Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Tuzno,povredjeno,nemocno...mislis da jos vise volis tog nekog,onda jednog dana shvatis...da je sujeta u pitanju,i nastavis dalje!
    Upoznaj hiljadu zena,ljubi stotine,budi sa deset,voli samo jednu...

  2. #17

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    bila sam u tom polozaju... voleli smo se, onda mrzeli... vrteli u krug ... patila sam zbog toga mnogo... a onda se taj krug prekinuo... i sad bi vishe volela da me mrzi-ravnodushnost je mnogo gora.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #18

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Narode...svecano objavljujem pomirenje i izjavljujem: VOLIM TE I UVEK CU VOLETI SAMO TEBE LJUBAVI !!
    ..bas sam se obradovala kad sam ovo procitala..
    ....
    ..zelim vam svu srecu ovoga sveta ..


    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    e pa kad mi ne uzvrati ljubav i poneda me mrzi ...
    onda za inat ponem da se oseam
    na razne smradove (namerno se ne kupam i ne perem zube)
    puştam nokte i dlake iz uşiju
    jedem belog luka
    i joş puno toga da joj bude muka
    ..ajme mamice moja ..
    ..haso ludo jedna ..


    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    i sad bi vishe volela da me mrzi-ravnodushnost je mnogo gora.
    ..e bas to ..

  4. #19

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Tanka je granica između ljubavi i mržnje.. Nisam se našla u takvoj situaciji da me mrzi netko a pogotovo onaj tko me voli. Ali da se to dogodi.. Teško bi mi bilo i patila bih apsolutno jer ja kad volim, tada volim. Imam svoje razloge za to.

    Najgora je ravnodušnost.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    ...osećam se omrznuto...

  6. #21

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Pa Gogo...ovako :

    Proveli smo 16 meseci....u zadnjih 10-ak dana ne mogu da je prepoznam,Kao da to nije moja maza...od kada smo raskinuli zbog sada mogu da kazem i gluposti (obostranog inata)....ucinila je neke stvari koje se nisam nadao od nje.Ne zelim da kazem konkretno sta, ali njeni postupci i izjave ukazuju da me mrzi,iako ona danas kaze da ne ume da mrzi.Pomislim sta bi tek bilo da ume .

    Ja jos uvek ne mogu da shvatim sta nam se desilo....zasto smo postali grubi i odvratni jedno prema drugom, zasto bar ne mozemo biti prijatelji,jer odrasli smo ljudi....i znam da je volim svim srcem...iako mislim da nismo jedno za drugog...iako mislim da je ovog puta hleb presecen zauvek....ili bar za neko duze vreme.

    Znam da je to bila moja druga i poslednja ljubav u zivotu. Niko ne moze tri puta ovako voleti....i volecu je dok disem.

    Mora da sam proklet,kad ovako prolazim....
    Dr Biter:
    Mislim da smo suoceni sa cinjenicom odavno poznatom nauci srca.
    Ona je odlucila da raskine.
    Moguce je da se pojavio neko drugi u njenom zivotu, mada ne mora, mozda je samo dosla do zakljucka da je ova veza nemoguca i nema buducnost. U svakom slucaju ona trazi izlaz iz veze!

    Tada zena prolazi kroz burnu unutrasnju reakciju, upada u dileme, preispituje sebe, i mislim da cesto odlucuje pogresno (barabe su temperamentnije, pa se cine vecim princevima od pravih)...

    Ipak, ona ce pokusati da bira... Ne ispusta vise iz svog srca novog i nalazi hiljadu razloga zasto treba raskinuti svoju prethodnu vezu...
    Pokusat ce da te odvrati, da smanji tvoju ljubav. Time zeli sebi naci dodatni razlog za odlazak... Bit ce gruba, nekorektna, nekad ce sve to pozaliti, isplakat ce se i mozda te u oci lagati da nema drugog. Mozda zato da te ne povredi jos vise...

    U svakom slucaju ona vise nije tvoja, i nikad vise nece ni biti potpuno tvoja...
    U tebi ce se nesto polomiti, zalit ces za prelepim letom i svemu onom lepom sto ste zajedno imali.

    Zbog tih secanja nikada se ne ljuti na nju, nemoj je prezirati i nikad ni slucajno nemoj je zadirkivati! Neka ti ostane u lepom secanju, mada tvoj bol ce mozda trajati godinama... Ti si jak i moras da budes jak! Musko si! A muskarci su tvrdi ljudi, zar ne?

    /detalj iz biterove licne prakse.../
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Stvarno neznam sta bih ti rekao ne bih voleo biti na tvom mjestu.
    u svakom zlu ima nesto dobra

  8. #23

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Perfektno (mazohista ).

  9. #24

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    ...ja ga volim on me mrzi ...???
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #25

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Mislim da su obe reči prenaglašene i mrzi i voli. U smislu da mržnja vuče sa sobom neku bolesnu konotaciju, emocije koje su destruktivne i loše kako po onoga koji mrzi tako i po objekat prema kome je mržnja usmerena. A volenje je tek nepoznanica. Meni bar
    Ali razumem šta je smisao pitanja. Dugo sam i sama pokušavala da se izborim sa ravnodušnošću osobe koju sam mogla voleti ili koju sam mislila (ili mislim) da volim. To je poštovanje tuđeg prava na izbor. Bolno je za sujetu, ali što pre shvatimo da se ne možemo svima dopadati, da ne možemo nikog naterati da nas voli, da naša ličnost nije dovoljno privlačna/intirgantna/vredna truda svima podjednako, manje ćemo patiti i biti sa sobom načisto.
    Ukoliko pak, nekog gadno povredimo, pa nas prezre to je ipak znak da je bilo nečeg, bilo emocija. Ako smo imalo realni, shvatićemo da smo zabrljali a praštanje je uvek mač sa dve oštrice. Ne znam, lično ne verujem u praštanje.
    I mržnja, u onom najgorem smislu, je nešto. Najgora je ravnodušnost.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  2. Kastracija- da, ne, kada, kako, zašto?
    Autor _baba_ u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 08:17
  3. Kakvi ste kada volite?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 17.06.2011, 23:15
  4. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 11:48
  5. Onaj čije knjige hodaju unapred u vreme...
    Autor Kalina u forumu Književnost
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.05.2009, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •