samnom komuniciraju
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

Strana 27 od 31 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja religija je iznad drugih ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 21.06.2015, 21:00
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37
  3. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 17:43
  4. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 16:27
  5. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 18:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •