Kafance - Strana 11
Strana 11 od 47 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 700

Tema: Kafance

  1. #151

    Odgovor: Kafance

    Moze, prvo chemo da ih zajebavamo shto je ceo svet gledo onaj film i svi su provalili da su pederi!

    Drugo, mozemo da ih pitamo da nam daju cigare ..ako nemaju prebijemo ih .. ako imaju prebijemo ih shto nemaju drinu.. ako imaju drinu prebijemo ih shto nemaju sa filterom.. ako imaju i to onda ih bijemo shto nemaju upaljache.. itd smislicemo josh po neshto .. ako nishta tuchi cemo ih jer su pederi..

    MOzemo da ih propitamo i sledece stvari:

    - zashto uvek vrishte kad ulaze u grad .. chuju se sve do nasheg sela

    - zahto lupaju vratima od saluna

    - dokle misle da se ubivaju zbog varanja na kartama

    - da li znaju da znamo je sve to samo maska za njihve gay akcije ..a da ih njihove marame oko vrata totalno otkrivaju?

    - da li svaki od njih zna tachno kako mu se zove koje govedo u krdu?

    - da li je svako grlo registrovano i propisno markirano radi priblizzavanja standardima ostatka divljeg zapada?

    - kada ce prestati da imaju zadnjeg u koloni? Uvek im skenjamo bash njega i oni nikako da promene taj obichaj...

    smislicemo josh po neshto .. u hodu ..

  2. #152

    Odgovor: Kafance

    Savršeno!

    Ako slučajno budu drski pa na pitanje o upaljačima odgovore da mi valjda treba da znamo da palimo bez upaljača, pretrpeće strašan zulum.

    A posle ćemo da ih golicamo po tabanima dok ne svane možemo i da ih odvedemo do klanca pa desno, znaš onu reku, pa da ih tu malo buć buć onako da im budu glave u vodi dok ne obećaju da više neće da love iz zabave.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #153

    Odgovor: Kafance



    Teracemo ih da pri tom love ribu zubima...

    Chek .. thats just too weird ...

    Prizivacemo im kishu na uvo, a necemo da im damo u wcigvam pa nek se upishaju u gace ..svoje dugachke..

    Sve flashe sa vatrenom vodom cemo da ostavimo otvorene da vetre..

    Ishkrabachemo svakakve posprdne poruke po njihovim konjima..

    Chitacemo im naglas pismo vekikog poglavice Sijetla i posle propitivati shta su zapamtili..........

  4. #154

    Odgovor: Kafance

    Nećemo škrabamo konje 'lebe, konje ćemo da oslobodimo

    E, 'lebe, da ti kažem, aj ih opet vežemo za drvo. Ti čitaj pismo od poglavice a ja ću malo samo da...


    A?

    Obećajem, ujutru ćem nam ja donesem vodu sa potoka za umivanje i spremim corn bread.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #155

    Odgovor: Kafance

    Znao sam da chesh da se bunish zbog konja ..zato sam poneo farbu od traava i blata shto se skida vodom zzeza

    vezacemo ih naravno.. nece se izvuci kao proshli put samo sa usmenom opomenom..


    a drugo sad kad se izvalim u vigvam necu da izlazim dok se sutradan Stari Medved ne vrati iz lova i skupljanja zzireva po shumi..

    Cornbread zvuchi do mokasina Moze i malo onih pogachica od zzireva?

    Lakoo noc SQUAW neka svitci pleshu igru za miran san u tvom vigvamu

  6. #156

    Odgovor: Kafance

    Laku noć 'lebe, sanjaj lepo, u bojama prolećnog dana i prerijskog vetra.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #157

    Odgovor: Kafance

    auuu bre, koju zabavu ja propustih nadam se da ste pokazali tim kaubojima ko je gazda shume pa nek' se usude udju sledeci put bez lozinke.. sjutra ujjutro cu ih polijem 'ladnom vodom za dobar jutar.. to ce im bude za ono kad su napali jato Sova onomad kad su krenule preko one poljane, pa pravo i skrenuli kod onog hrasta levo.. tamo su ih sachekali zli kauboji i prisilili da im daju shifru onog za ono..

    kaunt mi in for bred korn cu se pobrinem da odvezem konje dok svi spavaju jedan mi vec rek'o da ima plan ode na Zelene Pashnjake.. vid'o neku lepoticu

    e da, cu vas budim lupanjem o sherpu.. nemojte se prepadnete.. it iz dzest aj

  8. #158

    Odgovor: Kafance

    Ma nagraisace, samo josh skvo da nam se probudi pa da ih pretisnemo svi skupa.. Gladni su a mi cemo da jedemo cornbred ispred njihehehehe..

    Priznace i ono shto ih mi nikada ne bi pitali!

    Ako me neko trazi ja sam kod totema.. nakrivio ih vetar pa sam osho da ih ispravim ..

  9. #159

    Odgovor: Kafance

    Pffffffff kad sam se ja probudila... vi svi spavali, a kojot je zavijao negde u planini tako glasno da sam morala da ustanem da vidim sta se desava ispred wigwama... oni sto su bili vezani i dalje su tu, neka ih...
    A bilo mi rano tad da mesim, da vam se ne 'ladi... ima dve varijante, pa birajte, bas sam bila raspolozena za kuking.
    Volja vam varijanta ova:


    Il' ova:


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #160

    Odgovor: Kafance

    a da zaposlim ja tebe u pizzeriji na coshku?

  11. #161

    Odgovor: Kafance

    Tja. Sad kad si tamo zaposlio one noge i gola dupeta, moja proja da ti pravi promet? Nece da moze. A i vec imam tamo klopu za dz, sto da se akam?
    Al' cu ti umesim kad god ti se jede.

    Moram da radim eskejp, zavrsavam Hijavati kostim za maskembal. Hteo je da bude klovn, no ga nagovorih da bude kanta za djubre. Originalnije je, a i bice 20 klovnova, 17 spajdermena i 15 eksnmenova. Na kraju se toliko napalio da mi nije dao da bacim nista od ambalaze u zadnjih par dana. Ne samo da 'oce da bude djubre, nego 'oce i da smrdi bre!

    Si ja lejtr grlzzzzzzz end gajzzzzzzz
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #162

    Odgovor: Kafance

    Citat SQUAW kaže:
    Tja. Sad kad si tamo zaposlio one noge i gola dupeta, moja proja da ti pravi promet? Nece da moze. A i vec imam tamo klopu za dz, sto da se akam?
    Al' cu ti umesim kad god ti se jede.

    !

    Pa klopu imash za dz nego reko da unovchish svoj talenat extra

    Zamisli samo kako ide proja i gogo dancerke pa to je bre match..

    A dobr proja mozz uvek da se klopa

  13. #163

    Odgovor: Kafance

    Moze se uzme u razmatranje, ako definises to "unovcis" $$$$$$$$$$ ili neka cvrsca valuta, more kuvajtski dinar komotno...

    Kostim je ispao prva liga! Napravila sam mu i sesirce zguzvala kesu i gore na vr' nalepila koru od banane, rascepljenu na cet'ri strane sveta bog te mazo ima da se skuva u onome
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #164

  15. #165

    Odgovor: Kafance

    Citat HLEBmaster kaže:
    Maskilani


    Sto mu gromova 'lebe, ti se zajebavaš sa plicanjem, a gde nam nestadoše Pet Geret end Bili d Kid???
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 11 od 47 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •